Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petra Šolcová > Certifikáty a doporučení > Doplňkové studium pro překladatele a tlumočníky - Anglický jazyk (Příloha k osvědčení)

Doplňkové studium pro překladatele a tlumočníky - Anglický jazyk (Příloha k osvědčení)

Zobrazuji položku č. 11 z celkem 27 položek v této galerii:

Doplňkové studium pro překladatele a tlumočníky - Anglický jazyk (Příloha k osvědčení)
« Předcházející University of Limerick, Irsko - potvrzení o ročním studiu, r. 2003  (zobrazit v plné velikosti)Doplňkové studium pro překladatele a tlumočníky - Anglický jazyk  (zobrazit v plné velikosti)Doplňkové studium pro překladatele a tlumočníky - Anglický jazyk (Příloha k osvědčení)  (náhled aktuálně zobrazené položky)Potvrzení o navštěvování kurzu Konferenční tlumočník pro evropské struktury  (zobrazit v plné velikosti)Potvrzení o účasti na XVIII. terminologickém semináři Komory soudních tlumočníků  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Petra Šolcová

Mgr. Petra Šolcová

britská vlajka německá vlajka
tlumočnice angličtiny a němčiny, lektorka anglického jazyka — Tlumočení angličtiny a němčiny pro konference, obchodní jednání, audity, kulturní a vzdělávací akce. Tlumočení konsekutivní, simultánní, doprovodné, přes Skype a šušotáž. Také titulkování, lokalizace webů a kurzy angličtiny. Výtečné reference.
Status: dočasně nepřijímá nové zakázky ~ hvězdička 39 doporučení
Mobil: 775 301 308 ~ Email: petra@solcova.com ~ Web: www.solcova.com
Místo: Hradec Králové ~ Působnost: celá ČR, možnost výjezdu do zahraničí

2005 – 2018 © Robert Vlach a Mgr. Petra Šolcová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS