Doporučení z první ruky

Tereza Čierníková — copywriterka a webdesignérka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

S Terezou se mi spolupracuje skvěle. Oceňuji především její spolehlivost, ochotu se učit novým věcem a také rychlost, se kterou pracuje, pokud si to urgentní situace žádá.

Štěpán Pipek
Freestyle Media, s.r.o.

S prací Terezy jsme nadmíru spokojení, blogové příspěvky jsou kvalitní po obsahové i stylistické stránce a zaujmou. Stejně tak není problémem dodržení stanovených termínů, flexibilita a komunikace. Spolupráci s Terezou vřele doporučujeme každému, kdo má zájem pozvednout obsah svého webu.

Tereza Košařová
Fit-Day.cz
www.fit-day.cz

Děkujeme za rychlé a dokonalé zpracování textů na našem eshopu. Jsme rádi, že spolupracujeme s tak profesionálním přístupem. Vždy stačí zadat téma a výsledek předčí naše očekávání. Jsme maximálně spokojení a děkujeme za každou Vaši odvedenou práci.

Michaela Holazová
Glamurfit.cz
www.glamurfit.cz

S Terezou spolupracuji již delší dobu. Vypracovává obsah pro magazíny, tvoří obsah pro weby klientů, pomáhá s překlady, připravuje meta popisky a spoustu dalšího. Nemá problém poprat se i s náročnějšími tématy. Jsem s ní spokojen a nemám problém ji doporučit dále.

Daniel Kovalčík
Avedeo

Tereza píše kvalitní články a je velmi flexibilní, spolupracuje se s ní velmi dobře. Témata, o kterých píše, jsou velmi široká, od technických věcí po vztahy. Těšíme se proto na další pokračování spolupráce s ní.

Boris Latýn
Magazin.cz
www.magazin.cz

Spolupracovat jsme začali teprve nedávno. Hned s prvním článkem jsme byli velmi spokojení. Dobrá komunikace, dodržené termíny, kreativní názvy článků i poutavý obsah. Doporučuji.

Katarina Kusendová
www.budchlap.cz

Pokud hledáte manažera sociálních sítí, fotografa či kohokoliv na cokoliv spojeného s kreativitou, toto je nejlepší firma. Doporučuji!

Michelle Lai
gloskin.cz

Otevírali jsme nový salon, potřebovali sestavit sociální sítě a také zajistit jejich správu. Musím říct, že ochotnějšího člověka jsem si snad ani nepředstavovala! Tereza vše po telefonu vysvětlila víc, než jsem očekávala. Domluvili jsme si termín a se svým týmem přijela, vše vyfotili, postupně začali tvořit ÚŽASNOU PRÁCI, tvoří stále a budou tvořit. Musím říct: velké díky za mě a hlavně za nás všechny v salonu!

Lucie Přichystalová
luxury-point.cz

Děkuji! Znovu se budu opakovat a říkat, že to byly nejlépe investované peníze do propagace. Tipy, rady, pomoc a zpětná vazba nemá konkurenci. Konzultace mi velmi pomohla a povzbudila mě, za to velmi děkuji. Věřím, že to nebyla a nebude naše poslední spolupráce.

Markéta Huňařová
www.sklep353.cz

Movements Media mi pomohla nejen s rozjezdem mého online projektu, ale od počátku je mi také velkou inspirací a oporou na mé cestě v onlinu. Každé setkání doprovází úžasná energie, velké pracovní nasazení, nadšení a milý přístup. Za mě super spolupráce.

Mgr. Darina Navrátilová
advokátka
www.pravopolopate.cz navratilova@pravopolopate.cz