Doporučení z první ruky

Mgr. Šárka Bezděková — soudní překladatelka a lektorka německého jazyka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

Paní Bezděková v naší společnosti učí němčinu už více než rok a za tuto dobu s ní máme velmi dobrou zkušenost. Oceňujeme především výborné učební metody, zajímavou a vždy připravenou náplň hodin a také vstřícný přístup. Pro naši praxi je pak výhodou zaměření hodin na obchodní, účetní či daňovou němčinu, kterou pak používáme při komunikaci s našimi klienty, a rozvíjení jak komunikačních schopností a slovní zásoby, tak nezbytné gramatiky a slovní zásoby. Výuka je navíc vždy vhodně přizpůsobena dle úrovně účastníků kurzu.

Ing. Jiří Hula
auditor, AUDIT ÚČETNICTVÍ, s.r.o.
www.auditucetnictvi.cz

Paní magistru Bezděkovou mohu všem vřele doporučit. Mě i moji ženu nejen učila na brněnském Österreich Institutu, ale také pro nás mnohokrát překládala. Je vynikající profesionálkou, na hodiny vždy pečlivě připravená, při osobním kontaktu milá a vstřícná.

MUDr. Martin Fiala
martin_fiala@email.cz

Pokud hledáte někoho milého a zároveň spolehlivého, vstřícného a hlavně profesionála každým coulem, tak už nehledejte! Právě jste našli! Děkuji za všechny překlady, někdy požadované i ve velmi krátké době. Vždy provedeno s úsměvem a maximální vstřícností. Určitě se budu ráda vracet.

MUDr. Jana Mahdalová

Všem, kteří potřebují překlady rychle, včas a spolehlivě, doporučuji Mgr. Šárku Bezděkovou. Mně osobně velmi pomohla a mnohému mne naučila. Patří jí můj dík.

Dáša Schmidtová

Jsem stále studentkou paní Šárky Bezděkové a musím uznat, že je jedinou lektorkou, která mě naučila německy komunikovat, myslet i jednat. Její metody výuky jsou individuální a přímo upravené pro charakter a možnosti každého člověka. Mohu ji jenom doporučit a zároveň ji chci touto cestou poděkovat.

Kateřina Chmelová
provozní ve společnosti Liebherr

Paní magistra Bezděková nám tlumočila svatební obřad a můžeme ji jen velmi poděkovat a vřele doporučit dál. Byla velmi dobře připravená, moc milá a vstřícná a celá naše německá rodina si ji velmi pochvalovala. Byl to pro mě i mého manžela nezapomenutelný den, který by bez pomoci paní magistry určitě nebyl tak krásným. Děkujeme!

Eliška a Timm Dunowski
elischkam@email.cz 723 454 751

Touto cestou bych chtěla paní Bezděkové ještě jednou poděkovat za velmi přínosné hodiny německé konverzace. Individuální výuky se Šárkou mi pomohly zlepšit se v komunikaci s německými zákazníky a její konverzační témata mohu využít i pro diskuzi s mými přáteli.

Kateřina Hrubá

V průběhu letošního roku probíhá na našem Úřadě výuka paní magistry Bezděkové ve dvou skupinách pokročilosti. V obou skupinách se přitom vyskytují studenti s různou úrovní znalosti němčiny. Paní magistra tuto komplikaci výborně zvládá, během hodin nás dokáže zabavit a dát příležitost těm zdatnějším i těm, jejichž znalosti nejsou tak oslnivé. Připravuje úkoly pro více stupňů pokročilosti, takže i domácí příprava nás může hodně obohatit. V hodinách je velmi příjemná, přizpůsobuje se našim potřebám (témata: například právnická němčina, gramatika). Její hodiny rychle a v pohodě ubíhají.

JUDr. Markéta Nováková
zástupkyně ředitele, Úřad pro mezinárodněprávní ochranu dětí

Děkuji za rychlé jednání s překladem pro klienta daňového přiznání, které bylo nutné dodat pro banku v rámci vyřízení hypotéky.

Martina Poláková
Century 21 Bonus Brno
www.martinapolakova.cz martina.polakova@century21.cz 724 024 646

Paní magistra Bezděková vyučuje právnickou němčinu pro právníky Kanceláře veřejného ochránce práv již více než tři roky. Kurz probíhá ve dvou jazykových úrovních. Po celou dobu kurzu vyjadřují účastníci jejich kurzů maximální spokojenost s odbornou stránkou výuky a se vstřícným a lidským přístupem paní magistry. Tyto kurzy vedly k výraznému zlepšení jazykových znalostí našich právníků v oblasti německé právní terminologie a německého jazyka obecně. Kurzy němčiny paní magistry Bezděkové tak mohu vřele doporučit. Jsem velmi rád, že u nás učí a věřím, že naše spolupráce bude pokračovat i v budoucnu.

JUDr. Pavel Pořízek, Ph.D.
vedoucí Kanceláře veřejného ochránce práv
www.ochrance.cz pavel.porizek@ochrance.cz