Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Tomáš Kosatík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Tomáš Kosatík alias TOMKOS — logotvůrce

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Bc. Tomáš Kosatík:
S Tomášem byla vždy výborná spolupráce. Jeho návrh splnil všechny naše požadavky a očekávání. Pokud potřebujete nové logo, vřele doporučuji.

Přemysl Holibka

Ráda bych se s vámi podělila o svoji zkušenost se spoluprací s panem Tomášem Kosatíkem. V loňském roce jsem koupila oční ordinaci na nádherném místě blízko mořického kostela. V letošním roce jsem chtěla trošku pozvednout nápis na budově, kde ordinace sídlí. Mimo jiné jsem přemýšlela o pěkném logu společnosti. Osud mě přivedl k panu Kosatíkovi. Spolupráce s ním byla velmi profesionální a příjemná. Výsledný produkt, tedy logo společnosti, mě úplně nadchl. Zcela vystihuje podstatu společnosti a nádherné místo, na kterém sídlí. Spolupráci mohu rozhodně doporučit.

MUDr. Klára Marešová, Ph. D., FEBO

Pro naši zavedenou firmu jsme potřebovali nové logo a jeden můj kamarád mi ukázal loga od Tomáše Kosatíka. Po krátké, ale intenzivní komunikaci přes e-mail nám Tomáš dodal několik návrhů dle zadání. Následně jsme si odsouhlasili ještě pár finálních úprav a bylo hotovo. Pokud chcete nové logo, vřele doporučuji spolupráci s Tomášem Kosatíkem.

Tomáš Utíkal

Jedna z našich společností potřebovala rychle nové logo, a proto jsem oslovil pana Kosatíka. Logo dodal v krátkém čase a dle zadání ke spokojenosti celé naší firmy. Pokud bych znovu potřeboval vytvořit logo, opětovně bych bez velkého přemýšlení kontaktoval pana Kosatíka, s kterým byla skvělá spolupráce.

Mgr. Jaroslav Kamarád

Když jsem k Tomovi přišla, že potřebuji logo ke svému podnikání, neměla jsem žádnou představu, jak by mělo vypadat. Díky jeho individuálnímu přístupu, který při své práci používá, mi vytvořil logo a tím zhmotnil přesnou identitu mého podnikání. Jsem velmi spokojena, vše bylo v termínu, komunikace výborná. Rozhodně doporučuji.

Lenka Pešlová

Chtěla bych moc poděkovat za krásné nové logo, které pro moji bio kosmetiku z medu vytvořil logotvůrce Tomáš Kosatík. Všem se logo moc líbí.

Terka H.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS