Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tereza Prskavcová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Tereza Prskavcová — copywriterka

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Mgr. Tereza Prskavcová:
Martin Gottwald
Terka je milá mladá dáma. A ve chvíli, kdy píši recenzi, máme za sebou dva projekty – v obou případech šlo o textaci webů. Určitě se potkáme u dalších. Důvod je prostý – spokojenost. Na čem jsme se dohodli, to jsem dostal. Včas a v odpovídající kvalitě. Terka naslouchá a dokáže přicházet s řešeními, která to odrážejí. U textaře invenci v rámci jeho práce očekáváte. Když dostanete nášup v podobě jazykové korektury (Terka má češtinu vystudovanou), je to skvělá přidaná hodnota. Doporučuji.

Martin Gottwald

designér vizuální identity
Michaela Weikertová (Mužíková)
Tereza je má dvorní copy editorka. Posílám jí všechny své texty na web předtím, než je oficiálně předávám klientům. Vím, že odhalí nejen vyložené chyby či překlepy, ale také formulace, které zbytečně drhnou. Zkrátka dělá více, než musí :-)

Michaela Weikertová (Mužíková)

copywriterka a obsahová konzultantka
S Terkou jsem měla možnost spolupracovat již na několika projektech. Texty od ní jsou vždy dobře napsané, krásně strukturované, gramaticky i typograficky bezchybné. Klientů se umí ptát tak, aby dostala ty správné chybějící informace. O textech přemýšlí komplexně - k čemu slouží, kdo je bude číst, jak zapadají do celkové komunikace klienta/značky nebo aby v něm byla ta správná hesla pro seo. Navíc termíny jsou pro ní svaté. Spolupracovat s ní je radost.

Petra Papežová

grafická designérka
petradesign.cz
Spolupráce s Terkou byla efektivní a rychlá. Jak domluva, osobní schůzky, Skype synchro, tak upřesnění textů přes WhatsApp. Všechno bez problémů. Co se mi na její práci líbilo – před psaním textů šla do terénu. Mluvila s cílovou skupinou, aby navnímala styl a tone of voice. Wireframy neplní slepě, ale doptává se.

Pavel Kroupa

UX designér
www.pavelkroupa.com
Tereza píše články pro Tchibo Blog o svých osobních sportovních zkušenostech. Na první dobrou vystihla styl článků a vhodný jazyk, texty navíc posílá v podobě, ve které je můžu bez větších úprav rovnou použít – a to není vždycky zvykem. :-) Bez problémů se domluvíme na tématech a vždycky dodržuje deadliny, prostě ideální spolupráce.

Marie Háková

editorka Tchibo Blogu
hakova@followbubble.com ~ 775 013 180
Spolupráce s Terezou je jedním slovem skvělá! Je chytrá, milá, spolehlivá, vstřícná k připomínkám a hlavně vždycky dotáhne práci do konce. Spolupracovali jsme především na žánru, který považuji za jeden z nejtěžších – na přímé komunikaci s klienty. Na bankovních dopisech a mailech si vylámali zuby mnozí ostřílení copywriteři, ale s Terezou se nám daří nacházet odpovídající jazyk, věcně a bez zbytečných frází lidem sdělovat, co je právě třeba. A věřte mi, že jsem na to jako bývalej kopík hodně přísnej.

Ivan Manolov

manažer content marketingu, Česká spořitelna
Spolupráce s Terezkou mě neuvěřitelně baví! Přináší do mého projektu neustále nové nápady, je pečlivá a důsledná. Perfektně zapadla do našeho obsahového týmu a mohu se na ni vždy spolehnout. Jednoznačně doporučuji, Terezka je dokonalý textař profesionál.

Veronika Lonská

CEO e-shopu Ladybio
Co očekávám od copywritera? Mimo kouzlení se slovy především snahu a upřímný zájem o pochopení odvětví, proaktivní přístup a schopnost spolupráce s dalšími členy v týmu. Vše splněno na 1*. Přizváním Terezy ke svému projektu nešlápnete vedle. Těšíme se na další spolupráci.

Michal M.

HairFactory
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS