Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tereza Kučáková

Tereza Kučáková

copywriterka

Tereza Kučáková
Tereza Kučáková - logo

Pokud chcete nechat chabé texty za sebou, budu vaše CopywriTerka. Poradím si s obecnými i odbornými články, firemními dokumenty, tiskovými zprávami i příspěvky pro web – mou specializací je osobní rozvoj, umění, kultura, cestování a životní styl. Bez problému se ale pustím i do dalších oblastí.

  • Copywriting – pro web i tištěná média (články, tiskové zprávy, rozhovory).
  • Editace a virtuální asistence – zejména korektury textů, rešerše, příprava statistik a analýzy čtenosti / návštěvnosti webu, plnění e-shopů.
  • Správa webu a sociálních sítí – aby vaše stránky nabízely kvalitní obsah.

Vystudovala jsem Ekonomickou žurnalistiku na VŠB-TU Ostrava. Svou praxi jsem dále rozvíjela v Českém rozhlasu Ostrava, Mladé frontě DNES, ale také v řadě firemních médií a spoluprací na kulturních projektech včetně Restaurant Day Ostrava, Letních shakespearovských slavností nebo mapách USE-IT.

Zakládám si na důkladné práci se zdroji a pečlivé přípravě všech dostupných informací. Z toho pak vybírám vše podstatné tak, aby byly texty vždy dostatečně srozumitelné a pro čtenáře maximálně zajímavé.

Ukázky práce:

Článek pro portál Jobs.czČlánek pro blog společnosti LMCTextace inzerátu pro agenturu MeebioČlánky pro deník MF DnesČlánek pro MF Dnes o společnosti TATRA
Zobrazit všech 12 náhledů této galerie >

Status:

pro nové zakázky jsem k dispozici od září 2021

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Tereza Kučáková
Dolní 786
Štramberk (Moravskoslezský kraj)
742 66
Mobil:602 136 001
Email:t.kucakova@gmail.com
:05164818

Doporučení z první ruky

Robert Vlach
Tereza Kučáková píše některé prezentace pro portál Na volné noze a je výborná — spolehlivá, precizní, ale také kreativní copywriterka. Rád s ní spolupracuji i na dalších našich projektech a proto ji mohu vřele doporučit také pro práci v týmu.
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS