Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petra Šolcová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Petra Šolcová — tlumočnice angličtiny a němčiny, lektorka anglického jazyka

Zobrazuji č. 110 z celkem 40 doporučení prezentace Mgr. Petra Šolcová:
Perfektní vystupování i angličtina. Pro obchodní prezentace můžu jenom doporučit.

Martin Vokatý

ředitel ve společnosti ATIP a.s.
www.atip.cz ~ info@atip.cz
Paní Mgr. Petra Šolcová poskytla Lesům České republiky, s.p. v roce 2016 překladatelské a tlumočnické služby v anglickém jazyce u příležitosti mezinárodní architektonické soutěže o návrh nového administrativního centra Lesů ČR v Hradci Králové. Jako tlumočnice je velmi přesná a pohotová, což prokázala při pracovní večeři manažerů podniku s hosty specializovanými na architekturu. Musela se potýkat s neorganizovanou debatou, kdy střídavě překládala z češtiny do angličtiny a naopak, chvílemi byla nucena překládat simultánně, chvílemi konsekutivně. Paní Šolcová se však velice dobře v situaci orientovala a tlumočila na výborné úrovni k velké spokojenosti všech zúčastněných. Mnohem větší rozsah práce však odvedla při překládání odborných textů převážně z češtiny do angličtiny, částečně i naopak, v době od června 2016 do ledna 2017. Podkladem pro překlady byly odpovědi na dotazy soutěžících na předmět a organizaci soutěže. Zákon o veřejných zakázkách požaduje odpovědět na dotaz do 4 pracovních dní, což ale znamenalo, že paní Šolcová musela reagovat s poskytnutím své služby někdy i v řádu hodin, protože vypracování odpovědi v češtině občas zabralo téměř celou zákonnou lhůtu. Paní Šolcová však vždy dodala překlad včas, bez ohledu na to, zda byl k dispozici pouze pracovní den nebo volno. Velmi rozsáhlou oblastí překladů z češtiny do angličtiny byly překlady odborných textů – protokoly o přezkoušení soutěžních návrhů, doporučení poroty soutěžícím, hodnocení soutěžních návrhů z hlediska energetiky staveb, rozsáhlý protokol z jednání poroty a texty porotců do katalogu. Všechny byly přeloženy pečlivě a na vysoké jazykové úrovni. Překladatelské a tlumočnické služby paní Mgr. Petry Šolcové mohu doporučit každému, kdo má zájem o pečlivou, spolehlivou a rychlou překladatelskou práci.

Ing. Miroslav Matějka

projektový manažer, Lesy České republiky
www.lesycr.cz ~ 956 999 509
Dlouho jsem hledala kurz angličtiny, který by mě nejen něco naučil, ale do kterého bych se i těšila. A jsem ráda, že v hodinách Péti jsem našla oboje. Jako učitel musím vyzdvihnout připravenost hodin, systematiku a didakticky vhodný materiál. Zkrátka během kurzu nemáte pojem o čase, protože jste zaměstnáni a ještě vás to baví a něco se naučíte :) Po lidské stránce je Péťa moc prima a vždy se na kurz a její hodiny těším! Takže za mě rozhodně jednička a těším se na jarní opáčko :-)

Adéla Šarmanová

učitelka ZUŠ
adela.sarmanova@seznam.cz ~ 737 724 309
Výborně vedené a dobře připravené hodiny s úžasnou technologickou podporou. Šlo o výuku na dálku – přínos je naprosto srovnatelný s osobním setkáním. Oceňuji také množství dodatečných materiálů, které slouží k další přípravě. Vyučující je velmi sympatická.

Markéta Dvořáčková

vysokoškolský pedagog
amda@centrum.cz
S Petrou spolupracujeme již dlouhou dobu. Jsme vždy velice spokojeni s odvedenou prací. Oceňujeme rychlé jednání, odbornou znalost a profesionální přístup. Navíc vždy za přijatelnou cenu. Vřele doporučujeme.

Pavel Hendrichovský

ředitel Diakonie Broumov, sociální družstvo
www.diakoniebroumov.org ~ hendrichovsky@diakoniebroumov.org
Zakázka byla zpracována výborně. Jsem velmi spokojen. Doporučuji!

Martin Gillár

Nadace Partnerství
www.nadacepartnerstvi.cz ~ martin.gillar@nap.cz ~ 515 903 122
Lekce s Petrou jsou vždy poučné a zábavné. Petra je profesionální a přátelská učitelka. Petra je také velmi trpělivá, heroicky trpělivá – říkám – s ohledem na typ studenta, kterým jsem. Ve skutečnosti je pravděpodobně jednou z mála lektorek schopných porozumět mé strašlivé angličtině. Rozhovory s ní jsou vždy velmi příjemné. Díky!

Riccardo Geminiani

italský spisovatel literatury pro děti
artediessere@riccardogeminiani.it
Všechny překlady byly vždy na velmi dobré úrovni. Oceňuji zejména rychlost, flexibilitu a kvalitu provedených překladů. Důležitým kladem bylo i korektní a profesionální jednání. Vřele mohu všem doporučit.

Ing. Jan Drozd, MBA

manager controllingu
Hodiny anglické konverzace s Petrou jsou skvělé, komunikace nám nikdy nevázne. Petra dokáže velmi dobře a s trpělivostí vysvětlit všechno co je třeba. Gramatiku, výslovnost, slovní zásobu… všechno si díky Petře stále zlepšuji. S Petrou jsem maximálně spokojená, v hodinách chci i nadále pokračovat.

Martina Bančejová

recepční
Perfektní komunikace, rychlost i kvalita služeb. Určitě doporučuji!!!

Pavel Stejskal

student VŠ
pavel.stejskal.cc@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS