Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Šárka Bezděková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Šárka Bezděková — soudní překladatelka a lektorka německého jazyka

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Mgr. Šárka Bezděková:
Šárka má vzácný dar naučit vás německy, aniž byste si uvědomili, že se učíte. Díky její přátelské povaze a laskavému humoru se zbavíte ostychu mluvit a naučíte se nejen odbornou němčinu, ale i reagovat v běžných životních situacích. Díky ní se němčina stala přirozenou součástí mého života, rozumím mluvené řeči, jsem schopná soustředit se celý den na odborné přednášky i jen tak si povídat.

Jitka Černá

právnička v Kanceláři veřejného ochránce práv
Paní Bezděková pro nás letos překládala dokumenty potřebné pro získání lékařské aprobace v Německu. Vzhledem k tomu, že německé úřady potřebovaly nejrůznější zprávy, diplomy, potvrzení a tyto často nebyly dopředu známé, museli jsme si nechat překlady zhotovit na víckrát. Vždy byl dodržen domluvený termín, který byl navíc ve velmi krátké době. Překlady jsme zasílali na různé úřady v Německu a pokaždé byly bez potíží akceptovány. Paní Bezděková je časově velmi flexibilní a je možné si nechat překlady vyhotovit i na dálku. Mnohokrát Vám děkujeme a rádi Vás dále doporučíme.

Šimon Hajda a Tereza Krajíčková

lékař a zubní lékařka
Šárka Bezděková již několik let překládá texty pro všechny mé firmy. Ať jde o obor zakládání firem, provádění změn ve společnostech nebo kosmetiku, vždy vše přeloží v pořádku a bez problémů. Mohu ji charakterizovat slovy: pečlivost, rychlost, ochota a komunikativnost.

Roman Sokola

majitel firmy Ofigo, s.r.o.
www.ofigo.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS