Doporučení z první ruky

Ing. Tereza Kepáková — ilustrátorka, kreslířka a grafička


Zobrazuji č. 11-17 z celkem 17 doporučení

Nemožné ihned, zázraky do tří dnů! Když jsem uviděl její první návrhy – vizitky graficky podobné dolarům, PFka, novoročenky, valentýnky či zábavné letáky k seriózním produktům –, hned jsem se do nich zamiloval. Ta kreativita, rafinovanost, hravost, lehkost, přitom sofistifikovanost, ale i dovádivost a cukající koutky… To jsou díla hodna úsměvů, smíchu, nadšení… a rostoucích tržeb. Terka pak byla logickou volbou, když jsem hledal ilustrátorku pro román On. Díky bohu, že nemá procenta z prodejů zvýšených díky její grafice a ilustracím :-))

Radim Martynek
Akademie nevšedního vzdělávání, s.r.o.
www.roman-on.cz radim@martynek.cz

Paní Terezu Kepákovou jsme poznali na základě doporučení a svěřili jsme jí grafickou a ilustrační přípravu jídelních lístků, vizitek, loga podniku, jakož i řady dalších reklamních předmětů a materiálů, které využíváme pro podporu služeb v oblasti gastronomie a pohostinství. Pozitivně na nás působila především její flexibilita a moderní pojetí ztvárnění zadání. V konečné fázi jsme vždy měli „problém“ s výběrem, neboť všechny návrhy byly velmi propracované, nevšední a často převyšovaly naše představy a kritéria. Kromě práce samotné navíc oceňujeme i výbornou komunikaci, ochotu a v neposlední řadě i příznivou cenu za odvedenou práci.

Strandhotel s.r.o.
restaurace & penzion
postnews@email.cz 774 111 225

Terezku jsem oslovila na základě ilustrací, které má uveřejněné na webu. Její ilustrace mě naprosto okouzlily a žádné jiné jsem do knihy nechtěla. Ihned jsme se naladily na stejnou vlnu a Terezka přesně pochopila a vystihla moje představy. Každá jednotlivá kresba dodala naší knize zcela jiný rozměr. Tereza je jednak velice talentovaná, ale hlavně milá a pokorná.

Jana Čtveráčková
vedoucí vydavatelství

Tereza Kepáková je za nás jedna z nejlepších českých ilustrátorek a ilustrátorů současnosti. Dali jsme jí u naší knížky Vnučka čaroděje Modromíra úplnou tvůrčí volnost. Předali jsme jí pouze text a nechali ji samu rozhodnout - co, kde, kdy a jak. Byla to asi nejlepší věc, kterou jsme kdy udělali :-). Díky tomu vznikla láskyplná laskavá knížka, která prostě každého musí chytit za srdce. Hlavní hrdinové jsou miláčci, krajinky detailně prokreslené, plné vřelého sunshine světla. Děkujeme jí i za profesionální přístup u sazby, které jsme vůbec nerozuměli. Pokud se pustíme do nějaké další knižní tvorby, Terka je pro nás JEDINÁ volba.

Martin a Lucie Kučerovi
autoři knížky Vnučka čaroděje Modromíra
www.carodejmodromir.cz mkucera2012@gmail.com 730 928 009

Když jsem hledala ilustrátorku pro dětskou knížku o mašinkách, objevila jsem ukázky práce Terezy Kepákové a měla jsem okamžitě jasno. Volba Terezy byla trefa do černého. Již první skica mě i autorku nadchla. Dokázala ztvárnit vláčky v nejrůznějších podobách a situacích, její obrázky jsou milé, veselé a hravé. Komunikace s ní byla velmi milá, příjemná, Tereza je vstřícná a spolehlivá. Moc ráda si spolupráci s ní zopakuji.

Jitka Pastýříková
knižní redaktorka
jitka.pastyrikova@albatrosmedia.cz

Jako šéfredaktorka časopisu pro nejmenší děti mohu Terezu ke spolupráci jen doporučit. Je spolehlivá, kreativní, její ilustrace jsou roztomilé a mají vtip, práci odevzdává včas. Co víc si přát.

Tereza Aratiković
šéfredaktorka časopisu Sluníčko

Úžasná spolupráce! Tereza je profesionální a pohodová zároveň, takže spolu s kvalitou získáte i parťáka pro svůj projekt. Tereza mi ilustrovala knížku „Leo a Yetti: Pohádky z Nepálu“ a mnoho lidí si ji zakoupilo právě kvůli obrázkům. Nejlepší doporučení je pak asi nadšení syna Lea, který byl z knihy úplně paf... a jeho spolužáků, kteří prý vzkazují, ať určitě vydáváme další díly.

Michaela Gautam
spisovatelka
www.MichaelaGautam.cz