Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Richard Skolek > Doporučení > 8. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Richard Skolek — spisovatel a lektor tvůrčího psaní

Zobrazuji č. 7180 z celkem 97 doporučení prezentace Mgr. Richard Skolek:
Pan Skolek v době karantény velkoryse nabídl zdarma online kurz tvůrčího psaní. Bylo s podivem, jak zvládal denně číst desítky zaslaných úkolů a komentovat je. Úkoly byly velmi originální a zajímavé, po jejich splnění jsme dostali nejen zpětnou vazbu, ale i vysvětlení toho, co nás měl konkrétně úkol naučit. Jediné, co mi vadilo, že jsem měla málo času a nemohla jsem si všechny úkoly vyzkoušet. Ale jinak oba palce nahoru! Kurz byl naprosto skvělý.

Alena Dobrovolná

odborná asistentka na PedF MU
kaspinka@gmail.com ~ 605 786 182
Ráda bych tímto poděkovala Richardovi za obsáhlý a dobře vedený kurz tvůrčího psaní, který mi velmi rozšířil obzory, ačkoliv jsem se nemohla účastnit všech cvičení. Pan Skolek je inspirativní a nápaditý člověk, vždy dodržuje dohodnuté termíny a je radost s ním na čemkoliv spolupracovat.

Eliška Rozehnalová

Po účasti v karanténním online kurzu tvůrčího psaní mi mimo spojení tohoto jména s postavou pokryteckého Ždibřicha a trefnými epigramy (= s tvorbou, která jen tak bavit nepřestane) přibyly asociace jako velmi milý, ochotný, upřímný a motivující člověk, který se ve svém oboru doopravdy vyzná. Kurz hodnotím jako velmi přínosný a zajímavý a úlohy v něm byly postaveny tak, že jako naprostému amatérovi mi přechod od snazších po těžší úkoly přišel jako příjemná výzva. Pokukuji do budoucna i po dalších kurzech, protože jsem si jistá, že jakýkoliv od pana Skolka bude stát za to.

Šárka Vokrojová

Pan Richard mě nadchnul svou tvorbou, proto jsem se rozhodla účastnit jeho on-line kurzu tvůrčího psaní. Vůbec jsem netušila, jak se dá hrát s větami, slovy a obsahem, a jak se dá v člověku probudit kreativita. Richard byl navíc vždy na příjmu a ochotný poradit. Ač by mohl, tak nezpyšněl a chová se k vám jako k parťákovi. Kurz doporučuji pro všechny, které baví psaní, ale vědí, že z toho mohou „vytřískat“ víc. Každý si na kurzu najde to své. Ale určitě se nebudete nudit. Děkuji!

Martina Mikulášová

736 131 585
V době karantény jsem se zúčastnila online kurzu tvůrčího psaní, které vedl Richard Skolek. Byla jsem příjemně překvapená šíří různých zajímavých cvičení. Přestože kurz neměl individuální zpětnou vazbu (což je vzhledem k počtu účastníků pochopitelné), Richard mě naučil přemýšlet o textech, které píšu, a i díky jeho obecně pojaté zpětné vazbě jsem si dokázala své vlastní texty kriticky zhodnotit a upravit. Jeho kurzy mohu tedy stoprocentně doporučit!

Olga Pavlíčková

lektorka angličtiny
Pan Skolek je velmi aktivním člověkem a pro veřejnost nabídl zdarma online kurzy tvůrčího psaní, které byly zajímavé, vtipné a poučné. Doporučuji.

Jaroslav Šnobl

student gymnázia
jara.snobl@seznam.cz ~ 727 837 660
Zúčastnila jsem se online kurzu tvůrčího psaní a musím velmi ocenit jeho perfektně promyšlenou strukturu a zajímavou náplň, včetně možnosti volby náročnosti jednotlivých úkolů. Úkoly byly velmi pestré a přínosné pro všechny, kdo se živí jakoukoli formou textů, zpětná vazba důkladná a profesionální. Dostali jsme řadu užitečných tipů pro vlastní práci, včetně tipů na další zdroje a možnost rozvoje. Určitě kurz můžu doporučit!

Lenka Slepičková

Richard Skolek je mistr slova. Jeho Kurz tvůrčího psaní postupně vrství jednotlivé dovednosti. Ukazuje co funguje, co zaujme, naučí vás myslet jako autora. Jednoznačně doporučuji.

Miriam Paradová

šperkařka, lektorka a konzultantka
www.milujemparadu.sk ~ 00421948015720
Jedním slovem tohoto chlapíka doporučuji. Sympaťák, který rozumí svému řemeslu a co víc, dovede ho poutavě předávat dál. Navíc je trpělivý, což si myslím, že je jedna z nejdůležitějších vlastností tvůrčího psaní. Změna nepřijde hned, ale o to víc se můžete těšit, čemu všemu se v průběhu jeho lektorování přiučíte.

Štěpán Tůma

Člověk, přistupující ke své práci s pečlivostí a zájmem. Jeho služby ocení všichni, kteří ale mají snahu a čas nějak na sobě či své firmě pracovat. Neudělá zbytečně moc věcí za vás, ale správně navede a pokusí se podpořit. Při této spolupráci také do detailu komunikuje s každým, čímž vzniká pocit, že se vám věnuje svědomitě, zajímáte ho vy i vaše práce.

Dana Skřičková

dana.skrickova@centrum.cz ~ 737 360 808
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS