Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Neubauer > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Tomáš Neubauer — kreativní grafický designér a Art Director senior

Zobrazuji č. 1118 z celkem 18 doporučení prezentace Tomáš Neubauer:
Se spoluprací jsme byli velmi spokojeni. Grafika byla velmi dobře zpracovaná, vše fungovalo podle dohody a termíny byly dodrženy.

Dagmar Frouzová

Globus - vedoucí propagace
www.globus.cz ~ d.frouzova@globus.cz
S Tomášem jsem se setkal v Ogilvy, konkrétně při práci na zakázkách pro klienta O2. Já na straně accountu, on jako kreativec. Na Tomášovi mě vždycky bavilo, že jsem se na něho mohl spolehnout a věci doručoval tak, jak jsme si řekli. A pokud to někdy nevyšlo, tak se maximálně snažil, abychom pro klienta našli společné řešení. Umí prezentovat i obhájit si svůj názor, tedy stát si za svojí prací. Je to s ním jako s dobrou restaurací – něčím příjemným vás vždy překvapí :)

Jiří Hauška

Account Director OgilvyOne
jiri.hauska@ogilvy.com
S Tomášem mám jako s profesionálem dlouholeté zkušenosti a mohu ho jen doporučit. Tomášovou velkou výhodou je jeho vizuální a kreativní rozpětí, ve kterém dokáže pracovat. Není problém mu zadat jakoukoli zakázku, vždy se dokáže perfektně vcítit do značky i očekávané tonality. Dodržování termínů je naprostou samozřejmostí. Pokud hledáte někoho spolehlivého, pozitivního a profesionálního každým coulem, je Tomáš ta správná volba!

Libor Oubrecht

Creative Leader, CW
libor.oubrecht@gmail.com
S Tomášem Neubauerem naše firma spolupracovala při tvorbě firemního kalendáře a dalších grafických materiálů. Chtěla bych tímto vyjádřit spokojenost s výbornou spoluprací, ocenit jeho kreativní nápady, schopnost vcítit se do požadavků a očekávání zákazníka a v neposlední řadě i s jeho pracovním nasazením, které vyžadovalo odvést práci v časovém presu. Všechny zadané úkoly splnil na jedničku a budeme s ním počítat i nadále pro další spolupráci.

Ivana Košťálová

asistentka vedení společností Inter-Informatics Group
www.inter-informatics.com ~ 605 258 519
Tomáš Neubauer je profesionál, kterého mohu všem doporučit. Mimo odborných znalostí, které považuji za samozřejmost, si na něm cením schopnost pochopení potřeb zákazníka, rychlost, přesnost a jednoznačnost komunikace. Právě komunikace je to, co je důvodem naší spolupráce na zakázkách mých klientů.

Jiří Najman

marketingový poradce pro malé a střední firmy
www.bezpoucek.cz ~ najman@najman-jiri.cz ~ 608 003 461
Tomáše jsem oslovila pro vytvoření dárkových poukazů pro mé kadeřnictví Balounovi. S jeho prací jsem byla velice spokojena a proto jsem ho využila k další spolupráci. Zajistil focení proměn mých klientek a celého pracovního týmu. Součástí byly i barevné úpravy a retuše fotografií. Spolupráce s Tomášem byla příjemná, je to profesionál ve svém oboru a příště opět využiji jeho služeb.

Ivana Balounová

majitelka kadeřnictví Balounovi
www.kadernictvi-balounovi.cz
S panem Neubauerem jsem byl maximálně spokojen. Pro svůj produkt Mostmix.cz jsem chtěl vytvořit grafický návrh krabice a pan Tomáš perfektně graficky ztvárnil představu, kterou jsem nosil v hlavě. Je velmi rychlý, ochotný a má vlastní nápady. Spolupráci určitě doporučuji.

Ing. Tomáš Michal

www.mostmix.cz
S Tomášem Neubauerem spolupracujeme už několik let. V případě, že se nám navalí hodně práce a chybí nám kapacity, flexibilně vypomůže a jeho znalosti a praxe je tak široká, že ho v podstatě můžeme v DTP použit na cokoli. Je perfektní a navíc velmi kreativní DTP operátor, lze mu bez obav svěřit jakoukoli zakázku od běžného merkantilu až po velkou kampaň. Můžeme vřele doporučit!

Dany Stejskal

OPTIO CZ
www.optio.cz ~ dany.stejskal@optio.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS