Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Štefan Mazáň > Doporučení > 7. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Štefan Mazáň — grafik, kodér, webový vývojář a webdesignér

Zobrazuji č. 6165 z celkem 65 doporučení prezentace Štefan Mazáň:
S panem Mazáněm spolupracuji delší dobu a mohu potvrdit, že reference, které tady jsou a na základě vlastní zkušenosti, jsou pravdivá. Vždy se nám podařilo najít společnou cestu k řešenému úkolu, tedy aby bylo pochopeno co si představuji. Pan Mazáň se na vás snaží dívat vždy s pochopením v situaci, ve které se zrovna nacházíte a co potřebujete. Vstřícnost a profesionalita tady není jen prázdnou frází. Děkuji!

David Javornický

david.javornicky@email.cz
Pan Štefan Mazáň mi pomohl upravit můj připravovaný e-shop na shoptet.cz podle mých vlastních požadavků a představ, za což mu děkuji a doporučuji jeho služby.

Zdeněk Kučera

Maximální spokojenost. Pán se nenechal odradit a fakt splnil i drobnost, na které jsem ale úplně netrval. Díky. Dobrá práce!

Ondřej Vrabec

Chtěl bych poděkovat za skvělou spolupráci. Pan Mazáň pro mě udělal víc, než jsem si původně domluvili. Byl to velice profesionální, ale hlavně i lidský přístup. Potěšilo mne, že jako pouhý uživatel, jsem po výstižném vysvětlení pana Mazáně vše pochopil. Díky své pracovní vytíženosti velmi oceňuji jeho časovou flexibilitu, což napomohlo rychlému vyřešení mého problému. Mohu vřele doporučit.

Jiří Landa

jednatel společnosti
www.shapeart.cz ~ jiri.landa@shapeart.cz ~ 774 690 822
Práci rychle umí odvést spoustu lidí, ale odvést ji rychle a precizně a ještě v příjemném duchu, to už se dnes jen tak nevidí. Takže spolupráce se Štefanem byla skvělá a díky němu jsme nový e-shop mohli spustit v termínu a ještě s lepším vzhledem, než jsme původně chtěli.

Lukáš Z.

Zelený SHOP
www.zelenyshop.cz ~ lukas@zelenyshop.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS