Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Gažůr > Reference > Innovatee – responzivní prezentace na systému WordPress

Innovatee – responzivní prezentace na systému WordPress

Z dodaného designu byla vytvořena responzivní prezentace na systému WordPress. Mojí prací tedy bylo nakódování designu a následná implementace do WordPressu.

Odkaz: www.innovatee.com
Zobrazuji položku č. 11 z celkem 14 položek v této galerii:

Innovatee – responzivní prezentace na systému WordPress
« Předcházející Navláčil stavební firma – webová prezentace na WordPressu  (zobrazit v plné velikosti)Requestor Technologies – web na WordPressu  (zobrazit v plné velikosti)Innovatee – responzivní prezentace na systému WordPress  (náhled aktuálně zobrazené položky)Webová prezentace Modest Apparel  (zobrazit v plné velikosti)Tvorba prezentace Hypodílna  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Tomáš Gažůr

Tomáš Gažůr

redakční systém WordPress
webdesignér a kodér se zaměřením na redakční systém WordPress — Kompletní tvorba webových stránek a e-shopů pro živnostníky, malé a střední firmy. Originální, moderní, responzivní weby. Specializace na redakční systém WordPress (šablony, odvirování) a kódování. Praxe od roku 2008, reference: IKEM, Staropramen a další.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 31 doporučení
Mobil: 725 830 341 ~ Email: gazur@nakoduji.cz ~ Web: www.nakoduji.cz
Místo: Horní Jiřetín (Ústecký kraj) ~ Působnost: celá ČR; osobně především Ústecký a Karlovarský kraj

2005 – 2022 © Robert Vlach a Tomáš Gažůr Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS