Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tereza Kučáková

Tereza Kučáková

copywriterka

Tereza Kučáková
Tereza Kučáková - logo

Pokud chcete nechat chabé texty za sebou, budu vaše CopywriTerka. Poradím si s obecnými i odbornými články, firemními dokumenty, tiskovými zprávami i příspěvky pro web – mou specializací je osobní rozvoj, umění, kultura, cestování a životní styl. Bez problému se ale pustím i do dalších oblastí.

  • Copywriting – pro web i tištěná média (články, tiskové zprávy, rozhovory).
  • Editace a virtuální asistence – zejména korektury textů, rešerše, příprava statistik a analýzy čtenosti / návštěvnosti webu, plnění e-shopů.
  • Správa webu a sociálních sítí – aby vaše stránky nabízely kvalitní obsah.

Vystudovala jsem Ekonomickou žurnalistiku na VŠB-TU Ostrava. Svou praxi jsem dále rozvíjela v Českém rozhlasu Ostrava, Mladé frontě DNES, ale také v řadě firemních médií a spoluprací na kulturních projektech včetně Restaurant Day Ostrava, Letních shakespearovských slavností nebo mapách USE-IT.

Zakládám si na důkladné práci se zdroji a pečlivé přípravě všech dostupných informací. Z toho pak vybírám vše podstatné tak, aby byly texty vždy dostatečně srozumitelné a pro čtenáře maximálně zajímavé.

Ukázky práce:

Článek pro portál Jobs.czČlánek pro blog společnosti LMCTextace inzerátu pro agenturu MeebioČlánky pro deník MF DnesČlánek pro MF Dnes o společnosti TATRA
Zobrazit všech 12 náhledů této galerie >

Status:

pro nové zakázky jsem k dispozici od září 2021

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Tereza Kučáková
Dolní 786
Štramberk (Moravskoslezský kraj)
742 66
Mobil:602 136 001
Email:t.kucakova@gmail.com
:05164818

Doporučení z první ruky

Mgr. Markéta Ubíková
Terezu jsem přizvala do lektorského dua pro kurz písemné a elektronické komunikace pro neziskové organizace. Spolupráce s ní byla velmi příjemná. Navíc Tereza je profesionál každým coulem. Jak přípravu kurzu, komunikaci, tak i samotné lektorování zvládla na jedničku. Spolupráci s Terezou můžu rozhodně doporučit.
digitální koučka a lektorka Google Workspace (G Suite)

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS