Doporučení z první ruky

Mgr. Petra Šolcová — lektorka angličtiny, mentorka a jazyková koučka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 72 doporučení

Nejlepší investice do studia jazyků, kterou jsem kdy v životě udělala. Po absolvování téhle výzvy už můj život nikdy nebude takový jako dřív, otevřel mi dveře do světa cizích jazyků. Jestli váháte, jestli do toho jít, tak neváhejte a připojte se. Je to jízda a stojí to za to!

Lucie Kadlčková
administrativní pracovnice

Kurz Jazyková výzva představuje zcela odlišný způsob učení jazyků, než na jaký jsme běžně zvyklí. Odlišnost spočívá především v tom, že tento kurz je skutečně efektivní. Během několika týdnů se mi velmi výrazně zlepšilo porozumění, mluvení, obohatila se mi slovní zásoba. Peťa vytvořila úžasné prostřední, kde se navzájem všichni motivují, podporují a dodávají odvahu. Učení s Peťou je velmi návykové. Peťo, děkuji Ti za tento jedinečný kurz. :)

Martina Tomášková
státní zaměstnanec

Za peníze, které jsem do kurzu investoval, jsem dostal opravdu super návod k tomu jak využít moderních technologií k učení jazyka jako samouk.

Ladislav Novák
Linux system administrátor

Z kurzu jsem velice dojatá, nečekala jsem takovou starost, nápady a rady. Cítím se spokojená, plná nových zkušeností a chutí se dál zlepšovat. Kurz mi hodně pomohl, mám více zkušeností, lepší sebevědomí a to takové, že jsem si i s rodilým mluvčím popovídala. Nedá se slovy popsat co cítím, musí si to každý prožít co se za pár dní dá naučit a poznat. Nic krásnějšího jsem snad nepoznala.

Gabriela Fatková
obchodní poradce

Englishka je opravdu ten nejlepší způsob, jak se naučit jazyk tak, abyste se nebáli mluvit a učení pro vás byla hra. Byla jsem věčný začátečník, který se bál mluvit, nikdy jsem se nenaučila víc jak pět lekcí, takže jak rychle jsem začala, jsem zase rychle skončila. Učení s Englishkou mě ale nadchlo. Je to úplně odlišné, záživné, moc mě to baví a jsou dny, kdy se nemůžu od učení utrhnout. K dispozici je spousta materiálů, aplikací a hlavně podpora Péti, kterou obdivuji, jak dokáže vytvořit perfektní materiály k učení, věnuje se studentům a přitom se stále usmívá. Všem doporučuji a 5 hvězdiček z 5 je pro Englishku málo, kdyby to šlo, dám víc.

Klára Hlavatá
kosmetické a nehtové studio

Jazyková výzva je bezkonkurenční kurz. Plno pro mě nových informací, jak se učit, kde hledat a jaké jsou možnosti a samozřejmě super a okamžitá podpora při technických problémech. :-)

Denisa Pecharová
nákupčí

Kurz Jazyková výzva byl pro mne nesmírně přínosný. Dostalo se nám toliko informací, co za celý „studijní život“ ne. Věřím, že pokud budu pokračovat v cestě, na kterou nás kurz navedl, konečně odbourám všechny bloky z učení angličtiny, z toho, že už to nikdy nepůjde. Kurz bych všem na 100% doporučila. Nejen kurz, ale i celý Real english club!

Jitka Kopernická
fyzioterapeut

Real English Club doporučuji 100%. Jsem velmi ráda, že mohu být součástí tak propracovaného systému učení, který ve mně začíná přenastavovat můj pocit, že na jazyky nemám talent a nikdy se anglicky nenaučím. Nyní jsem z učení angličtiny nadšená a lituji, že jsem Englishku neobjevila dřív. Pociťuji veliké zlepšení hlavně v mluveném projevu, ztrácím stud a ostych. Angličtina mě začala velmi bavit a stává se z ní závislost.

Michaela Vinšová
zdravotní sestra

Intenzivní online kurz Jazyková výzva byl naprosto skvělý, díky němu jsem si vytvořil zvyky, které budu dělat dál, protože mě baví. Mohu říct, že angličtina je teď mým koníčkem.

Michal Suchánek
programátor

Jestli doporučuji Englishku? To je úplně zbytečná otázka. Englishka je naprostý zlom v mem mnohaletém neúspěšném pokusu mluvit anglicky. Jsem tu od dubna a začala jsem za pár měsíců skutečně mluvit... Péťo, myslím, ze rozmluvíš celý národ. Nevím, jak poděkovat.

Renata Prollová
učitelka