Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Soukup > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Soukup — copywriter a stratég webového obsahu

Zobrazuji č. 110 z celkem 17 doporučení prezentace Tomáš Soukup:
S Tomášem jsme spolupracovali několik měsíců v rámci zlepšení textací na mém nově vznikajícím webu. Oceňuju rychlou komunikaci, vysokou odbornost a hlavně chytlavé texty, díky kterým se můj web posunul o několik úrovní výš. Díky moc a toto určitě nebyla naše poslední spolupráce. :)

Mgr. Lukáš Tuček

LT Detailing – prémiová péče o vozy
www.ltdetailing.cz ~ info@ltdetailing.cz
Spolupráce s Tomášem funguje skvěle. Nejvíce oceňuji, že nad projektem komplexně přemýšlí a přispívá nejen skvělými texty, ale má i super podněty, na co se zaměřit a co dál zlepšit. Už jen úpravou popisků zvedl konverzní poměr našeho e-shopu o 31 %. Celkově jsem se spoluprací velmi spokojen a jsem rád, že jsem na Tomáše narazil. Určitě mohu vřele doporučit jeho služby dalším lidem.

Anatoly Kopshin

Nanoprotech.cz
www.nanoprotech.cz ~ anatoly@nanoprotech.cz ~ 773 191 204
Na Tomáše je spoleh. Pracuje samostatně a výstupy dodá vždycky včas. Spolupracujeme na zakázkách pro poskytovatele hostingových služeb, kde nám pomáhá přetvářet texty z „ajťáčtiny“ do řeči běžného laického zákazníka. Tomášovi se rychle podařilo naladit na naši tonalitu, spolupráci hodnotím jako velmi efektivní.

Petra Špičková

Projektová manažerka
www.ignum.cz
Tomáše Soukupa považujeme za opravdu zkušeného a profesionálního copywritera, s kterým již několik měsíců spolupracujeme na tvorbě obsahu o kryptoměnách a obchodování. Díky své precizní rešerši a profesionalitě si Tomáš dokáže poradit se spoustou témat a vždy doručí kvalitní článek. Žádné téma, které jsme Tomášovi zadali, nebylo problém. Tomáš dokáže také skvěle přijmout zpětnou vazbu a zapracovat ji do další spolupráce, což je skvělé. Spolupráce nás prostě baví a plánujeme v ní i nadále pokračovat.

Matěj Bajer

Finex.cz – finanční magazín
finex.cz ~ info@finex.cz
Pavel Miřejovský
Spolupracovat s Tomášem na tvorbě webových stránek byla skvělá zkušenost. Jako webdesigner/kodér jsem ocenil převážně to, že jsem měl prostor se plně věnovat své práci a tvorbou obsahu jsem se nemusel zabývat. Rovnou jsem obdržel detailně připravenou strukturu stránek a kvalitně zpracovaný, odborný a čtivý obsah. V dodaných dokumentech bylo vyznačené formátování a vyobrazené tematické obrázky. Nejvíce se mi zamlouvala preciznost odvedené práce a Tomášova svižná odezva na připomínky a dotazy. V průběhu tvorby stránek Tomáš dokonce upozornil na nedostatky, které v testovací verzi odhalil. Pokud hledáte spolehlivého a tvůrčího copywritera, který překoná vaše očekávání, je Tomáš jasnou volbou, a proto jej rád doporučím dále.

Pavel Miřejovský

webdesignér a grafik
Na Tomáše jsem se obrátil na doporučení známého ve chvíli, kdy jsme začínali pracovat na novém webu. Specializujeme se na průmyslové čištění suchým ledem. I přes úzkoprofilové zaměření naší společnosti si Tomáš s texty poradil a odevzdal vynikající výstup. Vytvořil i texty pro PPC reklamu. Po spuštění webu jsme za 10 dní obdrželi 10 poptávek, což v našem oboru není vůbec obvyklé. Tomáš také výborně dodržuje stanovené termíny. Rádi jej doporučujeme.

Martin Rozínek

výrobce a prodejce suchého ledu, průmyslové čištění a čištění VZT
eco-stations.eu ~ rozinek@eco-stations.eu ~ 721 588 568
Tomáš je profesionál na svém místě. Pro moji agenturu AffiliateAgency.cz připravoval odborné texty na blog. S jeho prací jsem byl maximálně spokojený. I proto jsem se dále rozhodl, aby napsal popisy mých profilů v různých katalozích freelancerů. Naše spolupráce na různých projektech trvá do dnes.

Milan Pichlík

affiliate manažer a online marketingový stratég
milanpichlik.cz ~ jsem@milanpichlik.cz ~ 774 206 092
S Tomášem jsme začali spolupracovat na základě kladné reference mého kolegy. Hned na začátku jsme mu svěřili zakázku pro našeho významného klienta z B2B segmentu a to v následujícím rozsahu: 1) Strategie copywritingu a obsahového marketingu (nový web) 2) Obsahový plán 3) Tvorba blogových postů 4) Copyediting stávajícího obsahu 5) Tvorba odborných článků 6) Vytvoření struktury a tvorba ebooku. Naše spolupráce začala v roce 2017 a vzhledem ke kvalitám Tomáše trvá dodnes. Je jeden z mála copywriterů, kteří vědí, že toto řemeslo není jen o psaní textů – přesně ví, co tomu předchází a že tvorba textů je až to poslední. Za tu dobu jsme rozšířili naši spolupráci i na další klienty, kteří podnikají v různých oblastech – vždy si s tématy skvěle poradil. Úžasné je, že jeho práce je měřitelná a výsledky, které předkládáme klientům, mluví za vše. Spolupráci s Tomášem rozhodně doporučuji.

Miroslav Ullman

Onlinemakers.cz
www.onlinemakers.cz ~ miroslav.ullman@onlinemakers.cz ~ 602 216 330
Na Tomáše jsem získal doporučení od známého, který s ním spolupracoval na několika projektech a vždy byl s odvedenou prací spokojený. Pro náš e-shop s odpadovými nádobami vytvořil Tomáš obsahovou strategii, připravil texty na web a sérii blogových příspěvků. Pomohl nám s migrací webu a spolupracuje s námi na optimalizaci nového e-shopu. Komunikace s Tomášem je bezproblémová, vždy vyšel vstříc našim požadavkům. Rádi jej ke spoluprací doporučíme i dalším lidem.

Jakub Soukup

Jednatel společnosti NAODPAD s.r.o.
www.cenyprizemi.cz ~ 732 450 541
Tomáš pro naše klienty připravil sérii článků o digitálním marketingu. Podílel se na obsahové strategii, témata v domluveném termínu vypracoval. Z textů jsme byli nadšeni – jsou čtivé a snadno pochopitelné, zároveň vysoce erudované. Komunikace s Tomášem probíhá bez problémů, reaguje okamžitě a vždy k věci. Na rozdíl od mnoha jiných copywriterů se ptá, požaduje materiály a podklady, snaží se klienta a jeho zakázku do hloubky poznat. Ke spolupráci jej vřele doporučuji.

Kamil Prouza

PPC specialista a zakladatel digitální agentury Port 65
www.port65.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS