Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Tomáš Kolouch > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Tomáš Kolouch — kodér a JavaScript programátor

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Ing. Tomáš Kolouch:
Tomáš Hrabec
S Tomášem jsme pracovali na několika projektech a má důvěra stoupá díky jeho profesionálnímu přístupu. Oceňuji u něj hlavně samostatnost a spolehlivost. Dotahování projektů do konce v plné kvalitě je u něj samozřejmostí. Doporučuji!

Tomáš Hrabec

webový grafik a UX designér
Tomáš mi vždy velmi ochotně pomohl s drobnými úpravami na webech, které mám na starosti. Díky němu se můžu vždy spolehnout, že nové webové úpravy budou přesně takové, jaké očekávám.

Jan Dittrich

Správce webů
dittja@gmail.com ~ 603 348 800
S panem Tomášem jsem byl velmi spokojený. Jde vidět, že má velké zkušenosti s webovými technologiemi jako je JavaScript a jQuery. Je velmi ochotný a snaží se, aby byl klient co nejvíce spokojený. Jeho sezení probíhají na přátelské úrovni s profesionálním přístupem. S panem Kolouchem jsem byl velmi spokojený a mohu ho jen doporučit!

Michal Rajnoha

Správce sítí
mississak@gmail.com ~ 731 261 094
Tomáš nám vytvořil kompletní moderní a responzivní stránky přímo na míru pro náš hotel. Zároveň kdykoliv potřebuji provést nějaké změny nebo se jen na něco doptat ohledně editace webu, je mi k dispozici.

Ivana Mottlová

manažerka hotelu Villa Patriot
www.villapatriot.cz ~ info@villapatriot.cz ~ 354 673 143
Tomáš byl součástí skvělého kolektivu, který je ve svém oboru nejlepší. Jsem velmi vděčná za perfektní zpracování mých myšlenek do nového webu a za nekonečnou pozitivní energii.

Veronika Kubišová

Majitelka Pilates Pro studia
www.pilatespro.cz ~ v.kubisova1@seznam.cz ~ 733 557 715
Občas potřebujeme provést nějaké úpravy nebo rovnou vytvořit celou novou podstránku na webu a vždy to řešíme přes pana Koloucha. Změny jsou zpracovávány v poměrně krátké době a můžeme se spolehnout, že budou vypadat přesně tak, jak jsme si přáli.

Kateřina Bojtošová

Majitelka dortykarvina.cz
www.dortykarvina.cz ~ info@dortykarvina.cz ~ 773 208 400
S panem Kolouchem pracuji již delší dobu na mém osobním prezentačním projektu. Oceňuji především cit pro grafiku při kódování.

Karel Karfík

Realitní makléř
technium@seznam.cz ~ 734 804 377
Rychlá domluva, osobní přístup, spolehlivost, doporučuji!

Milan S.

Projektový manažer
sv.mi@hotmail.com ~ 728 586 116
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS