Doporučení z první ruky

Ing. Silvia Szépe — multilingvní diplomovaná koučka (ICF/EMCC)


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Všimla jsem si obrovského rozdílu v mém životě už od první schůzky. Silvia je velmi vnímavá a je radost si s ní povídat, vždy věděla a ví co říct a kdy to říct. Nikdy nemluvila víc, než bylo třeba a nechala mi prostor to všechno vstřebat. Vždy šla do hloubky, s velkým pochopením a zaujetím. Sezení s ní byla vždy poutavá, zajímavá, vždy jsem dostala domácí úkol, což mělo za následek, že jsem šla víc do hloubky. Po třetím sezení jsem byla schopna jít sama, plná síly a odhodlání a dosáhnout čeho jsem vždycky chtěla, ale vždy jsem se v půlce kdesi ztratila… Doufám, že si Silvii budu moci nechat na horší časy, když ji budu potřebovat, aby mi připomněla odkud jsem a kam vlastně kráčím.

Alexandra Marcisova
sashetka3@yahoo.com

Já prostě musím vykřičet do světa o Silvii, mojí neskutečné byznys koučce! Tato žena je prostě jasná roková hvězda! Předtím, než jsem začal s ní spolupracovat, byl jsem všude se svými byznysovými nápady. Zkoušel jsem pracovat na 10 různých projektech najednou a samozřejmě to nevedlo nikam. Ale Silvie mi pomohla najít světlo. Donutila mě se opravdu hluboce zamyslet a zjistit, co opravdu chci od mého byznysu a pomohla mi eliminovat vše, co není a nebylo důležité pro mě a moje sny. A to je prostě obrovský rozdíl. Díky Silvii jsem byl najednou schopen soustředit se pouze na jednu věc, jeden cíl a prostě to začít dělat. Výsledek je neskutečný. Víc než to, Silvie mi pomohla být realista v mých cílech a očekáváních. Donutila mě dívat se na věci do hloubky a hlavně si uvědomit, proč to vlastně chci a co chci. A to je to, co si na ní cením nejvíce. Ona není kouč, jakých je tady spousta, ona je opravdový mentor s hlubokým smyslem a opravdovým vnitřním zájmem, aby její klient uspěl z dlouhodobého hlediska.

Zdeněk Vondráček

Už po čtyřech sezeních se Silvií mám naprosto jasnou představu mé nové kariérní cesty a přesně vím, jaké kroky mám udělat, abych toho dosáhla. Její hluboké, provokativní otázky mi pomohly najít mé silné stránky a pravé hodnoty, takže jsem si jista, že moje rozhodnutí je v souladu s tím, kým opravdu jsem. Děkuji za skvělou příležitost!

Markéta Prunarová

Ráda bych krátce shrnula svoji zkušenost: Toto byla moje první zkušenost s mentoringem a rozhodně předčila moje očekávání!! Plánuji velkou změnu ve svém životě - chystám se rozjet svoje podnikání a Silvia mi svými zkušenostmi pomohla se o pořádný kus posunout. Pomohla mi srovnat priority, na co se konkrétně zaměřit, abych dokázala dosáhnout svého cíle. Dostávala jsem otázky a úkoly, které mě navedly, kde mám na sobě zapracovat, kde jsou moje největší slabiny, co se doučit. Svým přátelským přístupem a spoustou praktických rad mě dokázala motivovat, pustit se do práce a nebát se vystoupit ze svojí komfortní zóny. Na každý mentoring jsem se těšila, dodalo mi to chuť se nevzdat. Na začátku prvního setkání jsem měla v hlavě veliký chaos ze všech věcí a dovedností, které jsou potřeba k rozjezdu podnikání, ale během dalších schůzek se mi se Silvinou pomocí povedlo poskládat si jasnou cestu, jak pokračovat dál. Silvia se mi opravdu maximálně věnovala, vždy mi vše perfektně vysvětlila. Jsem opravdu nadšená, takže díky, díky a ještě jednou díky!!!

Barbora Dürschmidová