Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Soukup

Tomáš Soukup

copywriter a stratég webového obsahu

Tomáš Soukup

Jsem copywriter a obsahový stratég. Tematicky se pohybuji od technických oborů přes finance až po marketing, díky studiu chemie a molekulární biologie jsou mi blízká i témata biotechnologie a přírodních věd.

Kombinací analytických metod a kreativního přístupu pro váš web připravím obsah, který osloví zákazníky a navýší prodeje.

Z morálního přesvědčení nepíšu pro tabákové společnosti, politické strany a firmy nabízející nebankovní půjčky.

Na doporučení mých klientů se podívejte zde.

Co vám mohu nabídnout?

 • Copywriting – mé texty navýší váš obrat a přispějí k budování důvěry mezi vámi a vašimi klienty. Vytvořím pro vás obsah na web i sociální sítě, napíšu blogové příspěvky, otextuji newslettery, prodejní e-maily a PPC reklamy.
 • Obsahová strategie – s ohledem na cílovou skupinu navrhnu tón komunikace a témata pro blog, videa a e-booky. Připravím obsahový plán a pomohu s jeho realizací.
 • Obsahový audit s přesahem do UX – rozborem stávající webové prezentace zjistím, proč váš web neplní stanovené cíle. A doporučím kroky vedoucí k nápravě a zvýšení obratu.

Ukázky práce:

Textace webu Online MakersTextace webu Eco-stationsCopywriting pro ERA RealityWebové texty pro GallagherObsahový plán a články pro Port 65
Zobrazit všech 7 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Praha a Středočeský kraj

Kategorie katalogu:

Jak bude naše spolupráce probíhat?

Před psaním či tvorbou strategie se vás budu ptát: na vaši marketingovou strategii, nabízené produkty a služby, na vaše zákazníky. Proklepnu si vaši konkurenci, podívám se na technické nedostatky vašeho webu.

Společně nastavíme cíle obsahu. Postarám se o jeho tvorbu, zajistím propagaci i vyhodnocení efektivity. Na činnosti, na které sám nestačím, doporučím odborníky. Spolupracuji se špičkovými webdesignéry, grafiky, marketingovými experty a PPC specialisty.

A cena?

Hodinu své práce si cením na 600 Kč. Nejsem plátce DPH. Přesnou cenovou nabídku vám stanovím dle zadání.

Orientační ceník:

 • článek o rozsahu 2 NS: od 1.800 Kč
 • textování webu: od 6.000 Kč
 • obsahový audit: od 2.400 Kč
 • obsahová strategie: od 12.000 Kč

Vybrané reference

 • ERA Reality – tvorba obsáhlého e-booku, texty prodejních emailů a vzorového webu pro makléře
 • Včeliště – psaní odborných článků o marketingu a copywriting
 • Applifting – obsahový audit, strategické texty
 • Gallagher – příspěvky na blog, úprava obsahu a e-booků
 • Port 65 – tvorba obsahového plánu a série článků o digitálním marketingu
 • Naodpad – obsahový audit a tvorba obsahové strategie, psaní strategických textů a blogových příspěvků
 • Borga – odborné příspěvky na blog
 • LUI magazine – články pro tištěný časopis, klientské PR články a korektury

Kontaktní informace

Tomáš Soukup
Nušlova 2288
Praha 13
158 00
Email:soukupxtomas@seznam.cz
LinkedIn:LinkedIn tomas-soukup
Účet:670100 – 2211576367 / 6210 (mBank)
:03452158 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

S Tomášem jsme začali spolupracovat na základě kladné reference mého kolegy. Hned na začátku jsme mu svěřili zakázku pro našeho významného klienta z B2B segmentu a to v následujícím rozsahu: 1) Strategie copywritingu a obsahového marketingu (nový web) 2) Obsahový plán 3) Tvorba blogových postů 4) Copyediting stávajícího obsahu 5) Tvorba odborných článků 6) Vytvoření struktury a tvorba ebooku. Naše spolupráce začala v roce 2017 a vzhledem ke kvalitám Tomáše trvá dodnes. Je jeden z mála copywriterů, kteří vědí, že toto řemeslo není jen o psaní textů – přesně ví, co tomu předchází a že tvorba textů je až to poslední. Za tu dobu jsme rozšířili naši spolupráci i na další klienty, kteří podnikají v různých oblastech – vždy si s tématy skvěle poradil. Úžasné je, že jeho práce je měřitelná a výsledky, které předkládáme klientům, mluví za vše. Spolupráci s Tomášem rozhodně doporučuji.
Miroslav Ullman
Onlinemakers.cz

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS