Doporučení z první ruky

Tomáš Mrkáček — tvůrce animovaných 2D videí


Zobrazuji č. 11-13 z celkem 13 doporučení

Chci vyjádřit spokojenost s přístupem, dodržením smluvených termínů a zpracováním animačního videa dle našich požadavků. Pana Mrkáčka doporučuji všem, kteří mají zájem o vytvoření reklamy touto formou.

Z výsledného videa jsem naprosto nadšená! Spolupráce s panem Mrkáčkem byla neuvěřitelná. Jeho profesionalita a vstřícnost předčila všechna má očekávání. Pan Mrkáček nejenže pochopil můj nápad, ale také ho přetvořil v krásný vizuální zážitek. Jeho nadšení pro práci je cítit v každém detailu videa. Každá scéna je promyšlená a barevně ladí s celkovou atmosférou. Navíc jeho flexibilita a ochota přizpůsobit se mým požadavkům byla úžasná. Měla jsem pocit, že pracuji s kamarádem, kterému opravdu záleží na úspěchu projektu. Celková zkušenost byla nejen produktivní, ale také nesmírně příjemná. Od začátku do konce jsem se cítila informována o každém kroku procesu. Jsem velmi vděčná za tuto skvělou spolupráci a úžasné video, které jsme vytvořili. Rozhodně tuto zkušenost doporučím ostatním a těším se na další příležitost ke spolupráci!

Bc. Lucia Mešková
Personal Assistant

Spolupráce s panem Mrkáčkem byla od počátku naprosto skvělá. Velmi milý a ochotný přístup, skvělé nápady a vstřícnost. Bylo vyhověno všem mým požadavkům a výsledek předčil očekávání. I cena je bezkonkurenčně nejlepší na trhu! Mohu vřele doporučit, protože se doopravdy jedná o spolehlivou a kvalitně odvedenou práci v termínu.

Sophia Karešová
jednatelka společnosti
sophiakaresh@gmail.com