Doporučení z první ruky

Ing. Tomáš Bílek — IT konzultant a Solution/Enterprise architekt pro digitalizaci a digitální transformaci firem


Zobrazuji č. 11-16 z celkem 16 doporučení

Příjemné a rychlé jednání, ochota a znalosti v oboru. Velmi doporučuji!

Veronika Tvrdá

S prací programátora Ing. Tomáše Bílka jsem byla velice spokojená. Dělal webové stránky pro mou ordinaci. Mohu jen doporučit.

MUDr. Jana Krupičková
praktická lékařka pro děti a dorost, Stará Boleslav

Pan Tomáš Bílek připravoval pro naši společnost Preciosa Beauty, s. r. o. nový web. Spolupráce s Tomášem je na profesionální úrovni, snaží se nám ve všem vyjít vstříc. Chceme s ním i nadále spolupracovat. Služby p. Tomáše Bílka velmi doporučujeme!

Bc. Lenka Zangová
produktový manažer
www.preciosabeauty.com

Pan Ing. Tomáš Bílek nám pomohl vyřešit naši problematiku k naší plnné spokojenosti, děkujeme.

Ivan Burian

Perfektní profesionální přístup. Tomáš Bílek byl ochotný, přispěchal na pomoc, když to bylo třeba. Mohu jen doporučit. Je vidět, že řadu problémů (Python, Django) řešil již mnohokrát a ví kam sáhnout.

Jan Hodic
programátor

Tomáše jsme oslovili jako externího konzultanta architektonického návrhu nově vznikajícího informačního systému, jež tvoříme pro našeho klienta. Spolupráci se podařilo domluvit velmi rychle. Tomáš je profesionál na svém místě s širokým technologickým backgroundem a prokazatelnými zkušenostmi v oboru. Mimo jeho další hodnoty si zakládá na efektivní komunikaci. Po základním představení projektu dokázal přinést čerstvý vhled a doplnit relevantní názory a doporučení na naše technická rozhodnutí. Spolupráce s Tomášem je přínosná a mohu ji vřele doporučit. Platí-li, že víc hlav víc ví, Tomáš jich zastane hned několik.

Jindřich Dědek
PM
damidev.com dedek@damidev.com