Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tereza Kučáková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tereza Kučáková — copywriterka

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Tereza Kučáková:
Robert Vlach
Tereza Kučáková píše některé prezentace pro portál Na volné noze a je výborná — spolehlivá, precizní, ale také kreativní copywriterka. Rád s ní spolupracuji i na dalších našich projektech a proto ji mohu vřele doporučit také pro práci v týmu.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Mgr. Markéta Ubíková
Terezu jsem přizvala do lektorského dua pro kurz písemné a elektronické komunikace pro neziskové organizace. Spolupráce s ní byla velmi příjemná. Navíc Tereza je profesionál každým coulem. Jak přípravu kurzu, komunikaci, tak i samotné lektorování zvládla na jedničku. Spolupráci s Terezou můžu rozhodně doporučit.

Mgr. Markéta Ubíková

digitální koučka a lektorka digitálních dovedností
Po dlouhých letech spolupráce s mnoha copywritery jsem konečně našel někoho, kdo umí psát čtivě. Vím, že když Tereze zadám práci, tak o ní přemýšlí a snaží se ji udělat se vším všudy. Oceňuji u ní talent kreativního psaní a zároveň technickou preciznost.

Filip Dítě

Interim marketing manager
www.filipdite.cz ~ filip.dite@gmail.com ~ 607 626 036
Tereza napsala několik článků pro náš LMC blog a mile mě překvapilo, že hned od počátku naší spolupráce skvěle navnímala tón komunikace, který používáme (a to je fakt zásadní). Texty mají spád a věřím, že se nečtou dobře jen nám, ale i našim klientům, pro které vznikají. Děkuji.

Lucie Vurbsová

LMC | Corporate Marketing Manager
https://www.lmc.eu/cs/
Terezu Kučákovou jsme oslovili, aby lektorovala školení na téma Písemná komunikace versus sociální sítě, které náš spolek Edukana pořádal pro pracovníky neziskových organizací z Ostravska a Karvinska. Školení mělo obrovský úspěch. Bylo vidět, že Tereza má bohaté zkušenosti z praxe a dokáže je předat.

Lucie Máchová

spolek Edukana
www.edukana.cz ~ machova@edukana.cz ~ 724 261 389
Rychle a kvalitně odvedená práce. Perfektní komunikace a absolutní porozumění projektu jako takovému. Maximální spokojenost.

Nela Mazurová

projektová manažerka Green Hills Realty
www.greenhills.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS