Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Silvie Dluhošová, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Silvie Dluhošová, DiS. — SEO konzultantka a linkbuilderka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Silvie Dluhošová, DiS.:
Se Silvií spolupracujeme přes dva roky. Nechali jsme si vypracovat SEO analýzu a analýzu klíčových slov. Nakonec jsme na základě těchto analýz udělali potřebné změny na webu (včetně změny struktury, která nám byla doporučena). Tato spolupráce přináší ovoce, nyní již pracujeme hlavně na získávání zpětných odkazů. Zvedla se nám organická návštěvnost se Seznamu i Googlu. Spolupráci můžeme s čistým svědomím doporučit.

Iveta Poustecká

zákaznická podpora
vitraze-osvetleni.cz ~ info@vitraze-osvetleni.cz
S paní Silvií spolupracuji na základě doporučení teprve pár měsíců. Její práce na mém eshopu určitě dále potrvá – za pouhé dva měsíce ho ve vyhledávačích dostala na přední pozice. Komunikace je bezproblémová, vstřícná a profesionální. Spolupráci mohu jedině doporučit.

Jana Baťková

www.omydear.cz
Sylvie nám pomáhá se SEO a linkbuildingem na našem webu. Díky ní jsem celé problematice naprosto porozuměla. Perfektně se vyzná, je ochotná, nápomocná, vše krásně vysvětlí a její analýzy a strategie jsou detailní a srozumitelné. Její pomoc nám ušetřila hromadu peněz. Určitě mohu s radostí doporučit.

Veronika Valentová

www.meetmartinique.com ~ roni.valentova@gmail.com ~ +596696776621
Spolupráce se Silvií trvá od začátku roku 2019. Jsme moc spokojeni, protože změny jsou vidět téměř okamžitě. Máme velice málo času si o všem důkladně pohovořit a proto je super, když jsme si na začátku se Silvou stanovili měsíční rozpočet a vizi co bychom zhruba chtěli. A každý měsíc dostáváme report, kde se zadané cíle plní a dlouhodobě se naše pozice zlepšují. Moc děkujeme.

Tomáš Havran

masazeneon.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS