Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tereza Kučáková

Tereza Kučáková

copywriterka

Tereza Kučáková
Tereza Kučáková - logo

Pokud chcete nechat chabé texty za sebou, budu vaše CopywriTerka. Poradím si s obecnými i odbornými články, firemními dokumenty, tiskovými zprávami i příspěvky pro web – mou specializací je osobní rozvoj, umění, kultura, cestování a životní styl. Bez problému se ale pustím i do dalších oblastí.

  • Copywriting – pro web i tištěná média (články, tiskové zprávy, rozhovory).
  • Editace a virtuální asistence – zejména korektury textů, rešerše, příprava statistik a analýzy čtenosti / návštěvnosti webu, plnění e-shopů.
  • Správa webu a sociálních sítí – aby vaše stránky nabízely kvalitní obsah.

Vystudovala jsem Ekonomickou žurnalistiku na VŠB-TU Ostrava. Svou praxi jsem dále rozvíjela v Českém rozhlasu Ostrava, Mladé frontě DNES, ale také v řadě firemních médií a spoluprací na kulturních projektech včetně Restaurant Day Ostrava, Letních shakespearovských slavností nebo mapách USE-IT.

Zakládám si na důkladné práci se zdroji a pečlivé přípravě všech dostupných informací. Z toho pak vybírám vše podstatné tak, aby byly texty vždy dostatečně srozumitelné a pro čtenáře maximálně zajímavé.

Ukázky práce:

Článek pro portál Jobs.czČlánek pro blog společnosti LMCTextace inzerátu pro agenturu MeebioČlánky pro deník MF DnesČlánek pro MF Dnes o společnosti TATRA
Zobrazit všech 8 náhledů této galerie >

Status:

dočasně nepřijímá zakázky

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Tereza Kučáková
Gorkého 325/17
Ostrava
702 00
Mobil:602 136 001
Email:t.kucakova@gmail.com
:05164818

Doporučení z první ruky

Tereza napsala několik článků pro náš LMC blog a mile mě překvapilo, že hned od počátku naší spolupráce skvěle navnímala tón komunikace, který používáme (a to je fakt zásadní). Texty mají spád a věřím, že se nečtou dobře jen nám, ale i našim klientům, pro které vznikají. Děkuji.
Lucie Vurbsová
LMC | Corporate Marketing Manager

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS