Doporučení z první ruky

Štefan Mazáň — grafik, kodér, webový vývojář a webdesignér


Zobrazuji č. 61-70 z celkem 121 doporučení

S panem Mazáněm spolupracuji delší dobu a mohu potvrdit, že reference, které tady jsou a na základě vlastní zkušenosti, jsou pravdivá. Vždy se nám podařilo najít společnou cestu k řešenému úkolu, tedy aby bylo pochopeno co si představuji. Pan Mazáň se na vás snaží dívat vždy s pochopením v situaci, ve které se zrovna nacházíte a co potřebujete. Vstřícnost a profesionalita tady není jen prázdnou frází. Děkuji!

David Javornický
david.javornicky@email.cz

Pan Štefan Mazáň mi pomohl upravit můj připravovaný e-shop na shoptet.cz podle mých vlastních požadavků a představ, za což mu děkuji a doporučuji jeho služby.

Zdeněk Kučera

Maximální spokojenost. Pán se nenechal odradit a fakt splnil i drobnost, na které jsem ale úplně netrval. Díky. Dobrá práce!

Ondřej Vrabec

Chtěl bych poděkovat za skvělou spolupráci. Pan Mazáň pro mě udělal víc, než jsem si původně domluvili. Byl to velice profesionální, ale hlavně i lidský přístup. Potěšilo mne, že jako pouhý uživatel, jsem po výstižném vysvětlení pana Mazáně vše pochopil. Díky své pracovní vytíženosti velmi oceňuji jeho časovou flexibilitu, což napomohlo rychlému vyřešení mého problému. Mohu vřele doporučit.

Jiří Landa
jednatel společnosti
www.shapeart.cz jiri.landa@shapeart.cz 774 690 822

Práci rychle umí odvést spoustu lidí, ale odvést ji rychle a precizně a ještě v příjemném duchu, to už se dnes jen tak nevidí. Takže spolupráce se Štefanem byla skvělá a díky němu jsme nový e-shop mohli spustit v termínu a ještě s lepším vzhledem, než jsme původně chtěli.

Lukáš Z.
Zelený SHOP
www.zelenyshop.cz lukas@zelenyshop.cz

Pan Mazáň realizoval pro firmu Hydropol grafický návrh webového rozhraní, jež prezentuje aktuální technický stav námi provozovaných vodních elektráren v Evropě. Finální grafický návrh je velmi zdařilý se vzdušným pojetím moderního designu webových stránek a aplikací. Nenachází se v něm rušivé elementy, zaměřuje se na drobné detaily, ale i celistvost grafického návrhu. Vždy s velkou trpělivostí zapracoval naše nekonečné připomínky, návrhy a představy. Oceňujeme velmi prozákaznický přístup, spolehlivost a především plnění termínů.

Lukáš Slatinský
HYDROPOL Project&Management a.s.
slatinsky@hydropol.cz 775 129 189

Štefana mohu doporučit. Byl to hektický a časově náročný redesign, ale zvládl to k naší spokojenosti. Vychytal i některé chyby, které tam již byly a dokázal se rychle přizpůsobovat různým změnám během redesignu. Doporučuji!

Tomáš Pitter
www.utopystore.cz tomas.pitter@utopystore.cz 724 879 825

Učebnicový příklad toho jak to má vypadat. Můžu jenom doporučit, oceňuji komunikaci a rychlost.

Jiří Dostál

Doporučuji! Pan Mazáň mi bleskově pomohl s přechodem na https certifikát. Vše mi také trpělivě vysvětlil :-) Děkuji!

Ingrid Peníšková
info@ucimeseradi.cz 724 081 647

Se Štefanem jsme řešili úpravu grafického provedení na platformě Shoptet. Musím říct, že to dopadlo výborně. Pan Mazáň měl svatou trpělivost a odvedl dobrou práci. S čistým svědomím ho rád doporučím dál.

Marek Příhoda
www.shop.instantne.cz