Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Pospíšil > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Pospíšil — online marketér se specializací na SEO a marketing ve vyhledávačích

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Tomáš Pospíšil:
Delší dobou jsem si lámal hlavu s poměrně negativním hodnocením parametru „Dojem ze vstupní stránky“ na Google Ads. Až když jsem byl odkázán na Tomáše Pospíšila, tak jsem dostal odpověď, která mě nasměrovala k řešení problému. Velmi kladně také hodnotím to, že byl schopen odpověď poskytnout velice rychle a to v oblasti, která je hraniční mezi dvěma obory SEO a PPC.

Ondřej Radič

jednatel společnosti
www.cistociste.cz ~ ondrej@cistociste.cz
Tomáš přinesl pozitivní přístup do kanceláře a přinesl výsledky. Hrál klíčovou roli při implementaci Pardotu do našich marketingových procesů, čímž otevřel brány automatizace našeho marketingu. Kromě toho Tomáš řídil lokalizaci našich webových stránek. Přispěl také ke snížení CPC kampaní AdWords o 50 % a ke čtvrtletnímu srovnání zvýšil počet konverzí MQL o 300 %.

Filip Šanca

Marketing Lead, Memsource
Tomáš je špičkovým odborníkem na SEO. Kombinuje odborné znalosti a zkušenosti v oblasti SEO a webové analytiky. Umí prezentovat výsledky klientům srozumitelnou formou. Jeho SEO školení patří mezi nejlepší. Jsem rád, že jsme spolu pracovali, hodně jsem se od něj naučil. Pokud hledáte odpovědnou osobu, je to Tomáš.

Ing. Tomáš Ludvík

UX designér a konzultant
www.tomasludvik.cz ~ me@tomasludvik.cz ~ 774 101 750
SEO, technické znalosti, analytické dovednosti a loajalita - to jsou slova, která Tomáše popisují z profesionálního hlediska. Poskytuje doporučení, která jsou zaměřena na podnikání a mají obrovský potenciál pro zvýšení výkonu digitálního marketingu.

Luboš Plotěný

CEO, UX driven digital agency Sherpas
Tomáš je analytický expert, který dokáže běžným lidem vysvětlit všechna tajemství webové analytiky. Byl vždy nápomocný a bylo skvělé s ním pracovat.

Marek Havlíček

Head Of Digital, Samsung Electronics
Tomáš v roce 2018 řídil náš projekt redesignu firemních webových stránek. Odvedl skvělou práci. Web byl spuštěn včas a v rámci rozpočtu. Od té doby jsme viděli výrazný nárůst návštěvníků a konverzí, což bylo také díky vylepšené webové stránce. Tomáš je někdo, na koho se můžete spolehnout, vždy dokončí projekty, které přijme.

David Canek

CEO, Memsource
Od školení jsem očekával především utřídění a oprášení mých znalostí. Tomáš Pospíšil měl školení velmi dobře strukturované a trpělivě odpovídal na množství našich zvědavých dotazů po celou dobu školení, které naprosto splnilo moje očekávání. Díky!

Jirka Fiala

Graffitti Networks Grafix
I když už jsem měl v této oblasti určité zkušenosti, absolvování kurzu SEO mi pomohlo si některé postupy ujednotit a získat tak ucelenější pohled na celou problematiku. Celé školení probíhalo v příjemné atmosféře pod vedením zkušeného lektora.

Pavel Hazmuka

www.hazmi.cz
Absolvované školení SEO bylo přínosné a konkrétní. Oživení přinesly věcné připomínky účastníků, které jsme dále rozebírali. Přínosná je také tištěná prezentace, ve které máme velké množství informací shrnuto, včetně odkazů na různé analytické nástroje, se kterými jsme v průběhu školení pracovali.

Martin Valihrach

AWD Česká republika
S panem Tomášem Pospíšilem dlouhodobě spolupracuji. Je to člověk, který rozumí svému oboru a vždy hledá nejvhodnější řešení pro danou IT potřebu. Vždy se snaží, aby vše bylo dobře domluvené, věcné a funkční. Za mě mohu doporučit.

Petr Hrubý

info@cistenihruby.cz ~ 608 176 353
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS