Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Serhiy Venhryn > Doporučení

Doporučení z první ruky

Serhiy Venhryn — online marketingový specialista se zaměřením na PPC reklamu

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Serhiy Venhryn:
Serhiy byl velkým přínosem do týmu Behavee. Je to marketingový profesionál. Přinesl do týmu hodně zkušeností a metodiky. Byl velkým přínosem pro juniorní kolegy, kterým výrazně pomohl v rozvoji a získávání seniority v poskytování a rozšiřování služeb zákazníkům.

Markéta Franke

spoluzakladatelka Behavee
Práci se Sergejem hodnotím na 5 z 5. Individuální přístup a touha skutečně porozumět danému produktu. Vyslechne a poradí, jak to nejlépe udělat. Pracuje na výsledky a snaží se úkol splnit na kvalitní úrovni. Doporučuji!

Ruslan Garifullin

Flip Flop Portrait
Spolupráce je velice přínosná. Pomohl mi vyřešit problém s účtem na Facebooku, se kterým mi dlouho nikdo nebyl schopen pomoci. Dostupnost má 100 %, ve dne i v noci. Vždy bylo vyhověno mým požadavkům. Za mě byla spolupráce velice uspokojující.

Lai Xuan Quynh

Missbota.cz
Díky za konzultaci, potřeboval jsem přenastavit Facebook a zoptimalizovat kampaně. Sergej mi se vším pomohl a vypadá to skvěle. Bylo to v pohodě i lidsky, můžu doporučit :-)

Radek Zelenka

Dummy Bear
Výborná komunikace, skvělý přístup a tah na branku. Doporučuji!

Alena Kropáčková

finanční poradce a investor
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS