Doporučení z první ruky

MgA. Tereza Šajnerová — ilustrátorka a grafická designérka


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 21 doporučení

Spolupráce s Terezou byla skvělá. Díky ní máme v naší knize velmi pěkné a chytré ilustrace, přesně takové, jaké jsme chtěli. Tereza přesně vystihla feeling dané knihy, velmi precizně zpracovala detaily příběhu, které zakomponovala do ilustrací a vše zpracovala na základě našich požadavků. Přesně to, co od ilustrátora/ky chcete :) Navíc se svižnou komunikací, dodržením termínů a profesionálním přístupem. Díky a doporučuji!

Ondřej Stejskal

Terka je šikovná a ochotná grafička. Doporučuji všemi deseti 😀

Tereza Maňáková

Prostě skvělá spolupráce. Potřebovali jsme vytvořit komunikační identitu a Tereze se to povedlo skvěle a rychle. Vše probíhalo korektně a v domluvených termínech. S Terezou budeme velmi rádi spolupracovat i nadále :-).

Patrik Hrubý
CBDHero
www.cbdhero.cz cbdherocz@gmail.com

Ilustrátorku Terezu Šajnerovou jsme objevili narychlo a měli jsme opravdu štěstí. Během velmi krátké doby se přesně zorientovala. Komunikace s ní byla radost a kéž by bylo více takových lidí. Byla neuvěřitelně rychlá, vstřícná a spolehlivá. Přesně vystihla, co potřebujeme. I když bylo ilustrací poměrně dost a času málo, prováděli jsme minimum úprav. Je velmi nadaná a dokáže se vcítit do zadání. Za organizaci ADRA naprostá spokojenost. Mohu jen a jen doporučit. Těším se na další spolupráci.

Petra Svatková
ADRA
www.adra.cz petra.svatkova@gmail.com 775 336 926

S Terezou Šajnerovou jsem spolupracovala na tvorbě metodiky globálního rozvojového vzdělávání pro 1. stupeň ZŠ, pro kterou vytvořila ilustrace, výukové pomůcky i tematické komiksy. Její půvabné obrázky si mne okamžitě získaly. Fungovalo nám vzájemné naladění – vždy skvěle vystihla, co jsem potřebovala (zvlášť v komiksech to nebylo jednoduché), a nebylo nutné dělat žádné velké úpravy. Publikace je s Terezinými ilustracemi opravdovou pastvou pro oko. Oceňuji i pečlivost, spolehlivost a bezproblémovou komunikaci. Vážím si naší spolupráce a moc ráda Tereziných služeb využiji i v budoucnu.

Marie Tvrdoňová
metodička v ADRA oddělení vzdělávání
adra.cz/jak-pomahame/vzdelavani/vzdelava… marie.tvrdonova@adra.cz

Když jsem si vybíral vhodného kandidáta na ilustraci mapy ostrova do své knihy, Terka byla mou jasnou volbou. Moc se mi líbila její předchozí tvorba. I když měla v době realizace mého projektu hodně práce, s mým požadavkem mě neodmítla a ba naopak jej stihla dokončit ještě před termínem. Vše vytvořila tak jak jsme se domluvili a ještě přidala něco navíc. Vznikla tak nádherná ilustrovaná mapa s dalšími menšími ilustracemi v ní. Jsem opravdu šťastný, že to byla právě ona, kdo dodal mé knize tak krásný a neobyčejný prvek. Rozhodně mohu spolupráci s Terkou doporučit. Nebudete litovat :-)

Ondřej Raus
státní zaměstnanec a příležitostný spisovatel

Práci nesmírně talentované grafičky a malířky Terezy Šajnerové mohu jen a jen doporučit. Její talent je mimořádný. Citlivě přijme každou mou zakázku, navnímá ji a výsledné dílo je vždy obrovskou radostí pro všechny zúčastněné! Vše se snoubí s její pečlivou zodpovědností plnit vše včas, umí všechny inspirovat svými postřehy do další práce a vše dokonale vykomunikovat. Každý projekt obleče do nádherného kabátu a pomáhá tak důstojně reprezentovat naši práci. Pracuje např. na grafickém zpracování konference Women's Health Physiotherapy 2023, na výukových materiálech pro lékaře, porodní asistentky a fyzioterapeuty, na grafice pro sociální sítě pro Gynekologicko-porodnickou fyzioterapii Mgr. Marika Bajerová. Jsem nadmíru spokojená a vděčná za spolupráci právě s takovou osobností, jakou Tereza Šajnerová je. Děkuji za ni!

Marika Bajerová
gynekologicko-porodnická fyzioterapie Mgr. Marika Bajerová
www.konference-whp.cz

S Terezou Šajnerovou jsem měla to potěšení spolupracovat na tvorbě ilustrací pro náš vánoční zpěvník. Tereza je velmi milá a profesionální. Veškerá domluva a spolupráce byla velmi příjemná a splnila má očekávání stejně jako všechny ilustrace. Měla jsem pocit, že jsme na „stejné vlně“. Kdykoli bych si tuto spolupráci ráda zopakovala. Ostatním mohu jen doporučit.

Alena Kozáková alias Ally
muzikantka, zpěvačka
www.allystar.cz

S paní Šajnerovou pracujeme pravidelně už několik let a jsme velmi spokojeni. Velmi rychle a kreativně dokáže přenést naše nápady do konkrétních ilustrací. Paní Šajnerová má výborný cit pro dětské kresby a dokáže každou ilustrací upoutat detaily, které děti velmi baví. Odpovídá promptně na maily a zadání vždy zpracuje velmi rychle a na vysoké úrovni. Velmi se těším z této spolupráce a doufám, že ji budeme dále rozvíjet.

Andrea Schneider
majitelka firmy Lachen tut gut GmbH
www.lachentutgut.de info@lachentutgut.de 00491723176959

paní Šajnerové zadáváme, když potřebujeme nakreslit postavičky. Líbí se nám styl jejích ilustrací. Ale důležitá je pro nás také kvalita komunikace a práce se zákazníkem.

Tomáš Kvasnička
stezky Singltrek
www.singltrek.cz