Doporučení z první ruky

Tomáš Knot — expert na digitalizace a automatizace procesů, certifikovaný Pipedrive konzultant


Zobrazuji všech 5 doporučení

Komunikace s Tomášem je jasná, svižná a bez problémů. Dokázal nám předat cenné zkušenosti od jiných zákazníků a rád s námi probral různé postupy, které jsme vůbec neznali nebo o nich ani neuvažovali.Díky němu teď máme Pipedrive, který je nastavený přesně podle našich potřeb.

Lukáš Jandač
GoOut

Na spolupráci oceňuji zejména schopnosti dodat celou službu od promyšlení a nastavení procesu po jeho samotnou implementaci a další iteraci. Mám rád nové nápady a o ty není u Ninjabotu nouze. Sami přicházejí s návrhy na další vylepšení a zefektivnění. Díky tomu mám víc času na svoji práci – vedení firmy.

Daniel Ondrášek
Vividbooks

Tomáš nám pomohl zefektivnit distribuci poptávek z webu, zlepšit využití pipedrive v sales týmu a automatizovat některé procesy. Kromě výsledku se mi na spolupráci líbila snadná komunikace, bezproblémové nasazení, osobní přístup a předání bohatého know-how.

Jiří Nykodým
Whalebone

Ninjabot nám pomohl zlepšit procesy a orientaci v datech, díky čemuž je nyní řízení firmy mnohem jednodušší a efektivnější. Tomáš má lidský přístup, je ochotný a vždy splní vše, co slíbí.

Jan Vitvera
Homeportál

Díky Ninjabotu máme větší kontrolu nad obchodními procesy a výsledky celého sales týmu.

Jakub Čech
daren & curtis