Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Šárka Petruželová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Šárka Petruželová — textařka

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Mgr. Šárka Petruželová:
Šárka Petruželová pro nás zpracovávala texty k letnímu magazínu ROSSMANN, pomáhala nám s korekturou textů přeložených z němčiny, dále připravovala newslettery a texty na web k projektu Rossmánek. Spolupráce byla výborná – Šárka je flexibilní a pracuje samostatně, což nám v Rossmannu velice vyhovovalo.

Kateřina Olšáková

Marketing manager
www.rossmann.cz ~ 725 590 068
Se Šárkou Petruželovou jsme spolupracovali při medializaci našeho projektu ReLock. Šárka nám poskytla konzultace a doporučení k práci s médii. Na starosti měla zpracování tématu a komunikaci s médii. Mimo jiné se jí podařilo vyjednat prostor v pro nás důležitém ekonomickém týdeníku, kde jsme mohli prezentovat náš názor na celou problematiku. Se spoluprací jsme byli spokojeni a můžeme ji doporučit.

Karolína Kovářová

Šárka nám na Informuji.cz už nějaký čas pomáhá s komunikací a PR směrem k ostatním médiím a veřejnosti. Pomáhala nám na několika kampaních, kde jsme se na ni mohli spolehnout u samotné přípravy a nápadu i při následné realizaci. Vše zvládá samostatně a případné problémy řeší dříve než se objeví! Bravurně zvládá copywriting a přípravu finálních textů i samotnou postprodukci. Jediná chyba je, že nám na Informuji.cz nemůže pomáhat nastálo.

Miroslav Pancíř

zakladatel portálu Informuji.cz
www.informuji.cz
S Šárkou Petruželovou jsem spolupracoval na textaci svého webu www.pramaro.cz. Šárka pracovala rychle a samostatně. Přišla s nápady jak texty oživit a spolu s mým webmasterem citlivě zapracovala i klíčová slova k vylepšení SEO stránek. Se spoluprací jsem byl spokojen a mohu ji doporučit.

Miroslav Topinka

www.pramaro.cz ~ 602 472 882
Šárka Petruželová mi pomáhala s prezentací knihy „Petr Mach: Financoval jsem ODS“, jejíž jsem spoluautorem. Zajišťovala veškerý servis spojený se křtem knihy – od zajištění místa, pohoštění, pozvání novinářů a po výstupy v médiích včetně tiskové zprávy. Zároveň se podílela na vytvoření příslušných webových stránek. S její prací jsem byl absolutně spokojen i s ohledem na to, že vše zvládla v časovém presu.

Dušan Šrámek

publicista a spisovatel
736 759 835
Šárka Petruželová mi pomohla rozhýbat Facebook a pomáhá mi s propagací. Je výborně profesně vybavená, dané problematice rozumí a orientuje se v ní. Klienta se snaží pochopit i v jeho speciálních požadavcích a potřebách a vždy je i v těchto ohledech nápomocná. Přichází s mnoha novými podněty a nápady. Pracuje s nadšením a dotahuje věci do konce.

Igor Tiko

barvicka-kurzy.cz ~ info@barvicka-kurzy.cz ~ 725 311 074
Šárku znám osobně jako velmi inteligentní a moudrou bytost s velkou empatií, citem pro druhé, kreativitou a vysokými morálními kvalitami. Vše dělá s velkým nasazením a na 100 %. Má dar psaného slova i komunikace obecně a mnoho zkušeností v oboru. Můžete ji s naprostou důvěrou svěřit svůj projekt. Mohu vřele doporučit!

Martina Novotná

léčitelka, terapeutka a průvodkyně vnitřní transformací
www.cesta-k-sobe.cz ~ mart-novotna@email.cz ~ 724 262 828
Šárku Petruželovou znám - díky našemu společnému oboru podnikání - jako profesionální PR manažerku, která je vždy dobře připravena a dokáže projekty dotáhnout do konce. Její kreativita je důležitá pro dosažení úspěchu.

Petr Plecitý

consultant public affairs
plecityp@centrum.cz
Vřele doporučuji Šárku Petruželovou pro její skvělou práci z oblasti PR, dobře se mi s ní spolupracovalo na mnoha projektech, jmenovitě např. Queer Noises nebo Designersteam! Šárka je profesionálka, vyzná se v oboru a má mnoho podnětných nápadů. Pokud potřebujete kvalitní texty a chcete, aby se o vás psalo, je tou pravou osobou.

Jan Štrbán

navolnenoze.cz/prezentace/jan-strban/ ~ strban@gmail.com ~ 775 112 436
Spolupráci se Šárkou mohu jen doporučit. Bezvadný přístup k věci, pečlivost, kreativita, vše na jedničku.

Robert Šmol

robert.smol@aukcejinak.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS