Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Soukup

Tomáš Soukup

copywriter a stratég webového obsahu

Tomáš Soukup

Jsem profesionální copywriter a obsahový stratég. Tematicky se pohybuji od technických oborů přes finance až po marketing, díky studiu chemie a molekulární biologie jsou mi blízká i témata biotechnologie a farmacie. Kombinací analytických metod a kreativního přístupu pro váš web připravím obsah, který osloví zákazníky a pomůže navýšit prodej.

 • Copywriting – svými texty přispívám ke zvýšení obratu, budování dobrého jména a získání důvěry zákazníků. Tvořím obsah pro webové stránky a sociální sítě, textuji newslettery a prodejní e-maily, píšu blogové příspěvky.
 • Obsahová strategie – s ohledem na cílovou skupinu navrhnu tón komunikace a témata pro blog, videa a e-booky. Připravím obsahový plán a pomohu s jeho realizací.
 • Obsahový audit s přesahem do UX – rozborem stávající webové prezentace pomohu zjistit, proč váš web neplní stanovené cíle.

Ukázky práce:

Copywriting pro ERA RealityWebové texty pro GallagherObsahový plán a články pro Port 65Obsahový audit a texty pro web AppliftingWebové texty pro kosmetický salón Studio IW
Zobrazit všech 6 náhledů této galerie >

Status:

zakázky většího rozsahu přijímám od června :-)

Působnost:

celá ČR; osobně Praha a Středočeský kraj

Kategorie katalogu:

Vybrané reference

 • ERA Reality – tvorba obsáhlého e-booku, texty prodejních emailů a vzorového webu pro makléře
 • Včeliště – psaní odborných článků o marketingu a copywriting
 • Applifting – obsahový audit, strategické texty
 • Gallagher – příspěvky na blog, úprava obsahu a e-booků
 • Port 65 – tvorba obsahového plánu a série článků o digitálním marketingu
 • Naodpad – obsahový audit a tvorba obsahové strategie, psaní strategických textů a blogových příspěvků
 • Borga – odborné příspěvky na blog
 • LUI magazine – články pro tištěný časopis, klientské PR články a korektury

Kontaktní informace

Tomáš Soukup
Nušlova 2288
Praha 13
158 00
Mobil:721 953 046
Email:soukupxtomas@seznam.cz
LinkedIn:LinkedIn tomas-soukup
Účet:670100 – 2211576367 / 6210 (mBank)
:03452158 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

S Tomášem jsme se pracovně setkali v marketingové agentuře Včeliště, kde jsem mu zadávala práci a kontrolovala výstupy. Se spoluprací s ním jsem byla opravdu spokojená: dodané texty byly vždy nadprůměrně kvalitní, pojímané komplexně (s ohledem na cílovou skupinu i další marketingové aktivity klienta) a jeho tvorba měla přidanou hodnotu. Přicházel s novými nápady a často pracoval nad rámec zadaného úkolu. Situace, kdy mi kromě textů dodal i tipy na zkvalitnění webu klienta, upozornění na překlepy v jiných textech nebo přišel s novým nápadem, nebyly nijak výjimečné. Tomáš také vždy ocenil zpětnou vazbu ke své práci a komunikace s ním byla skvělá. Jsem moc ráda za naši roční spolupráci a těším se, až se znovu pracovně potkáme.
Dominika Bayerová
Content a e-mail specialist, marketingová agentura Včeliště

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS