Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Tereza Kepáková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Tereza Kepáková — ilustrátorka, kreslířka a grafička

Zobrazuji č. 11 a 12 z celkem 12 doporučení prezentace Ing. Tereza Kepáková:
Terezu jako ilustrátorku mohu jen doporučit. Velmi dobře se s ní komunikuje a výsledky zatím byly vždy nad očekávání. Oceňuji také, že drží slovo, termíny a neustále dobrou náladu při práci.

Ivo Kolčava

šaman, léčitel a osobní poradce
Vůbec by mne už v dnešní době nenapadlo posílat ilustrovaná vánoční přání. A už vůbec ne obchodním partnerům. Terezku mi doporučil známý a protože má samé šílené nápady, čekal jsem ledasco. Její ilustrace, nápady a rovněž i nevtíravost a originalita přání mne však oslovila natolik, že jsme je jako firma s radostí objednali. Spolupráce a komunikace byla skvělá, myslím, že přáníčka měla úspěch, líbila se. Pokud budu nebo budeme potřebovat do budoucna jakoukoliv podobnou službu, rozhodně se obrátím na Terezku. A vřele všem doporučuji udělat totéž. Za krátkou dobu malý zázrak v podobě potěšení a polaskání oka. Navíc i s představením, čím se společnost zabývá. Prostě SUPER.

Kateřina Mrnuštíková

Free Horizons s.r.o.
katerina.mrnustikova@freehorizons.eu ~ 604 270 546
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS