Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Neubauer > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Tomáš Neubauer — kreativní grafik a designér

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Tomáš Neubauer:
S Tomášem mám jako s profesionálem dlouholeté zkušenosti a mohu ho jen doporučit. Tomášovou velkou výhodou je jeho vizuální a kreativní rozpětí, ve kterém dokáže pracovat. Není problém mu zadat jakoukoli zakázku, vždy se dokáže perfektně vcítit do značky i očekávané tonality. Dodržování termínů je naprostou samozřejmostí. Pokud hledáte někoho spolehlivého, pozitivního a profesionálního každým coulem, je Tomáš ta správná volba!

Libor Oubrecht

Creative Leader, CW
libor.oubrecht@gmail.com
S Tomášem Neubauerem naše firma spolupracovala při tvorbě firemního kalendáře a dalších grafických materiálů. Chtěla bych tímto vyjádřit spokojenost s výbornou spoluprací, ocenit jeho kreativní nápady, schopnost vcítit se do požadavků a očekávání zákazníka a v neposlední řadě i s jeho pracovním nasazením, které vyžadovalo odvést práci v časovém presu. Všechny zadané úkoly splnil na jedničku a budeme s ním počítat i nadále pro další spolupráci.

Ivana Košťálová

asistentka vedení společností Inter-Informatics Group
www.inter-informatics.com ~ 605 258 519
Tomáš Neubauer je profesionál, kterého mohu všem doporučit. Mimo odborných znalostí, které považuji za samozřejmost, si na něm cením schopnost pochopení potřeb zákazníka, rychlost, přesnost a jednoznačnost komunikace. Právě komunikace je to, co je důvodem naší spolupráce na zakázkách mých klientů.

Jiří Najman

marketingový poradce pro malé a střední firmy
www.bezpoucek.cz ~ najman@najman-jiri.cz ~ 608 003 461
Tomáše jsem oslovila pro vytvoření dárkových poukazů pro mé kadeřnictví Balounovi. S jeho prací jsem byla velice spokojena a proto jsem ho využila k další spolupráci. Zajistil focení proměn mých klientek a celého pracovního týmu. Součástí byly i barevné úpravy a retuše fotografií. Spolupráce s Tomášem byla příjemná, je to profesionál ve svém oboru a příště opět využiji jeho služeb.

Ivana Balounová

majitelka kadeřnictví Balounovi
www.kadernictvi-balounovi.cz
S panem Neubauerem jsem byl maximálně spokojen. Pro svůj produkt Mostmix.cz jsem chtěl vytvořit grafický návrh krabice a pan Tomáš perfektně graficky ztvárnil představu, kterou jsem nosil v hlavě. Je velmi rychlý, ochotný a má vlastní nápady. Spolupráci určitě doporučuji.

Ing. Tomáš Michal

www.mostmix.cz
S Tomášem Neubauerem spolupracujeme už několik let. V případě, že se nám navalí hodně práce a chybí nám kapacity, flexibilně vypomůže a jeho znalosti a praxe je tak široká, že ho v podstatě můžeme v DTP použit na cokoli. Je perfektní a navíc velmi kreativní DTP operátor, lze mu bez obav svěřit jakoukoli zakázku od běžného merkantilu až po velkou kampaň. Můžeme vřele doporučit!

Dany Stejskal

OPTIO CZ
www.optio.cz ~ dany.stejskal@optio.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS