Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Pospíšil > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Tomáš Pospíšil — online marketér se specializací na SEO a marketing ve vyhledávačích

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Tomáš Pospíšil:
Absolvované školení SEO bylo přínosné a konkrétní. Oživení přinesly věcné připomínky účastníků, které jsme dále rozebírali. Přínosná je také tištěná prezentace, ve které máme velké množství informací shrnuto, včetně odkazů na různé analytické nástroje, se kterými jsme v průběhu školení pracovali.

Martin Valihrach

AWD Česká republika
Školení SEO bylo pro mně určitě přínosem. Měl jsem pouze základní povědomí a díky školení se mé znalosti rozšířily natolik, abych byl schopen připravit základní rozbor a nabriefovat programátora.

Ondřej Vácha

Crazy Tomato s.r.o.
Od školení jsem očekával především utřídění a oprášení mých znalostí. Tomáš Pospíšil měl školení velmi dobře strukturované a trpělivě odpovídal na množství našich zvědavých dotazů po celou dobu školení, které naprosto splnilo moje očekávání. Díky!

Jirka Fiala

Graffitti Networks Grafix
S Tomášem Pospíšilem mám výbornou zkušenost. Když jsem nedávno velmi urgentně potřeboval vyřešit problém s kampaněmi na Google Ads, hledal jsem na internetu specialistu a našel mobilní telefon na Tomáše. Nejenže mi ochotně odpověděl ihned na nejurgentnější otázky, přestože nebyl zrovna u počítače, ale nabídl mi a o pár hodin později zrealizoval telefonickou konzultaci včetně praktické asistence po přihlášení do mého účtu. Mé dotazy zodpověděl na 100 % a pomohl mi vyřešit nastalé problémy. Tomáše velmi doporučuji.

Robert Pavlík

robert.pavlik@pragueincoming.com
I když už jsem měl v této oblasti určité zkušenosti, absolvování kurzu SEO mi pomohlo si některé postupy ujednotit a získat tak ucelenější pohled na celou problematiku. Celé školení probíhalo v příjemné atmosféře pod vedením zkušeného lektora.

Pavel Hazmuka

www.hazmi.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS