Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > B.Eng. Sonja Perglerová > Doporučení

Doporučení z první ruky

B.Eng. Sonja Perglerová — překladatelka, korektorka a lektorka němčiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 18 doporučení prezentace B.Eng. Sonja Perglerová:
Marek Auterský
Zkušená, spolehlivá a pracovitá překladatelka. Služby paní Perglerové na 100% doporučuji.

Marek Auterský

překladatel a tlumočník angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny a maďarštiny
S paní překladatelkou Sonjou Perglerovou velmi ráda spolupracuji v oblasti překladů do německého jazyka. Jako rodilá mluvčí českého jazyka upřednostňuji z důvodu stylizace překlady textů z němčiny do češtiny. V případě textů do němčiny se zejména v poslední době na Sonju ráda obracím. Mám u ní jistotu, že překlad bude zpracován opravdu perfektně.

Alena Goldová

překladatelka
alena.goldova@seznam.cz ~ 604 424 179
Sonju mohu vřele doporučit. S takto rychlým přístupem jsem se ještě nesetkal. Moje objednávka překladu byla vyřízená opravdu bleskově a kvalitně. Mockrát děkuji.

David Šťastný

S paní Perglerovou jsem velice spokojená. Překlad byl bleskově připraven za velice příjemnou cenu. Je vždy ochotná a milá, poradila i s věcmi, které vůbec nemusela dělat. Rozhodně všechny překlady do němčiny už jenom s paní Perglerovou.

Světlana Kotíková

rajzaclon@gmail.com ~ 773 167 999
Chtěl bych tímto moc poděkovat paní Perglerové za její kvalitní, vysoce kompetentní a velmi pohotové překládání a pomoc pří jednáních s bankou v SRN. Její pomoc a příjemné vystupování byly pro mne velikou pomocí. Děkuji ještě jednou.

Alex Banya

alex.banya2@seznam.cz
Paní Sonja je výborná překladatelka, na všechny zprávy reagovala velice rychle a překlad byl rychlý a kvalitní. Opravdu musím doporučit. S paní Sonjou je výborná komunikace, stačí se zeptat, zaslat a překlad je skoro obratem přeložen. Jsem nadmíru spokojen a pro příští překlad vím komu volat.

Jiří Taras

jiri.taras@icloud.com ~ 776 155 845
Jsem velmi spokojený s kvalitou práce Sonji Perglerové. Vše bylo provedeno rychle a včas. Rád doporučuji její služby každému.

Thomas Schulz

Elektroakustik-Schulz
Sonja Perglerová je výborná překladatelka, doporučuji všem. Překlad je rychlý a kvalitní.

Pavel Nový

Paní Perglerovou vřele doporučuji. Můžete očekávat rychlou bezproblémovou komunikaci a kvalitně zpracované zadání.

Zuzana Vargová

Pokud chce někdo kvalitně, rychle, ochotně a za přiměřený peníz přeložit vše do němčiny, není co řešit. Sonja Perglerová s manželem vycházejí vstříc v oboru překladatelství a tlumočnictví naprosto bez výhrad. Jsem velice spokojený. Děkuji.

Petr Valenta

deappy1@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS