Doporučení z první ruky

Ing. Roman Buchtajev — hodinový manžel, kutil a údržbář


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Pan Roman nabízí naprosto profesionální servis za velice vstřícnou cenu. V komunikaci je velice rychlý a věcný; jako velké plus vnímám to, že si zřídil firemní Whatsapp, kam mu zákazníci mohou posílat fotky závad, které potřebují opravit, což značně zjednodušuje komunikaci mezi zákazníkem-laikem a opravářem-profesionálem. Vyzná se ve výrobcích a produktech a je schopen vám dobře poradit, který produkt zvolit. V případě, že se zákazník v produktech vůbec nevyzná nebo na jejich výběr a nákup nemá čas, je ochoten zajít do nejbližší prodejny/servisu a dané součástky sám zakoupit a následně namontovat. Příjemně mě překvapila i jeho důslednost – zhruba po měsíci se mi sám ozval, zda jsem spokojena se změnami, které v bytě prováděl, a jestli vše funguje, jak má. Celkově skvělá zkušenost! Vřele doporučuji!

Gabriela Běhounková

Vše v naprostém pořádku. Velmi rychlá domluva a rychle odvedená práce. Práce proběhly velmi rychle a bez okecávání. Jsme moc spokojeni a do budoucna rádi služeb znovu využijeme.

Petra Razova

Skvěle provedená práce, příjemný a profesionální přístup, dochvilnost, určitě doporučujeme i pro zahraniční klienty, angličtina na velmi dobré úrovni. Děkujeme!

Tereza Houšťavová

Pán je moc milý a obětavý, přidělával mi police a garnýže. Vše rychle a velmi profesionálně. Rozhodně jeho služby doporučuji.

Eliška Volfová

Romanovi jsem volala dopoledne – odpoledne už byl u mě a opravil, co jsem potřebovala. Rychle reaguje, je milý a šikovný. Budu využívat dál, jsem spokojená i s cenou.

Štěpánka Dreslerová

Pan Roman přijel hned v den, kdy jsme ho kontaktovali, a rychle a profesionálně zapojil pračku a smontoval nábytek. Byli jsme moc spokojeni.

Markéta Lánská

Perfektní a precizní práce, velmi milá a korektní domluva, naprostá spokojenost. Velmi vřele pana Romana doporučuji!

Lucie Rychnová

Naprosto úžasný servis. Přišel na čas a odvedl kvalitní práci. Je moc milý a spolehlivý. Doporučuji komukoliv, kdo třeba zápasí jako já se sestavením nábytku. Pokud bude třeba, určitě využiji v budoucnu znovu.

Vít Kovář

Skvělá práce a rychlá domluva. Jsme spokojeni. Děkuju!

Alena Bukhtaieva

Super servis, nic není problém! Romana doporučuji.

Renata Hučková