Doporučení z první ruky

Tomáš Pospíšil — online marketér se specializací na HubSpot a marketing ve vyhledávačích


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 16 doporučení

Když jsem po ukončení spolupráce s předchozím „markeťákem“ hledala náhradu, předpokládala jsem, že u tak snadného úkolu nemohu asi sáhnout vedle. Má očekávání byla dejme tomu vlažná. Tomáš z počátku působil jako tichá voda. PPC kampaň pro nás nastavil, nějak moc se neptal, nedělal ramena ani do mě nehučel. Až jsem místy byla trochu nejistá, co z toho vyleze. Jenže stejně jako ta tichá voda, semlel břehy s takovou samozřejmostí a elegancí, že jsme pro nedostatek kapacity museli kampaň předčasně přerušit a původně zamýšlený kredit jsme vyčerpali jen přibližně ze 70 %. Wow! Pod Tomovým dohledem se stalo hned několik věcí. Jednak jsem se necítila naprosto neschopná, protože kdykoliv bylo třeba, abych něco nastavila já, poslal přehledný obrázkový návod, podle kterého jsem to nejen zvládla, ale i se během krátké doby naučila. A to jsem vážně antitalent na tyhle vymoženosti. Za další. S kampaní jsem strávila násobně méně času. A především! Kampaň přivedla naprosto a dokonale přesně ty klienty, které jsem potřebovala. Já vážně nejsem markeťák, nerozumím tomu, co dělá nebo proč. Ale jako ekonom a účetní si umím vyhodnotit přínos jeho práce. Za mě nelze jinak, než jeho práci doporučit.

Ing. Iva Strachotová, DiS.
hodinová ekonomka a manažerka v účetní společnosti
www.ekonomprolidi.cz ekonom@ekonomprolidi.cz 602 240 537

Delší dobou jsem si lámal hlavu s poměrně negativním hodnocením parametru „Dojem ze vstupní stránky“ na Google Ads. Až když jsem byl odkázán na Tomáše Pospíšila, tak jsem dostal odpověď, která mě nasměrovala k řešení problému. Velmi kladně také hodnotím to, že byl schopen odpověď poskytnout velice rychle a to v oblasti, která je hraniční mezi dvěma obory SEO a PPC.

Ondřej Radič
jednatel společnosti
www.cistociste.cz ondrej@cistociste.cz

Tomáš přinesl pozitivní přístup do kanceláře a přinesl výsledky. Hrál klíčovou roli při implementaci Pardotu do našich marketingových procesů, čímž otevřel brány automatizace našeho marketingu. Kromě toho Tomáš řídil lokalizaci našich webových stránek. Přispěl také ke snížení CPC kampaní AdWords o 50 % a ke čtvrtletnímu srovnání zvýšil počet konverzí MQL o 300 %.

Filip Šanca
Marketing Lead, Memsource
filip.sanca@memsource.com

Tomáš je špičkovým odborníkem na SEO. Kombinuje odborné znalosti a zkušenosti v oblasti SEO a webové analytiky. Umí prezentovat výsledky klientům srozumitelnou formou. Jeho SEO školení patří mezi nejlepší. Jsem rád, že jsme spolu pracovali, hodně jsem se od něj naučil. Pokud hledáte odpovědnou osobu, je to Tomáš.

Ing. Tomáš Ludvík
UX designér a konzultant
www.tomasludvik.cz me@tomasludvik.cz 774 101 750

SEO, technické znalosti, analytické dovednosti a loajalita - to jsou slova, která Tomáše popisují z profesionálního hlediska. Poskytuje doporučení, která jsou zaměřena na podnikání a mají obrovský potenciál pro zvýšení výkonu digitálního marketingu.

Luboš Plotěný
CEO, UX driven digital agency Sherpas

Tomáš je analytický expert, který dokáže běžným lidem vysvětlit všechna tajemství webové analytiky. Byl vždy nápomocný a bylo skvělé s ním pracovat.

Marek Havlíček
Head Of Digital, Samsung Electronics
havlicek.marek@gmail.com

Tomáš v roce 2018 řídil náš projekt redesignu firemních webových stránek. Odvedl skvělou práci. Web byl spuštěn včas a v rámci rozpočtu. Od té doby jsme viděli výrazný nárůst návštěvníků a konverzí, což bylo také díky vylepšené webové stránce. Tomáš je někdo, na koho se můžete spolehnout, vždy dokončí projekty, které přijme.

David Canek
CEO, Memsource

Děkuji p. Pospíšilovi za jeho profesionální přístup a neocenitelné rady při tvorbě www stránek. Doufám, že tato spolupráce bude i v budoucnu oboustranně přínosná a prospěšná.

Antonín Klap
Trade Invest Slapy s.r.o.
creber@seznam.cz 605 730 206

Spolupracovali jsme s Tomášem v agentuře mezi lety 2009 a 2011. Byl proaktivní a doručil všechny analýzy v dohodnutém termínu. Dlouhodobě vedl několik projektů a vždy nad nimi přemýšlel nejen čistě ze SEO pohledu, ale i z klientského. Klienti byli s jeho prací velmi spokojeni. Mohu ho doporučit.

Miroslav Rojek
zakladatel agentury Expertia
www.expertia.cz rojek@expertia.cz 603 384 402

S panem Tomášem Pospíšilem dlouhodobě spolupracuji. Je to člověk, který rozumí svému oboru a vždy hledá nejvhodnější řešení pro danou IT potřebu. Vždy se snaží, aby vše bylo dobře domluvené, věcné a funkční. Za mě mohu doporučit.

Petr Hrubý
info@cistenihruby.cz 608 176 353