Doporučení z první ruky

PhDr. Tereza Křikavová — tlumočnice a překladatelka anglického, německého a francouzského jazyka


Zobrazuji všech 5 doporučení

Slečna Křikavová vystupovala profesionálně a diskrétně. Pokud by to bylo možné, ráda bych se slečnou Křikavovou v budoucnosti znovu spolupracovala.

Marie Mrázková
Velvyslanectví České republiky v Paříži

Jsme francouzsko-český pár a Terezu jsme kontaktovali za účelem tlumočení naší svatby v Praze. Tereza tlumočila celý obřad z češtiny do francouzštiny. Dále tlumočila naše svatební projevy a po obřadu usnadňovala komunikaci mezi našimi rodinami. Kromě excelentních jazykových schopností jsme na Tereze ocenili její komunikační dovednosti, schopnost okamžitě se přizpůsobit situaci a vždy stát na správném místě. Její služby můžeme jenom doporučit.

Denisa a Pierre Gerfaux

Tereza je vynikající překladatelka. Dokonale se připravila na celý den s hosty z Francie. Je velmi šikovná a spolehlivá. Doporučuji ji a určitě její služby využiji i v budoucnu.

Diana Dudášová
Panier des Sens

Tereza byla pověřena tvorbou a překlady textů. V tomto ohledu byla obrovskou posilou pro celý tým. Pracovala precizně a rychle.

PhDr. Mojmír Jeřábek
ředitel Českého centra ve Vídni

S výkony slečny Křikavové jsme byli nanejvýš spokojeni. Prokázala výborné jazykové dovednosti a schopnost pracovat v týmu. Její komunikace s kolegy a klienty byla příkladná. Naše spolupráce byla bezpochyby velmi úspěšná.

Adam Jareš
ředitel německé pobočky CzechTrade