Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Černovský > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Tomáš Černovský — social media marketér s přesahem do online marketingu

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Tomáš Černovský:
Tomáš je můj dlouholetý známý, když jsme se rozhodovali komu svěříme realizaci celého webu, byl první v řadě. S Tomášem jsme spokojeni, jeho znalosti nejen tvorby webu ale také celého online prostředí nás posouvají průběžně dál a dál. Díky jeho znalostem jsme tam, kde jsme, protože ne každý dokáže skloubit tolik dovedností.

David Podrábský

Co-founder, Store Manager
www.frieco.org ~ david@frieco.org ~ 773 880 179
Pořádala jsem 1. Pohádkový les a oslovila Tomáše Černovského ohledně spolupráce v rámci propagace akce, na kterou nám nakonec přišlo přes 6000 návštěvníků. Jeho profesionální a zároveň lidský přístup mě tak nadchnul, že s ním chci momentálně navázat dlouhodobou spolupráci i na další projekty.

Michaela Žiaková

Marketingová koordinátorka
www.hud.cz ~ michaela.ziakova@hud.cz ~ 773 257 485
Tomáše doporučuji. Základními přednostmi jsou rychlé jednání, moderní pojetí, dobré a věcné nápady. Dokáže dobře analyzovat situaci, naslouchá názorům klienta. V neposlední řadě je napojen na kolegy, kteří dokáží přispět k dalšímu zkvalitnění služeb.

Ondřej Klika

majitel kliniky
www.klikadent.cz ~ ondrej@klikadent.cz ~ 604 820 968
Jsem strašně ráda, že se mi podařilo najít takhle šikovného partnera na nastavení reklamy. Líbí se mi Vaše operativní reakce, praktické zkušenosti a schopnost vysvětlení každého kroku. Jste první, po kom není potřeba denně kontrolovat průběh a výsledky reklamy, vždy poradíte a přijdete s nápadem, což je k nezaplacení.

Anna Kononová

marketingová koordinátorka, majitelka byznysu
www.aetherclinic.com ~ anna.kononova07@gmail.com ~ 774 219 778
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS