Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MUDr. Šárka Nováková > Praktické školení první pomoci > Ošetření silného krvácení - ale je to správně?

Ošetření silného krvácení - ale je to správně?

Zobrazuji položku č. 5 z celkem 6 položek v této galerii:

Ošetření silného krvácení - ale je to správně?
« Předcházející Bezvědomí – nácvik první pomoci  (zobrazit v plné velikosti)Trénink resuscitace  (zobrazit v plné velikosti)Zprůchodnění dýchacích cest na resuscitačním modelu  (zobrazit v plné velikosti)Ošetření silného krvácení - ale je to správně?  (náhled aktuálně zobrazené položky)Pomůcky pro nácvik první pomoci  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
MUDr. Šárka Nováková

MUDr. Šárka Nováková

zdravotní a lékařská pomoc
lektorka první pomoci a preventivní medicíny — Školení první pomoci pro zaměstnance, lektorská činnost pro zdravý životní styl a primární prevenci nemocí (výživa, snižování nadváhy, zdravý domov aj.). Univerzitní lékařské vzdělání prohloubené mnoha odbornými kurzy a semináři a více než 10 lety praxe.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 8 doporučení
Mobil: 606 349 690 ~ Email: sarka.novakova@nspz.cz
Místo: Vsetín (Zlínský kraj) ~ Působnost: Zlínský kraj a okolí (mj. Přerov, Olomouc, Ostrava, Uh. Hradiště, Val. Meziříčí)

2005 – 2020 © Robert Vlach a MUDr. Šárka Nováková Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS