Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Soňa Siepaková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Soňa Siepaková — terapeutka, spisovatelka a tvůrkyně radostného umění, lektorka angličtiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 19 doporučení prezentace Mgr. Soňa Siepaková:
Marek Sirkovský
Lekce se Soňou jsou velice zábavné a nabíjející energií. Co oceňuji je, že Soňa má velký záběr znalostí, takže se s ní lze bavit o spoustě různých témat od filozofie až po zážitky s podnikáním, angličtině opravdu rozumí. Po půl roce se Soňou se moje angličtina zlepšila tak, jak jsem upřímně ani nečekal. Můžu všem jen doporučit.

Marek Sirkovský

vývojář webových aplikací a konzultant
Mám velice dobré zkušenosti s konverzačními hodinami se Soňou po Skypu. Dokáže přizpůsobit konverzaci na míru a má vysokou úroveň profesionality (vyzkoušela jsem konverzaci po Skypu s několika lektory, ale Soňa byla nejlepší).

Lucie Střelková, Dis.

lektorka angličtiny pro děti
Ráda doporučím Soňu jako skvělou lektorku angličtiny. Je ochotná a schopná vyjít vstříc individuálním potřebám studenta. Poskytuje dostatek studijních materiálů a konzultuje obsah hodin se studentem. Moje studium se Soňou probíhalo online (Skype) dle mých časových možností.

Lucie Repkova

zdravotní sestra ve společnosti National Guard Health Affairs
Hodiny angličtiny se Soňou – nebudete litovat! Soňu jsem navštívila dle doporučení mé kamarádky, a to se záměrem připravit se na jazykový test TOEIC. Po úspěšném zvládnutí testu jsem ale neměla jejich energických hodin dostatek, a tak jsem začala navštěvovat konverzační hodiny smíšené s gramatickou průpravou. Nakonec mě Soňa připravila na pohovor na místo stážisty v Norsku. Soňu můžu jen doporučit a pozitivně hodnotit. Její hodiny jsou flexibilní dle potřeb/přání studenta, poskytuje spoustu studijních materiálů, je trpělivá a její hodiny si oblíbí úplně každý.

Eliška Bajgerová

IFRS 17 Bisoness Analyst
Tato lektorka je velmi milá, vstřícná a trpělivá žena. Děkuji.

Martina Lopourova

Na výuku angličtiny k Soně chodím již několik let. Nejprve na obchodní angličtinu, nyní na konverzaci na jakékoliv téma. Jedna intenzivní konverzace vydá za několik hodin běžné školní výuky. Pokud hledáte kvalitní lekce, pak jste u Soni na dobré adrese.

Jana Domčíková

vývojář GIS
Soňa je výborná lektorka. Na doporučení kamarádky u ní navštěvuji konverzační lekce angličtiny. Její přístup ke studentům je profesionální, má skvělé znalosti, vždy je ochotná přizpůsobit lekce požadavkům a přáním studenta. Poskytuje množství studijních námětů a materiálů. Je vstřícná bavit se o jakémkoliv tématu. Mou motivací je udržovat angličtinu trvale na použitelné úrovni. Hodina týdně strávená konverzací se Soňou je příjemně prožitým časem, který mne obohacuje, inspiruje a vždy se na ni těším. Pokud hledáte skvělého lektora, doporučuji Soňu.

Jana Svobodová

ekonomika, účetnictví
Lektorku Soňu rozhodně můžu doporučit k vašemu studiu angličtiny. Má obrovské znalosti a zkušenosti a její energie, kterou vám na každé hodině předá je obrovský bonus. Člověk se s ní může bavit naprosto o čemkoliv. Pokud se na hodinu nestihnu připravit, paní Soňa má vždy něco připravené v záloze, což je za mě veliké plus. Hodiny s ní mě moc baví :-)

Veronika Liworová

Doporučuji Mgr. Soňu Siepakovou jako výbornou lektorku angličtiny. Je velmi trpělivá a vstřícná. Lekce s ní jsou velmi zábavné a pokaždé jiné. Dá se s ní hovořit na jakékoliv téma a i Soňa je schopná se přizpůsobit potřebám studenta. Vyzkoušely jsme i lekci přes Skype a hodina proběhla úplně bez problému jako bychom ji trávily v učebně. Mgr. Soňu Siepakovou mohu vřele doporučit jak pro začátečníky, pokročilé i jen pro ty, kteří chtějí konverzovat anglicky.

Monika Katschmarzová

Výborná učitelka anglického jazyka. Profesionální a dochvilná. Dbá na to, aby celá výuka probíhala v anglickém jazyce.

Jana Brůžková

janka.bruzkova@centrum.cz ~ 732 888 246
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS