Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Soňa Siepaková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Soňa Siepaková — terapeutka, spisovatelka a tvůrkyně radostného umění

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Soňa Siepaková:
Soňu všemi deseti doporučuji všem, kteří chtějí svůj život prožívat mnohem radostněji než doposud. Dokáže naslouchat, nacítit se a hlavně pomoct. Jde vidět, že ji její práce/koníček baví.

Tomáš Habr

marketingový specialista
habrjakostrom@gmail.com ~ 737 662 084
Soňa je opravdový umělec!!! Po její terapii jsem se cítila klidnější, veselejší a více sama sebou. Prožila jsem neuvěřitelně příjemné pocity tepla a barev. Bylo to jako pohlazení. Nechte se taky uzdravit slovy.

Monika Altmanová

senior carer, UK
Terapie mě mile překvapila. Měla jsem trošku obavu, jak to bude probíhat, když celé sezení řešíme přes Skype. Ale bylo to super. Domácí prostředí, klid, žádné cestování před ani po. Po terapii jsem byla trošku unavená a i když jsem si nešla lehnout, měla jsem tu možnost. Právě díky tomu, že jsem nikam nemusela jezdit. Rozhodně můžu tento způsob doporučit. Navíc jsem během pár dnů pocítila zlepšení u věcí, které jsme na terapii řešily. Mám pocit, že bude stačit ještě párkrát se potkat a všechno co mě trápí, bude pryč.

Věra Bočková

asistentka
Měla jsem obavy z toho, jak to bude fungovat přes Skype, ale šlo to. V průběhu terapie jsem pociťovala různé stavy – procházení tepla, brnění těla. Vše ale bylo příjemné a po skončení jsem se cítila unavená, ale taková očištěná. Doporučuji to vyzkoušet. Asi bude terapie účinkovat na každého jinak, ale já mám pocit zlepšení paměti, na tom jsme při terapii pracovaly.

Monika Katschmarzová

úřednice
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS