Doporučení z první ruky

Tomáš Černovský — 5× oficiálně certifikovaný social media marketér s přesahem do online marketingu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 33 doporučení

S Tomem jsem dlouhé roky pracoval v agentuře. Když jsem hledal někoho, kdo se nám ve Feedyou postará o správu performance kampaní na Facebooku a Linkedunu, tak byl Tom jasná volba. Pomáhá nám nejen konzultovat možné přístupy a řešení, ale máme v podstatě službu na klíč. Od chvíle, kdy se našich kampaní ujal, tak výkon razantně stoupl. Toma můžu jedině doporučit, podobných odborníků na českém trhu mnoho není.

František Procházka
Chief Product & Marketing Officer, Feedyou
https://feedyou.ai/cs/ frantisek.prochazka@feedyou.ai 306 598 244

Tomáše jsem oslovila pro jednorázový audit social ads jednoho klienta naší agentury. Od začátku komunikoval velmi profesionálně a příjemně, odhad náročnosti práce byl reálný a Tomáš časovou dotaci na projekt zcela dodržel. Výstup splnil, ne-li předčil naše očekávání a zcela jistě nás v naší práci posunul dál. Jeho tipy byly velmi užitečné a dotkl se i témat, které nás "na první dobrou" nenapadly. Tomáše tedy mohu s čistým svědomím doporučit všem, kteří se v social ads chtějí zorientovat nebo si nechat poradit někým nezávislým, zda je v nastavení jejich kampaní prostor pro zlepšení a vyšší efektivitu.

Marieta Kadlecová
Social Media Strategist & Owner, Seichō Media s.r.o
www.seichomedia.cz marieta@seichomedia.cz 737 622 488

Pana Černovského jsme oslovili na základě referencí pro pomoc s nastavením kampaní na sociálních sítích a Google Ads pro náš nový projekt. Velmi vítáme jednání na rovinu a hledání nových řešení. Oceňujeme především pravidelný a podrobný reporting výsledků kampaní, dodržování termínů, profesionalitu a pomoc při plánování dalších strategií. Jsme rádi, že jsme našli spolehlivého člověka, o kterého se můžeme opřít.

Veronika Svobodová
Marketingová koordinátorka, Hypergroup, (Onlineroušky, OnlineMedical, Ecorevolution, Econeptun)
www.ecorevolution.cz svobodova@hypergroup.cz 774 417 121

Tomáše doporučuji. Základními přednostmi jsou rychlé jednání, moderní pojetí, dobré a věcné nápady. Dokáže dobře analyzovat situaci, naslouchá názorům klienta. V neposlední řadě je napojen na kolegy, kteří dokáží přispět k dalšímu zkvalitnění služeb.

Ondřej Klika
majitel kliniky
www.klikadent.cz ondrej@klikadent.cz 604 820 968

Tomáš je velmi spolehlivý a poctivý dříč, který se dobře orientuje v současných marketingových trendech a dokáže je přetavit ve skutečné obchodní výsledky (to je ze všeho nejdůležitější). Bez ohledu na typ produktu či služby, které jsme spolu řešili, vždy dokáže flexibilně reagovat na potřeby klienta i nejrůznější výzvy z trhu, kterým značka čelí. Prostě se s ním dobře pracuje (a to je ta druhá nejdůležitější věc).

Tomáš Preněk
Head of Strategy, Publicis Groupe
tomprenek@gmail.com 605 282 036

S Tomášem již delší dobu spolupracujeme na přípravě reklamních kampaní na Facebooku. Za tu dobu jsme neměli při vzájemné komunikaci žádný problém. Tomáš je spolehlivý a profesionální spolupracovník. Kromě přípravy kampaní připravuje i jejich kvalitní a jasné analýzy. Spolupráci s ním můžeme jenom doporučit.

Marie Horňáková
Marketing Manager, Naviga4, 3Dees Industries
www.naviga4.cz hornakova@naviga4.cz

Jsem strašně ráda, že se mi podařilo najít takhle šikovného partnera na nastavení reklamy. Líbí se mi Vaše operativní reakce, praktické zkušenosti a schopnost vysvětlení každého kroku. Jste první, po kom není potřeba denně kontrolovat průběh a výsledky reklamy, vždy poradíte a přijdete s nápadem, což je k nezaplacení.

Anna Kononová
marketingová koordinátorka, majitelka byznysu
www.aetherclinic.com anna.kononova07@gmail.com 774 219 778

Tvorba webových stránek byl můj druhý projekt s Tomášem. Oslovil jsem ho v čase, kdy jsem řešil dost nepříjemnou situaci ohledně webu. Druhý den jsme seděli u kafe, čtvrtý den jsem dostal emailem pracovní verzi webu s připomínkami a cca sedmý den byl web připraven k používání. Rád bych ocenil spolehlivost, profesionalitu a hlavně komunikaci (nebo technickou podporu?), kde jsme jakýkoliv dotaz, připomínku, cokoliv, řešili víceméně okamžitě. Nebyl absolutně žádný problém s řešením individuálních požadavků. Spolupráce se netýkala výlučně realizace webu, ale taky podpory v oblasti marketingu. Efektivita služby se s podporou marketingu podstatně navýší, což je samozřejmě stejně důležité, jak samotná tvorba webu!

Pavel Kosť
Spolumajitel, Zakladatel rehakost.cz
www.rehakost.cz info@rehakost.cz 728 613 851

Od prvního telefonátu s Tomášem jsem věděl, že jsem na správné adrese. Ono se vždycky pozná, když se věci dělaj srdcem. Tomáši, děkuju, že se o mě na té síti tak hezky staráte. Váš na furt Filip

Filip Čapka
Herec, TV seriál Ulice, Polopatě, a další
www.filipcapka.cz capkaf@gmail.com 731 485 303

Na Tomáše jsme narazili čistě náhodou, když jsme hledali externí pomoc, která by nám pomáhala spravovat sociální sítě, především nastavování výkonnostních reklam a jejich vyhodnocování. Spolupráce trvá už několik měsíců a nemůžeme si stěžovat. Tomáš je velmi pečlivý, zodpovědný, kreativní a nápomocný. Věnuje čas klientovi, pořádá pravidelné video cally, kde probíráme dosavadní spolupráci a hledáme možnosti ke zlepšení. My jsme poměrně náročný klient, hlavně co se plánování týče, takže děláme hodně ad hoc věcí a Tomáš je nám v tomto velkou oporou. Je velmi efektivní a přizpůsobivý, ať už se jedná o jakékoliv zadání. Orientuje se v oboru a sleduje trendy, které rád s klientem probírá a případně pak i aplikuje. Díky Vám Tomáši se nám daří na Facebooku komunikovat efektivně a lépe než kdy dříve.

Katarína Zubová
Marketing Specialist, Arval BNP Paribas Group
www.arval.cz katarina.zubova@arval.cz 724 696 858