Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Křivánek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Křivánek — tvůrce webů, e-shopů a internetových aplikací

Zobrazuji č. 110 z celkem 24 doporučení prezentace Tomáš Křivánek:
Spolupracujeme s Tomášem Křivánkem od roku 2010 a jsme spokojeni s poměrem cena/výkon. Vnímáme ho jako stálici v portfoliu webových poskytovatelů a o to je pro nás spolupráce cennější.

David Hepnar

Sang Lab – klinická laboratoř, s.r.o.
www.sanglab.cz
S panem Křivánkem spolupracujeme poměrně krátce, ale za tu dobu již víme, že jsme našli toho pravého partnera pro správu našich webů. Komunikace a vyřizování našich požadavků je na nejvyšší úrovni, stejně tak dodržování termínů. Máme, co jsme hledali několik let. Doporučujeme!

Ondřej Kudera

výrobní dentální CAD/CAM centrum SINTEO Dental s.r.o.
www.sinteo.cz
Skvělá a nápaditá spolupráce, bezproblémové plnění termínů. Zejména u regionálních akcí je k nezaplacení pochopení pro různé změny.

Václav Šmerák

sdružení Mezi řekami, regionální literatura
www.mezirekami.cz ~ info@mezirekami.cz ~ 603 196 678
Tomášovi děkujeme za spolupráci v oblasti tvorby a správy webových stránek pro naši Mezinárodní federaci pétanque (F.I.P.J.P.). Jsme velmi spokojeni s kvalitou jeho služeb.

Karel Dohnal

Comité Executif
www.fipjp.com ~ dohnal@fipjp.com
S Tomáše Křivánkem máme jako reklamní agentura dlouholeté zkušenosti. V podstatě když potřebujeme cokoliv okolo internetu, voláme jemu. Realizovali jsme s ním mnoho projektů (web, SEO, eshop) a to nejen pro české, ale i zahraniční klienty. Maximální spokojenost a spolehlivost. Navíc vše v krátkých termínech a za velmi rozumné ceny.

Tomáš Kočiš

ředitel reklamní agentury SENS
www.sens.cz
Pro mne jednoznačně jednička v rychlosti. SOS požadavky a krizové situace při řešení „hořáků“ zvládnuty obratem a s ledovým klidem, jako součást dokonalého servisu.

Simona Kratochvílová

lektorka ve společnosti MORAVIAN BUSINESS SCHOOL, a.s.
www.mbschool.cz
Tomáš Křivánek nám spravuje webové stránky asi rok. Velmi mi pomohl při převodu správy stránek. Cením si především maximální spolehlivosti a rychlosti s jakou vyřizuje vše potřebné. Pro mě je důležité, že se nemusím v souvislosti se správou stránek o nic starat. Jeho služby mohu doporučit.

Alena Prokopová

organizace kulturních akcí na statku U Kuchařů
www.ukucharu.cz
S Tomášem Křivánkem spolupracujeme nepřetržitě 7 let, pokud zahrnu i dřívější spolupráci v rámci své předchozí organizace, pak téměř 15 let. Za tu dobu jsme si prošli snad všemi možnými situacemi – od realizace komplexních řešení (tedy návrhy a tvorba webů od A do Z, konzultace dalších možných potřeb, realizace změn a různých doplňkových řešení za pochodu tak, jak se vyvíjely potřeby) až po nejrůznější krizové situace (díky robustnosti řešení jich ale zase až tolik za ty roky nebylo), kdy jsem velmi ocenila rychlost a efektivnost zásahu. Mimochodem, mezi ty krizové situace patřila před lety i velmi efektivní (ve výsledku úspěšná) asistence při našem ne zrovna přátelském rozchodu s dřívějším web adminem a správcem sítě. Myslím, že je jasné, že schopnost zvládat technické i personální / lidské krize nebývá až tak častou dovedností. Resumé: velká šíře služeb, rychlost, spolehlivost, robustnost řešení, osobní odolnost a trpělivost (viz výše, plus přiznejme si to otevřeně, i klient někdy mívá své dny), kreativnost a velmi rozumné ceny. Odkaz v referenci míří jen na jeden z webů, které pro nás pan Křivánek realizoval.

Mgr. Jana Chržová

předsedkyně organizace
www.csz.cz
Pan Křivánek dlouhodobě spravuje naše firemní stránky a i přes naše komplikované požadavky na redakční systém vše funguje skvěle, což oceňujeme my i klienti. Ceníme si také naší skvělé pozice ve vyhledávačích, díky zkušenostem pana Křivánka v oblasti SEO.

Gabriela Jungová

svatební koordinátorka
www.bajecnasvatba.cz
Spolupráce s panem Křivánkem je pro naši školu jak příjemná, tak užitečná, a tak ho s radostí mohu doporučit. Nevíme, jak to dělá, ale díky němu nepotřebujeme platit za internetové kampaně a přesto se zobrazujeme na předních pozicích ve vyhledávačích na některá pro nás důležitá klíčová slova. Pomohl nám společně s paní grafičkou vytvořit webové stránky, se kterými jsme moc spokojeni, včetně administrativního rozhraní, se kterým nás těší pracovat. Cokoli jsme kdy potřebovali, tak aktivně řešil a co bylo řešitelné, tak k naší spokojenosti vyřešil. Také je nám blízká jeho osobní srdečnost a vstřícnost a ochota hovořit s námi „IT laiky“. Tuhle trpělivost a snahu vysvětlit vše co nejsrozumitelněji jsme rozhodně v době tvoření webu velice potřebovali. A nakonec určitě oceňujeme cenu jeho služeb, která nám po zkušenosti s jinými dodavateli připadá konečně přijatelná a pro nás dostupná. Takže moc děkujeme a doufáme v dlouhodobé pokračování spolupráce :)

Daniela Pechačová

ředitelka jazykové školy
www.lexis.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS