Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tereza Čierníková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tereza Čierníková — copywriterka a webdesignérka

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Tereza Čierníková:
S Terezou se mi spolupracuje skvěle. Oceňuji především její spolehlivost, ochotu se učit novým věcem a také rychlost, se kterou pracuje, pokud si to urgentní situace žádá.

Štěpán Pipek

Freestyle Media, s.r.o.
S prací Terezy jsme nadmíru spokojení, blogové příspěvky jsou kvalitní po obsahové i stylistické stránce a zaujmou. Stejně tak není problémem dodržení stanovených termínů, flexibilita a komunikace. Spolupráci s Terezou vřele doporučujeme každému, kdo má zájem pozvednout obsah svého webu.

Tereza Košařová

Fit-Day.cz
www.fit-day.cz
Děkujeme za rychlé a dokonalé zpracování textů na našem eshopu. Jsme rádi, že spolupracujeme s tak profesionálním přístupem. Vždy stačí zadat téma a výsledek předčí naše očekávání. Jsme maximálně spokojení a děkujeme za každou Vaši odvedenou práci.

Michaela Holazová

Glamurfit.cz
www.glamurfit.cz
S Terezou spolupracuji již delší dobu. Vypracovává obsah pro magazíny, tvoří obsah pro weby klientů, pomáhá s překlady, připravuje meta popisky a spoustu dalšího. Nemá problém poprat se i s náročnějšími tématy. Jsem s ní spokojen a nemám problém ji doporučit dále.

Daniel Kovalčík

Avedeo
Tereza píše kvalitní články a je velmi flexibilní, spolupracuje se s ní velmi dobře. Témata, o kterých píše, jsou velmi široká, od technických věcí po vztahy. Těšíme se proto na další pokračování spolupráce s ní.

Boris Latýn

Magazin.cz
magazin.cz
Spolupracovat jsme začali teprve nedávno. Hned s prvním článkem jsme byli velmi spokojení. Dobrá komunikace, dodržené termíny, kreativní názvy článků i poutavý obsah. Doporučuji.

Katarina Kusendová

www.budchlap.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS