Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tadeáš Kula > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tadeáš Kula — webdesignér se specializací na redakční systém WordPress

Zobrazuji č. 110 z celkem 21 doporučení prezentace Tadeáš Kula:
Spolupráci s Tadeášem Kulou mohu upřímně doporučit. Osobně s ním nyní dokončuji již druhý web k mé plné spokojenosti. Jeho přístup k projektům se vyznačuje spolehlivostí, operativností, ochotou, vstřícností. Tadeáš má tendenci věci řešit hned a velice systematicky. Vedle technických znalostí aspektů webu má i vizuální cit pro výsledný look.

Pavel Abrahám

klient
www.dekre.cz ~ 608 861 290
Tadeáš je pán! Na tak mladý věk je velmi zkušený a umí komunikovat. Jsme s ním velmi spokojení.

Nikolas Pátek

marketingový ředitel společnosti COLOP CZ
www.colopemark.cz
Pro Tadeáše jsme se rozhodli po pečlivém výběru z dalších 20 freelancerů, primárně kvůli poměru ceny, kvality a jeho dovednostem přesahujících i do dalších oborů. Zatím této volby nelitujeme. Tadeáš WordPressu, SEO a správě stránek perfektně rozumí a je pro nás velmi cenným partnerem. Také mluví plynule anglicky. Vyslechl si naše nápady, potřeby a přidal další, podložené daty z pohledu technického, funkčního a uživatelského. Doporučil nám také a zařídil osvědčené postupy jak zajistit velmi rychlé načítání a efektivní splňování nastavených cílů. Tadeáše doporučujeme jako profesionála, jen ho prosím moc nezatěžujte, protože s ním počítáme pro naše další projekty!!!

Veronika Křemenová

projektová manažerka
the-drunkenmonk.com ~ info@the-drunkenmonk.com ~ +393317656392
Tadeáš je specialista na svém místě. Navrhoval a sestavil mé osobní stránky Tomaskomarek.com. Spolupráce byla ukázková. Komunikace k věci a k tomu rychlá a precizní práce. Celý web dokončil ještě týden před domluveným deadlinem. Doporučuji.

Tomáš Komárek

PPC Specialista
www.tomaskomarek.com ~ tomas@tomaskomarek.com
Spolupráce s Tadeášem byla velmi příjemná. Skvělá komunikace, vstřícnost a nadšení pro práci.

Michal Žemlička

Feedo
blog.feedo.cz ~ michal.zemlicka@feedo.cz
S naší dlouhodobou spoluprací jsem velmi spokojená, a to jak vzhledem k servisu již spuštěných webových stránek pro sportovní centrum, tak i vzhledem k tvorbě nového webu pro penzion s rezervačním systémem na míru. Cením si zde tvůrčího a profesionálního přístupu, který mohu jen lehce doplňovat. Zároveň mohu říci, že jakýkoli můj požadavek je vždy výborně a co nejrychleji zpracován. Pevně věřím, že budeme takto spolupracovat i nadále.

Adéla Pokorná

majitelka penzionu Na Vršku
penzionnavrsku.cz ~ apokorna14@gmail.com
S Tadeášem Kulou jsme začali spolupracovat na základě doporučení spokojeného klienta. I my jsme byli se spoluprací spokojeni. Domluvené bylo vždy dodrženo. Dostalo se nám i dobrých rad ohledně chování spotřebitelů na síti a tím i lepší funkčnosti webu. Tadeáše mohu jen doporučit.

Mgr. Ladislav Kavan

lineseat.com
Pan Kula velmi vstřícně komunikuje a rychle reaguje. Vše bylo provedeno dle domluveného scénáře. Mohu jenom doporučit.

Pavel Reichert

www.theDroneinspection.com
Na základě dosavadních zkušeností mohu Tadeáše vřele doporučit!! Vybral jsem si ho za účelem úprav eshopu a vývoje s tímto souvisejících aplikací, tento úkol zvládl na 1*! Jeho hlavní přednosti: naprostá spolehlivost, samostatnost, profesionalita, bezchybná komunikace, kreativita, inovace. Za celou dobu spolupráce jsem neslyšel slova: „to nevím, to nejde, to bude problém, to neumím, to bude drahé, tohle nemá řešení“ apod. Vždy se snaží najít řešení, které je nejlepší a navíc i poradí, kde a jak ušetřit, ale nikdy ne na úkor kvality a efektivity. Jsem přesvědčen, že v jeho oboru jsou mnohem lepší a zkušenější profesionálové, ale já osobně jsem se rozhodl do budoucna pro stálou spolupráci s Tadeášem Kulou.

Ladislav Horvát

majitel, jednatel
vsechno-levne.cz ~ info@vsechno-levne.cz
Tadeáše jsem poprosila o pomoc s vytvářením mého blogu. Velice se mi líbil jeho přístup, když chtěl konkrétně zjistit, proč chci blog psát a co to bude obnášet. Nebral to pouze jako další zakázku, chtěl mít jistotu. Oceňuji na něm jeho trpělivost a ochotu kdykoliv pomoci. Jako naprostý antitechnický typ si toho opravdu vážím.

Kateřina Brzobohatá

Bloggerka
kateblossom.cz ~ brzobohata.kacenka@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS