Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Stanislav Vasko > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Stanislav Vasko — webový analytik, online marketér a projektový manažer

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Ing. Stanislav Vasko:
Stanislava mohu doporučit jako odborníka na webové aplikace, který se udržuje stále v obraze a aplikuje nové trendy do své práce. V minulosti pro mne připravoval web administrativního typu, se kterým jsem byl velmi spokojen.

Pavel Kroupa

Se Stanislavem mám jen ty nejlepší zkušenosti jak z jeho celkového vztahu k zakázce, tak odpovědnosti dotáhnout i ty nejmenší detaily. Umí se vžít do obchodní strategie zakázky, vhodně doporučí marketingové strategie a dlouhodobě umí sledovat výkonnost.

Miloslav Pecho

webmaster
www.sivekhotels.com ~ webmaster@sivekhotels.cz ~ 725 777 573
Se Stanislavem jsem měl možnost spolupracovat již několikrát a vždy jsem byl velmi spokojen. Standa je velmi vstřícný člověk, který pomůže, poradí a dává velký důraz na kvalitu. Má velkolepé zkušenosti nejen v oblasti marketingu, ale i ve vývoji a optimalizaci webových portálů. Také má široký rozhled o tom, co se ve světě webu a marketingu aktuálně děje. Když jsem byl v nesnázích, nebál jsem se na něj obrátit, protože jeho rada byla velmi cenná a upřímná – kvalitní know-how, které může analytik/specialista dodat.

Tomáš Crhonek

developer a vývojář software
774 588 569
S panem Vaskem spolupracuji již řadu let a jsem maximálně spokojen s jeho prací a výsledky. Zpracovával pro mě několik webů, prezentací a zjišťoval možnosti zviditelnění ve světě internetu, a to vždy s výsledkem nad míru očekávání.

Stanislav Odolan

Stanislava Vaska, znám jako spolupracovníka, kde jsem na pozici analytika a Stanislav má na starosti řízení projektu, kterého se účastním. Jeho práce je kvalitní, zodpovědná a přínosná pro zákazníka, tak i pro zaměstnavatele.

Jirka Jonák

business / IT analytik
S panem Stanislavem Vaskem jsem spolupracoval při návrhu a realizaci webu v oblasti automotive. Spolupráce byla vždy na profesionální úrovni. Umí naslouchat požadavkům a přáním klienta a toto promítnout do užitečných a praktických řešení. Byla radost spolupracovat.

Milan Piták

HAVEX-auto
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS