Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Černovský > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Černovský — social media marketér s přesahem do online marketingu

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Tomáš Černovský:
S Tomášem již spolupracujeme delší dobu. S přístupem k jeho práci jsme spokojeni, jelikož řeší a zajímá se v první řadě o naši potřebu a cestu, nikoliv pouhé podsouvání svých služeb a produktů. Vždy je práce oboustranně příjemná a ubírá se tím správným směrem. Mimo jiné nás i posunul co se týká marketingu, protože dovede předat i hodnotné informace z praxe. Po zkušenostech s Tomášem ho můžeme vřele doporučit.

Daniel Cidlinský

Majitel a živnostník
www.pojistenidoma.cz ~ dcidlinsky@avenirgroup.cz ~ 602 393 998
Tvorba webových stránek byl můj druhý projekt s Tomášem. Oslovil jsem ho v čase, kdy jsem řešil dost nepříjemnou situaci ohledně webu. Druhý den jsme seděli u kafe, čtvrtý den jsem dostal emailem pracovní verzi webu s připomínkami a cca sedmý den byl web připraven k používání. Rád bych ocenil spolehlivost, profesionalitu a hlavně komunikaci (nebo technickou podporu?), kde jsme jakýkoliv dotaz, připomínku, cokoliv, řešili víceméně okamžitě. Nebyl absolutně žádný problém s řešením individuálních požadavků. Spolupráce se netýkala výlučně realizace webu, ale taky podpory v oblasti marketingu. Efektivita služby se s podporou marketingu podstatně navýší, což je samozřejmě stejně důležité, jak samotná tvorba webu!

Pavel Kosť

Spolumajitel, Zakladatel rehakost.cz
www.collo.cz ~ kost@collo.cz ~ 728 613 851
S Tomášem Černovským jsem se potkal díky mému dobrému kamarádovi z hokeje. Poptával jsem někoho rychlého s kvalitně odváděnou prací. S Tomášem jsme si dali první schůzku, kde jsem mu nastínil své požadavky ohledně marketingu na sociálních sítích a vytvoření šablonového webu. Hned mě pochopil a naladil se na moji vlnu, což u spolupráce se mnou je velmi důležité. S výsledkem jeho práce jsem velmi spokojen. Byl jsem překvapen, s jakou efektivitou a myšlením k tomu přistupuje. Jakmile mi něco nesedělo, zavolal jsem, dali jsme o tom řeč a večer, popřípadě další den, bylo vše podle mých představ. Pokud hledáte někoho schopného, komunikativního, pohodového a hlavně vyškoleného v marketingu, tak je to právě Tomáš.

Matyáš Hradil

Majitel a CEO
www.ri-interier.cz ~ matyashradil862@gmail.com ~ 737 178 861
Tomáš je velmi spolehlivý a poctivý dříč, který se dobře orientuje v současných marketingových trendech a dokáže je přetavit ve skutečné obchodní výsledky (to je ze všeho nejdůležitější). Bez ohledu na typ produktu či služby, které jsme spolu řešili, vždy dokáže flexibilně reagovat na potřeby klienta i nejrůznější výzvy z trhu, kterým značka čelí. Prostě se s ním dobře pracuje (a to je ta druhá nejdůležitější věc).

Tomáš Preněk

Strategy Director, 10+ let v marketingu
tomprenek@gmail.com ~ 605 282 036
Díky spolupráci s Tomášem se nám podařilo vytvořit web respektující trendy 21. století. Návrh komunikační strategie se nám zamlouval. Tomáš zařídil nafocení všech našich aut a poté jsme společně spustili reklamu na sociálních médiích, která nám výrazně navýšila počet poptávek, ze kterých se stali skuteční zákazníci. Ze začátku byla spolupráce velice intenzivní z důvodu ladění detailů nového webu. Tomáš byl schopen komunikovat a dávat další návrhy, které potom uskutečnil.

Václav Budínský

Co-founder, živnostník
www.pujcovnadodavekmb.cz ~ info@pujcovnadodavekmb.cz ~ 776 302 304
Tomáš se některým našim klientům stará o komunikaci na sociálních sítích. Mám ve zvyku každého našeho dodavatele nechat vysvětlovat a obhajovat své návrhy a postupy, a na Tomášovi oceňuji, že se k mým připomínkám vždy staví profesionálně a konstruktivně. Zároveň vím, že na čem se domluvíme, to skutečně bude fungovat – a to je v našem komplexním oboru k nezaplacení.

Matěj Mrázek

Spoluzakladatel, projektový manažer
www.webtown.cz ~ mrazek@webtown.cz ~ 777 885 882
Na Tomáše jsem narazila náhodně přes inzerát na FB, když jsem sháněla odborníka na náš web a už podle našeho prvního společného telefonátu jsem věděla, že jsem vybrala správně. Tomáš je opravdový profesionál s lidským přístupem, který se umí na problémy dívat komplexně a umí je velice efektivně a rychle řešit. Spolupracovali jsme s ním na mnoha projektech a všechny dopadly na výbornou. Za nás opravdu maximální spokojenost a můžeme Toma jen doporučit!

Klára Severová

Marketing Manager
www.chessinart.com ~ klara.severova@gmail.com ~ 733 230 208
Potřeboval jsem pomoct s nastavením kampaní na Facebooku, což pro Tomáše nebyl problém. Spolupráce byla příjemná. Tomáš v krátkém čase splnil všechny naše požadavky. Mohu ho jen doporučit.

Jan Kotek

Co-founder
www.altermedic.sk ~ info@altermedic.sk ~ +421908963677
Poté, co se objevil poněkud větší zádrhel, mi Tomáš pomohl restartovat a znovu správně nastavit reklamní kampaně na Facebooku. Reagoval pružně a vše bylo vyřešeno rychle. Určitě s ním budu spolupracovat i nadále a mohu jeho služby doporučit i ostatním e-shopařům a podnikatelům.

Filip Kudláček

Co-founder, CEO
www.autoplusmoto.cz ~ kudlacek@autoplusmoto.cz ~ 604 367 796
Pro svoje projekty jsem hledal někoho, kdo mi komplexně poradí s kampaněmi v online sféře, bude je analyzovat a diskutovat potřeby jednotlivých projektů. K tomu efektivně optimalizovat náklady na kampaně. Moje projekty jsou promovány po celém světě a jsem rád, že mi je v tomto p. Černovský velkou oporou: www.chessinart.com, www.stable-ski.com.

David Rubek

Co-founder, CEO
www.dr-abe.cz ~ rubek@dr-abe.cz ~ 775 551 743
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS