Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Richard Skolek > Doporučení > 8. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Richard Skolek — spisovatel a lektor tvůrčího psaní

Zobrazuji č. 7174 z celkem 74 doporučení prezentace Mgr. Richard Skolek:
Ráda bych tímto poděkovala Richardovi za obsáhlý a dobře vedený kurz tvůrčího psaní, který mi velmi rozšířil obzory, ačkoliv jsem se nemohla účastnit všech cvičení. Pan Skolek je inspirativní a nápaditý člověk, vždy dodržuje dohodnuté termíny a je radost s ním na čemkoliv spolupracovat.

Eliška Rozehnalová

Po účasti v karanténním online kurzu tvůrčího psaní mi mimo spojení tohoto jména s postavou pokryteckého Ždibřicha a trefnými epigramy (= s tvorbou, která jen tak bavit nepřestane) přibyly asociace jako velmi milý, ochotný, upřímný a motivující člověk, který se ve svém oboru doopravdy vyzná. Kurz hodnotím jako velmi přínosný a zajímavý a úlohy v něm byly postaveny tak, že jako naprostému amatérovi mi přechod od snazších po těžší úkoly přišel jako příjemná výzva. Pokukuji do budoucna i po dalších kurzech, protože jsem si jistá, že jakýkoliv od pana Skolka bude stát za to.

Šárka Vokrojová

Pan Richard mě nadchnul svou tvorbou, proto jsem se rozhodla účastnit jeho on-line kurzu tvůrčího psaní. Vůbec jsem netušila, jak se dá hrát s větami, slovy a obsahem, a jak se dá v člověku probudit kreativita. Richard byl navíc vždy na příjmu a ochotný poradit. Ač by mohl, tak nezpyšněl a chová se k vám jako k parťákovi. Kurz doporučuji pro všechny, které baví psaní, ale vědí, že z toho mohou „vytřískat“ víc. Každý si na kurzu najde to své. Ale určitě se nebudete nudit. Děkuji!

Martina Mikulášová

736 131 585
V době karantény jsem se zúčastnila online kurzu tvůrčího psaní, které vedl Richard Skolek. Byla jsem příjemně překvapená šíří různých zajímavých cvičení. Přestože kurz neměl individuální zpětnou vazbu (což je vzhledem k počtu účastníků pochopitelné), Richard mě naučil přemýšlet o textech, které píšu, a i díky jeho obecně pojaté zpětné vazbě jsem si dokázala své vlastní texty kriticky zhodnotit a upravit. Jeho kurzy mohu tedy stoprocentně doporučit!

Olga Pavlíčková

lektorka angličtiny
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS