Doporučení z první ruky

Bc. BcA. Tomáš Popelka — lektor ruštiny a češtiny, překladatel a korektor ruského jazyka


Zobrazuji všech 6 doporučení

Tomáš Popelka je zodpovědný a spolehlivý. Lehce navazuje kontakt s lidmi. Je systematický (což je důležité pro práci ve škole, příp. při vedení jazykových kurzů), dobrý pozorovatel, dokáže si studenty získat individuálním přístupem. Je ochotný věnovat se studentům i nad rámec svých povinností. Svou práci učitele ruského jazyka vykonával velmi svědomitě. Kladné hodnocení si zaslouží také jeho schopnost spolupráce s kolegy a nadřízenými pracovníky.

Božena Pokorná
Gymnázium Jana Blahoslava, Ivančice
www.gjbi.cz gjbi@gjbi.cz 546 451 110

Pan Tomáš Popelka pro naši jazykovou školu Orange Academy plus, s.r.o. vyučuje ve firemních kurzech ruského jazyka k plné spokojenosti jak naší školy, tak účastníků kurzů. Ráda bych vyzdvihla spolehlivost a profesionalitu pana lektora. Účastníci kurzů oceňují trpělivost, vstřícnost a kvalitní přípravu na výuku. Naše jazyková škola může pana Tomáše Popelku jen doporučit.

Mgr. Sylvie Balážová
jednatelka, jazyková škola Orange Academy plus, s.r.o.
www.orangeacademy.cz balazova@orangeacdemy.cz 776 026 593

Zakázka: překlad textu z ruštiny do češtiny pro reklamní katalog společnosti Sary-Arka www.saryarka.eu. Výsledek: spokojenost.

Igor Vlasuk
www.saryarka.eu igor.vlasuk@saryarka.eu 775 570 553

S prací pana Popelky byla naše firma velmi spokojena. Poskytl nám jednak tlumočení do ruského jazyka a následně i překlad odborných materiálů pro potřeby školení. Výborná spolupráce, včasné dodání materiálů a vynikající znalosti. Děkujeme.

Iva Olivová
technik BOZP a PO

Naprostá spokojenost. Velmi dobrá komunikace a dodržení termínu vyhotovení překladu. Dodaný profesionální a kvalitní překlad. Mohu vřele doporučit.

David Volín
volind@seznam.cz

Pan Tomáš pro nás překládal dokument z ruštiny do češtiny pro konzulární orgán. Velice rychle nám sdělil termín a cenu. Všechno bylo připraveno včas :)

Daria Kutuzova
Travelland s.r.o.