Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Tomáš Hladík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Tomáš Hladík — překladatel a zprostředkovatel překladatelských služeb

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Ing. Tomáš Hladík:
Petra Matějková
Spolupráce s Tomášem je naprosto bezproblémová a příjemná. Všechny překlady od něj vždy dorazily včas, precizně vypracované a za skvělou cenu. Za všech okolností se snaží vyjít vstříc. Tomáše mohu vřele doporučit.

Petra Matějková

správkyně sociálních sítí a copywriterka
Tomáš Hladík pro mě zajišťuje překlady z anglického jazyka a jeho služby mohu jen doporučit! Pan Hladík je velmi pružný a není pro něj problém vypracovat překlady i v den zadání. Navíc se nejedná jen o suchý překlad, ale pracuje i s češtinou tak, aby dával překlad větší smysl.

Ondřej Hlíza

freelancer
Služby pana Hladíka doporučuji. Překlad projektového záměru byl vyřešen v den zadání, velmi přesně, výborná komunikace, milý přístup, zohlednění potřeb (na poslední chvíli mi vypadl překladatel).

Mgr. Eva Feyfarová

vedoucí manažer, Masskch
www.masskch.cz ~ feyfarova@masskch.cz
Pan Ing. Tomáš Hladík pro mne přeložil 26 normostran odborného vědecké článku z českého do anglického jazyka, který je součástí mé disertace. Ačkoliv textu bylo velké množství a obor (anatomie dřeva) je úzce specifický, tak mi překlad takto dlouhého textu dodal v kratším termínu než jsem reálně předpokládal s ohledem na běžnou délku překladu takového rozsahu (9 dní místo třech týdnů). Navíc za velmi přijatelnou cenu, která byla pro mne opravdu příznivá s ohledem na rozsah stran a časový horizont. Oceňuji i profesionální přístup, nedostával jsem průběžné emaily ohledně stížností na obtížnost textu a vysvětlování tématiky apod. Mohu rozhodně doporučit.

Ing. Marek Fajstavr

Výborná spolupráce. Pan Hladík reaguje velmi pohotově, je schopen zhotovit překlad obratem a kvalitně. Určitě můžu jen doporučit.

Petra H.

Pana Hladíka můžu jen doporučit. Je s ním výborná spolupráce. Reaguje velmi pohotově a je moc milý a vstřícný. Na poslední chvíli nám vypadl překladatel a pan Hladík nám byl schopen zajistit expresní překlad 7 stránkové smlouvy z polštiny do němčiny během 24 hodin za rozumnou cenu. Dokonce překlad poslal ještě dříve, než jsme očekávali. Smlouva byla precizně přeložená. Rozhodně to nebylo naposledy, co jsme využili jeho překladatelských služeb.

Kristýna Koryčanská

Vřele doporučuji. Spolupráce byla rychlá, odborná a za příznivé ceny. Slušné jednání a vstřícnost.

Alexander Serebryakov

VHS Czech
www.vhs-czech.com
Perfektní spolupráce a spokojenost. Oceňuji hlavně rychlost a domluvu. Tomáše mohou určitě doporučit! Ještě jednou děkuji.

Veronika Flanderková

S panem Hladíkem je bezproblémová spolupráce. Reaguje téměř ihned a dokáže expresně vyhotovit i poměrně odborné překlady. Děkuji a doporučuji.

Roman Languj

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS