Doporučení z první ruky

Ing. Tomáš Bílek — IT konzultant a Solution/Enterprise architekt pro digitalizaci a digitální transformaci firem


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 16 doporučení

S Tomášem naše IT společnost spolupracuje pravidelně již delší dobu a s odvedenou prací jsme maximálně spokojeni. Tomášova práce se vyznačuje především silnou kombinací širokých technických znalostí a velmi proaktivního přístupu k práci. Při realizaci každého projektu přichází se spoustou nápadů jak výsledný projekt posunout ještě o příčku dále.

Ing. Pavel Gaudník
jednatel společnosti Gapanet solution s.r.o.
www.gapanet.cz pavel.gaudnik@gapanet.cz

S Tomášem Bílkem spolupracuji už dlouhá léta. Jsem webdesignér a mít za partnera zdatného programátora, jehož práci plně důvěřuji, je pro mé podnikání klíčové (a pro můj klidný spánek dvojnásob). Tomášovy služby jsou vždy kvalitní a doladěné do posledních detailů. Nepřestává mě překvapovat zajímavými nápady a tím, co vše dokáže naprogramovat nebo zrealizovat mnohem lépe a efektivněji. Vím, že má za sebou hlubokou programátorskou praxi. A ještě něco navíc – vždy je v technologiích a svých úvahách o krok napřed. Tomáše Bílka doporučuji.

Lukáš Juhász
webdesignér
www.lukasjuhasz.cz

Pana Tomáše Bílka jsme požádali o konzultaci ohledně vývoje cloudové aplikace pro zamýšlený startup. Potřebovali jsme se zorientovat v problematice a zvážit základní aspekty architektury řešení, abychom zvolili správné technologie a aplikace. Pan Bílek se ukázal jako přemýšlivý člověk s konzultačními zkušenostmi, který rychle pochopil obchodní záměr a již v rámci prvního setkání byl schopen nastínit základní problémy a vhodný postup. Ve spolupráci plánujeme i nadále pokračovat.

Richard Páleník
Ceopartners
ceopartners.eu info@ceopartners.eu

Ing. Tomáš Bílek pro naši společnost vyvíjel a v současnosti stále spravuje a rozšiřuje specifický SW na automatickou tvorbu podkladů pro výrobu hi-tech bezpečnostních prvků. Spolupráce s ním je velmi efektivní, rychlá a 100% spolehlivá! Již několikrát čelil z mé strany šibeničním termínům, které vždy dokázal splnit. Jakékoliv námi požadované úpravy řeší okamžitě nebo navrhne komplexnější řešení. Vývojem SW nám dokázal snížit výdaje na tvorbu podkladů a to více než o polovinu! S profesionálním přístupem a prací Tomáše Bílka jsme velmi spokojeni!

David Šimek
majitel www.hologramshop.cz
www.hologramshop.cz

Naše společnost je velice spokojena s odvedenou prací pana Bílka, která je na velice profesionální úrovni. Pro náš web nám byl doporučen systém SilveStripe, který nám hodně pomohl k prezentaci a rozvíjení naší společnosti.

Josef Matějovský
obchodní oddělení firmy Komunální technika, s. r. o.
www.ktech.cz

Tomáš Bílek mi dělal webové stránky. Musím říct, že je to po dlouhé době programátor, který mi udělal stránky, které jsem opravdu chtěla, a to velmi rychle. Ke všem mým přáním byl vstřícný a snažil se mi ve všem vyhovět. Vždycky mi pohotově na všechny dotazy odpověděl, reagoval a pomohl, když jsem si nevěděla rady s post úpravami.

Anna Plešmídová
malířka a restaurátorka
www.plesmidova.cz anna@plesmidova.cz 602 570 212

V oblasti tvorby webových stránek spolupracujeme s p. Tomášem Bílkem již řadu let. Ve všech případech, kdy jsme se na něho obrátili s našimi představami a návrhy, jsme se z jeho strany setkali s citlivým a aktivním přístupem. Výsledný efekt potom vždy překonal naše očekávání.

S Tomášem Bílkem Český nohejbalový svaz a Mezinárodní nohejbalová unie dlouhodobě spolupracují. Největším projektem byla realizace internetových stránek pro Mistrovství světa v nohejbalu 2012. Postupnými úpravami jsme se dopracovali až k systému automatické tvorby výsledků a online správě akreditací. Tyto nástroje nám při uspořádání akce velmi pomohly. Spolupráci s Tomášem Bílkem můžu rozhodně doporučit.

Jiří Sládek
marketingový manažer MS v nohejbalu 2012
www.worldfutnet.com j.sladek@nohejbal.org

Před časem jsme oslovili pana Tomáše Bílka s prosbou o vytvoření webových stránek na klíč. S jeho prací, a to jak s kvalitou, tak i s rychlostí jsme plně spokojeni, nejvíce oceňujeme jeho citlivý přístup ke klientovi, předkládání svých věcných návrhů a doporučení ke vzhledu i k obsahu stránek, jejich umístění atd. Rovněž se mi velmi líbí jeho přístup po uvedení stránek do provozu, a to ve smyslu jeho podpory s jakýmkoliv problémem s obsluhou a administrací stránek. Myslím si, že pan Ing.Tomáš Bílek je ve své profesi skutečný profesionál, což ještě umocňuje jeho lidský přístup ke klientovi. V neposlední řadě bych také ocenil jeho velmi slušné finanční požadavky za provedenou práci.

Stanislav Studecký
majitel společnosti
www.jezero-borek.cz info@jezero-borek.cz

V rámci vzájemné spolupráce se dá velmi dobře ocenit profesionalita, kreativita, způsob komunikace a kvalita konečného produktu. K dalším pozitivním stránkám spolupráce patří vstřícnost, aktivita při řešení problémů a respektování zájmů klienta. Služby p. Tomáše Bílka velmi doporučuji!

Petr Mikš
mp2000@seznam.cz