Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Soukup > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Soukup — copywriter a stratég webového obsahu

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Tomáš Soukup:
S Tomášem jsme začali spolupracovat na základě kladné reference mého kolegy. Hned na začátku jsme mu svěřili zakázku pro našeho významného klienta z B2B segmentu a to v následujícím rozsahu: 1) Strategie copywritingu a obsahového marketingu (nový web) 2) Obsahový plán 3) Tvorba blogových postů 4) Copyediting stávajícího obsahu 5) Tvorba odborných článků 6) Vytvoření struktury a tvorba ebooku. Naše spolupráce začala v roce 2017 a vzhledem ke kvalitám Tomáše trvá dodnes. Je jeden z mála copywriterů, kteří vědí, že toto řemeslo není jen o psaní textů – přesně ví, co tomu předchází a že tvorba textů je až to poslední. Za tu dobu jsme rozšířili naši spolupráci i na další klienty, kteří podnikají v různých oblastech – vždy si s tématy skvěle poradil. Úžasné je, že jeho práce je měřitelná a výsledky, které předkládáme klientům, mluví za vše. Spolupráci s Tomášem rozhodně doporučuji.

Miroslav Ullman

Onlinemakers.cz
www.onlinemakers.cz ~ miroslav.ullman@onlinemakers.cz ~ 602 216 330
Na Tomáše jsem získal doporučení od známého, který s ním spolupracoval na několika projektech a vždy byl s odvedenou prací spokojený. Pro náš e-shop s odpadovými nádobami vytvořil Tomáš obsahovou strategii, připravil texty na web a sérii blogových příspěvků. Pomohl nám s migrací webu a spolupracuje s námi na optimalizaci nového e-shopu. Komunikace s Tomášem je bezproblémová, vždy vyšel vstříc našim požadavkům. Rádi jej ke spoluprací doporučíme i dalším lidem.

Jakub Soukup

Jednatel společnosti NAODPAD s.r.o.
www.cenyprizemi.cz ~ 732 450 541
Tomáš pro naše klienty připravil sérii článků o digitálním marketingu. Podílel se na obsahové strategii, témata v domluveném termínu vypracoval. Z textů jsme byli nadšeni – jsou čtivé a snadno pochopitelné, zároveň vysoce erudované. Komunikace s Tomášem probíhá bez problémů, reaguje okamžitě a vždy k věci. Na rozdíl od mnoha jiných copywriterů se ptá, požaduje materiály a podklady, snaží se klienta a jeho zakázku do hloubky poznat. Ke spolupráci jej vřele doporučuji.

Kamil Prouza

PPC specialista a zakladatel digitální agentury Port 65
www.port65.cz
S Tomášem jsme se pracovně setkali v marketingové agentuře Včeliště, kde jsem mu zadávala práci a kontrolovala výstupy. Se spoluprací s ním jsem byla opravdu spokojená: dodané texty byly vždy nadprůměrně kvalitní, pojímané komplexně (s ohledem na cílovou skupinu i další marketingové aktivity klienta) a jeho tvorba měla přidanou hodnotu. Přicházel s novými nápady a často pracoval nad rámec zadaného úkolu. Situace, kdy mi kromě textů dodal i tipy na zkvalitnění webu klienta, upozornění na překlepy v jiných textech nebo přišel s novým nápadem, nebyly nijak výjimečné. Tomáš také vždy ocenil zpětnou vazbu ke své práci a komunikace s ním byla skvělá. Jsem moc ráda za naši roční spolupráci a těším se, až se znovu pracovně potkáme.

Dominika Bayerová

Content a e-mail specialist, marketingová agentura Včeliště
www.vceliste.cz
S Tomášem jsme se poprvé profesně setkali v redakci magazínu společnosti TWIXO Group. Jako šéfredaktorka jsem spolupracovala s mnoha externími redaktory a Tomáš patřil vždycky mezi ty nejspolehlivější a nejšikovnější. Když jsem po pár letech sháněla externího copywritera do agentury Lesensky.cz, ve které aktuálně působím jako marketingová specialistka, byl Tomáš Soukup první z mých dřívějších kontaktů, který jsem oslovila. Ne náhodou. Tomáš je profík. Dodržuje termíny, hltá zpětnou vazbu a úkoly plní nad rámec zadání. Oceňuju hlavně jeho proaktivní přístup, spolehlivost, samostatnost a příjemnou komunikaci. Pokud hledáte spolehlivého copywritera, s klidem se na Tomáše obraťte, určitě vás nezklame.

Michaela Kurtaničová

marketingová specialistka
www.lesensky.cz
S Tomášem spolupracujeme již delší dobu. Oceňuji jeho rychlou komunikaci a přístup k práci. Texty jsou čtivé a rychle hotové. Je to pro nás důležité, protože často reagujeme na nové trendy. Za profesionální spolupráci děkujeme a budeme jeho služby využívat i nadále.

Ivo Matěj

Head of Marketing v projektech Srovname.cz, Balikobot.cz, Midesi.cz
Hledal jsem někoho, kdo dokáže psát skvělé články o kryptoměnách – a našel jsem Tomáše. Spolupracujeme spolu teprve chvíli, ale už za tento krátký čas mi ukázal, že dokáže vytvořit opravdu kvalitní články. Vždy si udělá důkladnou přípravu a odevzdá text, který si žádá minimum úprav.

Jiří Procházka

Zakladatel projektu Finex.cz
finex.cz
Spolupráce s Tomášem trvala více než 2 roky. Jeho texty byly vždy špičkové, komunikace bezproblémová. Našim klientům navýšil přes PR články konverze o desítky procent. Spolupracoval na tvorbě advertorialů, jeho příspěvky do magazínu LUI si chválili jak čtenáři, tak profesionální novináři. Jako copywritera i publicistu jej plně doporučuji!

Jakub Starý

Editor In Chief & Creative Director, LUI
Tomáš nám jako externí copywriter pomáhá s psaním článků pro naše klienty. Pravidelně se podílí na obsahu pro online magazíny společnosti Borga, která se zabývá výrobou a stavbou montovaných hal. Současně píše i lifestyle články pro HR web společnosti KS-Europe. Technická témata Tomášovi sedí, je schopný napsat článek, do kterého pak my, jako garanti obsahu pro klienta, nemusíme mnohdy ani sáhnout. S jeho prací jsme byli za více než půl roku spolupráce vždycky spokojeni. Nejvíce si ceníme nadstandardní kvality výstupů, bezproblémové komunikace a dodržování termínů. Jako copywritera jej rádi doporučíme.

Veronika Duchoňová

Marketing Director
www.lesensky.cz ~ v.duchonova@lesensky.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS