Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Popelka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Popelka — lektor ruštiny a češtiny, překladatel a korektor ruského jazyka

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Tomáš Popelka:
Tomáš Popelka je zodpovědný a spolehlivý. Lehce navazuje kontakt s lidmi. Je systematický (což je důležité pro práci ve škole, příp. při vedení jazykových kurzů), dobrý pozorovatel, dokáže si studenty získat individuálním přístupem. Je ochotný věnovat se studentům i nad rámec svých povinností. Svou práci učitele ruského jazyka vykonával velmi svědomitě. Kladné hodnocení si zaslouží také jeho schopnost spolupráce s kolegy a nadřízenými pracovníky.

Božena Pokorná

Gymnázium Jana Blahoslava, Ivančice
www.gjbi.cz ~ gjbi@gjbi.cz ~ 546 451 110
Pan Tomáš Popelka pro naši jazykovou školu Orange Academy plus, s.r.o. vyučuje ve firemních kurzech ruského jazyka k plné spokojenosti jak naší školy, tak účastníků kurzů. Ráda bych vyzdvihla spolehlivost a profesionalitu pana lektora. Účastníci kurzů oceňují trpělivost, vstřícnost a kvalitní přípravu na výuku. Naše jazyková škola může pana Tomáše Popelku jen doporučit.

Mgr. Sylvie Balážová

jednatelka, jazyková škola Orange Academy plus, s.r.o.
www.orangeacademy.cz ~ balazova@orangeacdemy.cz ~ 776 026 593
Zakázka: překlad textu z ruštiny do češtiny pro reklamní katalog společnosti Sary-Arka www.saryarka.eu. Výsledek: spokojenost.

Igor Vlasuk

www.saryarka.eu ~ igor.vlasuk@saryarka.eu ~ 775 570 553
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS