Doporučení z první ruky

Štefan Mazáň — grafik, kodér, webový vývojář a webdesignér


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 121 doporučení

Na Štefana jsme se dostali přes společnou známou a mohu potvrdit, že reference na základě vlastní zkušenosti je ta nejlepší. Prozatím se nám vždy podařilo najít společnou řeč k řešenému úkolu, tedy aby bylo pochopeno co chceme, ačkoliv to sami moc nevíme :-) Prvním úkolem bylo zpracování úvodní grafiky k našemu programu pro správu nemovitostí. Ikona a přihlašovací okno, které Štefan vytvořil, jsou moderní, svižná a přitom krásně jednoduchá. Jsme spokojeni.

Petr Nádvorník
jednatel společnosti VYDAS - software s.r.o.

Po předchozí dobré zkušenosti se Štefanem u jiného projektu, jsme si jej vybrali i pro nakódování šablony pro naši advokátní kancelář. Po celou dobu projektu byl komunikativní a projevil proaktivitu. Stejně tak po ukončení projektu byl ochotný dále pomoct a zodpovídat dotazy k vytvořenému webu. Proto bych jej rád doporučil všem ostatním, kteří hledají flexibilního a spolehlivého člověka (nejen) pro tvorbu webu.

Pavel Zámečník
www.drks.eu

Spolupráci se Štefanem Mazáněm můžu jedině doporučit. Především bych chtěl zmínit jeho proklientský přístup a formu jednání s klientem. Co se týče odbornosti a technického řešení, taktéž na vysoké úrovni. Cena je odpovídající kvalitě.

Oles Shokalo
výkonný ředitel společnosti Lackfolie, s.r.o.
www.lackfolie.cz info@lackfolie.cz 608 616 753

S panem Mazáněm jsem již spolupracoval a stále spolupracuji k maximální spokojenosti. Dlouho jsem nezažil tak férového člověka, který opravdu pomůže, řekne názor a doporučí, jak to udělat. Naší firmě pomáhá se SEO a nastavením reklamních kampaní; nyní jsme se domluvili na spolupráci na dalším webu. Za mě a moji firmu mohu pana Mazáně s čistým svědomím doporučit; je to opravdu férový a spolehlivý člověk, děkuji!

Marcel Martínek
www.pocitace24.cz mr.marcel.martinek@gmail.com 775 445 599

Štefana jsem si najal na vytvoření wireframe modelu webu v Axure. S tímto nástrojem neměl moc zkušeností a asi ani obecně s děláním podobných, ale naskočil do toho relativně rychle a svou neznalost dohnal ochotou a úsilím. Ostatně „Udělám, není problém,“ se zdá být jeho mantra, která v praxi opravdu funguje. Z několikadenní zkušenosti mohu říct, že je to opravdu ochotný a vstřícný člověk, který se ze všech sil snaží udělat, co je třeba. V některých ohledech by potřeboval ještě získat více zkušeností, jako právě v práci z Axure, hlavně z hlediska detailů a rychlosti, ale jinak jsem s ním spokojen. Pokud jde o termíny a spolehlivost, zatím vždy splnil do puntíku všechno, na čem jsme se dohodli, a to řádně a včas.

Viktor T.
projektový manager

Pan Mazáň mi pomáhal řešit problémy s převodem stávajících webových stránek do WordPressu. Cena za jeho služby byla více méně příznivá. Velmi pozitivní je, že neváhal řešit úkoly i nad rámec stanovené odměny a byl vždy maximálně ochotný. Jeho práce byla maximálně precizní, rychlá a neměla jsem pocit, že bych hovořila s někým, kdo se nad nás, méně obdařené IT nadáním, vyvyšuje. Naopak, pan Mazáň vše srozumitelně a přátelsky vysvětlil tak, že by to pochopilo i malé dítě. Jeho přístup je v oblasti IT a webdesignu opravdu ojedinělý – obvykle si totiž ajťáci svá „tajemství“ nechávají výhradně jen pro sebe :)

Inéz Chehaibiová
marketingová konzultantka
www.dentalcare4u.cz

Spolupráce s panem Mazáněm trvá již několik měsíců. Zpracování DM do našeho systému je vždy kvalitně provedeno. Někdy se požadavky našich klientů posouvají za hranice nemožného, ale i tak je vždy vše dořešeno ke spokojenosti obou stran. Co se týče rychlosti zpracování, nemám jediný problém, vždy mi bylo vyhověno s ochotou. Jsem ráda, že se spolupráce na našem projektu domluvila dlouhodobě.

Dagmar Průšová
Director of CrystalMails
www.crystalmails.com

Za svůj život jsem spolupracoval s řadou „ajťáků“ a pro mě, neprofesionála, se vždy jednalo o podivné tvory. Když už se vůbec dostavili na schůzku, mluvili na mě nesrozumitelným jazykem, žádný termín nebyl nereálný, ale málokdy byl dodržen atd. Když se něco pokazilo, tak zpravidla to byla moje chyba, protože jsem měl znát nějakou zákonitost, pro mě tedy spíše záludnost. Takže když mi byl na jeden hobby projekt Štefan doporučen, neměl jsem přehnaná očekávání a spíše jsem očekával dalšího podivína, se kterým se budu těžko domlouvat. Chyba lávky :) Ze Štefana se vyklubal odborník, který reaguje na e-maily i na telefony. Dohodnuté termíny platí, dokáže připravit designově atraktivní a funkční web. Má vlastní nápady a názor a když je potřeba, dokáže správně nasměrovat projekt k optimálnímu řešení. Spolupráce se Štefanem byla pro mě překvapivě pohodová a příjemná. A to jsme se osobně vůbec nesetkali a celý projekt jsme řešili prostřednictvím e-mailu a telefonu :) Pro mě je Štefan Mazáň odborník na svém místě a profesionál – mohu jen doporučit!

Jaroslav Hruška
www.atlasmest.cz

Pouze ve stručnosti: Spolupráce s panem Mazáněm je velmi kvalitní a profesionální. Měl jsem ten pocit, že práce pro něj nikdy nekončí ani po uvedení produktu do života. Jeho zanícenost a ochota naslouchat klientovi je výborná. Nevím, kdy ten chlap spí :)

Igor Tiko
výtvarné kurzy Barvička
www.barvicka-kurzy.cz info@barvicka-kurzy.cz 725 311 074

Štefan Mazáň už přes dva roky svědomitě pracuje na našich grafických projektech pro naši televizi Czech-American TV, která již přes deset let vysílá své pořady v šedesáti amerických městech. Pomáhá nám i s grafickou prezentací a podílí se tak na projektu, který umožňuje zviditelnit krásy Česka v zahraničí. Štefan Mazáň prokázal své schopnosti v oblasti webového designu a celkové grafické a vizuální propagaci naší firmy. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že Štefan Mazáň je spolehlivý, pracovitý a zároveň umělecky nadaný. Své projekty dotáhne vždy do konce a je k dispozici kdykoliv potřebujeme. Mohu jej vřele doporučit na grafickou práci, pro kterou má všechny předpoklady a schopnosti získané pracovními zkušenostmi.

John Honner
ředitel Czech-American TV
www.catvusa.com +17088130028