Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Soukup

Tomáš Soukup

copywriter a stratég webového obsahu

Tomáš Soukup

Jsem profesionální copywriter a obsahový stratég. Tematicky se pohybuji od technických oborů přes finance až po marketing, díky studiu chemie a molekulární biologie jsou mi blízká i témata biotechnologie a farmacie. Kombinací analytických metod a kreativního přístupu pro váš web připravím obsah, který osloví zákazníky a pomůže navýšit prodej.

 • Copywriting – svými texty přispívám ke zvýšení obratu, budování dobrého jména a získání důvěry zákazníků. Tvořím obsah pro webové stránky a sociální sítě, textuji newslettery a prodejní e-maily, píšu blogové příspěvky.
 • Obsahová strategie – s ohledem na cílovou skupinu navrhnu tón komunikace a témata pro blog, videa a e-booky. Připravím obsahový plán a pomohu s jeho realizací.
 • Obsahový audit s přesahem do UX – rozborem stávající webové prezentace pomohu zjistit, proč váš web neplní stanovené cíle.

Ukázky práce:

Textace webu Online MakersCopywriting pro ERA RealityWebové texty pro GallagherObsahový plán a články pro Port 65Obsahový audit a texty pro web Applifting
Zobrazit všech 6 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Praha a Středočeský kraj

Kategorie katalogu:

Vybrané reference

 • ERA Reality – tvorba obsáhlého e-booku, texty prodejních emailů a vzorového webu pro makléře
 • Včeliště – psaní odborných článků o marketingu a copywriting
 • Applifting – obsahový audit, strategické texty
 • Gallagher – příspěvky na blog, úprava obsahu a e-booků
 • Port 65 – tvorba obsahového plánu a série článků o digitálním marketingu
 • Naodpad – obsahový audit a tvorba obsahové strategie, psaní strategických textů a blogových příspěvků
 • Borga – odborné příspěvky na blog
 • LUI magazine – články pro tištěný časopis, klientské PR články a korektury

Kontaktní informace

Tomáš Soukup
Nušlova 2288
Praha 13
158 00
Mobil:721 953 046
Email:soukupxtomas@seznam.cz
LinkedIn:LinkedIn tomas-soukup
Účet:670100 – 2211576367 / 6210 (mBank)
:03452158 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

S Tomášem jsme začali spolupracovat na základě kladné reference mého kolegy. Hned na začátku jsme mu svěřili zakázku pro našeho významného klienta z B2B segmentu a to v následujícím rozsahu: 1) Strategie copywritingu a obsahového marketingu (nový web) 2) Obsahový plán 3) Tvorba blogových postů 4) Copyediting stávajícího obsahu 5) Tvorba odborných článků 6) Vytvoření struktury a tvorba ebooku. Naše spolupráce začala v roce 2017 a vzhledem ke kvalitám Tomáše trvá dodnes. Je jeden z mála copywriterů, kteří vědí, že toto řemeslo není jen o psaní textů – přesně ví, co tomu předchází a že tvorba textů je až to poslední. Za tu dobu jsme rozšířili naši spolupráci i na další klienty, kteří podnikají v různých oblastech – vždy si s tématy skvěle poradil. Úžasné je, že jeho práce je měřitelná a výsledky, které předkládáme klientům, mluví za vše. Spolupráci s Tomášem rozhodně doporučuji.
Miroslav Ullman
Onlinemakers.cz

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS