Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tadeáš Kula > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tadeáš Kula — webdesignér se specializací na redakční systém WordPress

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Tadeáš Kula:
Spolupráci s Tadeášem Kulou mohu upřímně doporučit. Osobně s ním nyní dokončuji již druhý web k mé plné spokojenosti. Jeho přístup k projektům se vyznačuje spolehlivostí, operativností, ochotou, vstřícností. Tadeáš má tendenci věci řešit hned a velice systematicky. Vedle technických znalostí aspektů webu má i vizuální cit pro výsledný look.

Pavel Abrahám

klient
www.dekre.cz ~ 608 861 290
S naší dlouhodobou spoluprací jsem velmi spokojená, a to jak vzhledem k servisu již spuštěných webových stránek pro sportovní centrum, tak i vzhledem k tvorbě nového webu pro penzion s rezervačním systémem na míru. Cením si zde tvůrčího a profesionálního přístupu, který mohu jen lehce doplňovat. Zároveň mohu říci, že jakýkoli můj požadavek je vždy výborně a co nejrychleji zpracován. Pevně věřím, že budeme takto spolupracovat i nadále.

Adéla Pokorná

majitelka penzionu Na Vršku
penzionnavrsku.cz ~ apokorna14@gmail.com
Tadeáše jsem poprosila o pomoc s vytvářením mého blogu. Velice se mi líbil jeho přístup, když chtěl konkrétně zjistit, proč chci blog psát a co to bude obnášet. Nebral to pouze jako další zakázku, chtěl mít jistotu. Oceňuji na něm jeho trpělivost a ochotu kdykoliv pomoci. Jako naprostý antitechnický typ si toho opravdu vážím.

Kateřina Brzobohatá

Bloggerka
kateblossom.cz ~ brzobohata.kacenka@seznam.cz
Spolupráce s Tadeášem byla velmi příjemná. Skvělá komunikace, vstřícnost a nadšení pro práci.

Michal Žemlička

Feedo
blog.feedo.cz ~ michal.zemlicka@feedo.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS