Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Tomáš Kolouch > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Tomáš Kolouch — kodér a JavaScript programátor

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Ing. Tomáš Kolouch:
Tomáš Hrabec
S Tomášem jsme pracovali na několika projektech a má důvěra stoupá díky jeho profesionálnímu přístupu. Oceňuji u něj hlavně samostatnost a spolehlivost. Dotahování projektů do konce v plné kvalitě je u něj samozřejmostí. Doporučuji!

Tomáš Hrabec

webový grafik a UX designér
Tomáš mi vždy velmi ochotně pomohl s drobnými úpravami na webech, které mám na starosti. Díky němu se můžu vždy spolehnout, že nové webové úpravy budou přesně takové, jaké očekávám.

Jan Dittrich

ditja@gmail.com ~ 603 348 800
S panem Tomášem jsem byl velmi spokojený. Jde vidět, že má velké zkušenosti s webovými technologiemi jako je JavaScript a jQuery. Je velmi ochotný a snaží se, aby byl klient co nejvíce spokojený. Jeho sezení probíhají na přátelské úrovni s profesionálním přístupem. S panem Kolouchem jsem byl velmi spokojený a mohu ho jen doporučit!

Michal Rajnoha

731 261 094
Tomáš byl součástí skvělého kolektivu, který je ve svém oboru nejlepší. Jsem velmi vděčná za perfektní zpracování mých myšlenek do nového webu a za nekonečnou pozitivní energii.

Veronika Kubišová

www.pilatespro.cz ~ v.kubisova1@seznam.cz ~ 733 557 715
S panem Kolouchem pracuji již delší dobu na mém osobním prezentačním projektu. Oceňuji především cit pro grafiku při kódování.

Karel Karfík

technium@seznam.cz ~ 734 804 377
Rychlá domluva, osobní přístup, spolehlivost, doporučuji!

Milan S.

sv.mi@hotmail.com ~ 728 586 116
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS