Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Šárka Petruželová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Šárka Petruželová — textařka

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Mgr. Šárka Petruželová:
Šárka mi pomáhala „rozhýbat“ mé firemní profily na Facebooku, např. www.facebook.com/masazesucinkem, který i zakládala. Dále nastavovala PPC reklamy, vybírala zajímavý vizuál, fotografie a připravovala koláže, poskytovala konzultace. Důležitá pro mě byla především zpětná vazba klientek a nové objednávky na prodloužení řas i masáže. Dále mi pomáhala s texty na mé nově připravované www stránky. Šárku vřele doporučuji pro její milý a ochotný přístup a profesionalitu.

Lucie Hélová

lucie.salon@email.cz
Šárku znám jako skutečnou profesionálku, s níž jsem měl štěstí dlouhodobě spolupracovat na několika PR projektech (MPSV ČR, RBP ZP apod.). Vždy dokonale pochopí problematiku a díky mnohaletým zkušenostem a znalostem mediálního světa umí protlačit mnohé do novin i na internet. Má neuvěřitelně kreativní duši, která vytvoří (nejen) z obyčejného textu svěží a poutavý klenot. Pokud chcete, aby se o vás vědělo nebo potřebujete perfektní texty, neváhejte Šárku kontaktovat.

Ing. Jiří Kaňa

copywriter, music producer
http://cz.linkedin.com/in/jirikana ~ kana.jiri@gmail.com ~ 607 800 915
Se Šárkou jsem spolupracovala na několika projektech pro významné klienty a pracovat s ní byla vždy radost. Šárka je kreativec tělem i duší se schopností přesného a poutavého vyjadřování, a to jak v mluvené, tak psané formě. Je velmi profesionální, pečlivá a spolehlivá. Spolupráce se Šárkou je nejen o skvělé spolupráci s výborným výsledkem, ale také o zábavě – a o to je práce s ní větším zážitkem.

Vendula Martinovská

martinovska.vendula@centrum.cz
Šárka je pro naši firmu neskutečným darem. Profesionálně nám pomohla rozjet kampaň na Facebooku, neustále se o nás stará a my v ní máme obrovskou pomoc ve všem, co se týče marketingu a copywritingu. Šárka má obrovský dar slova, dokáže ve slovech mistrně vystihnout cíle kampaně, zkrátka opravdu se na ni dá ve všem spolehnout. Ceníme si velmi toho, že s ní můžeme spolupracovat dlouhodobě. Stará se s velkou pečlivostí o pravidelné zásobování příspěvky, zkrátka práce s ní nás baví ;-) Stále usměvavá, empatická a přitom skutečný profesionál. Díky, Šárko.

Mgr. Antonín Blatný

BAKALÁŘI software s.r.o., CEO
www.bakalari.cz
S Šárkou jsem pracoval na webu pro IT společnost (www.pocitacovka.cz). Tvořila kompletní texty pro celý web, včetně microcopy a zvládla to tak dobře, jak jsem doufal. Je kreativní, píše skvěle, komunikace super a vše je hotové včas dle domluvy. Šárku musím jen doporučit. 100% spokojenost.

Tom Čech

hlavní kouzelník ve Fancy Boy Epic
www.fancyboyepic.com ~ hello@fancyboyepic.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS