Doporučení z první ruky

Tomáš Soukup — copywriter a stratég webového obsahu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 29 doporučení

S Tomášem spolupracuji v rámci Foxentry již několik měsíců. Píše kvalitní a originální články pro náš blog a před nedávnem jsme také spolupracovali na rozsáhlém e-booku s přesahem do UX a ecommerce, se kterým si skvěle poradil. Oceňuji na něm, že dokáže přicházet s inovativními nápady, je samostatný, spolehlivý a vždy ví, co dělá. Ve své práci je precizní a neprojde přes něj žádná „blbost“, vše totiž podloží ověřenými daty, což je v naše oboru velmi důležité. Vřele doporučuju a těším se na další spolupráci!

Natalia Kotoská
Project Manager
https://foxentry.com/cs/ kotoska@avantro.cz

Tomášovi jsme svěřili úpravu textů na web a přípravu dalších materiálů – článků, newsletterů. Měli jsme určité očekávání a Tomášovi se je povedlo nejen splnit, ale dokonce překonat, takže o to je spolupráce příjemnější. V Tomášovi jsme našli skvělého partnera. Na jeho práci oceňuji hned několik věcí. Od přehledného a jednoznačného zpracování nabídky, výborné a vstřícné komunikace, samostatnosti až po nápady na další zlepšení, nemluvě samozřejmě o výborném zpracování požadovaných výstupů, které nad naše očekávání zasadil do celkové přehledné struktury, takže nám tím zjednodušil a ušetřil další práci. Navázaní spolupráce s Tomášem byla jednoznačně správná volba a funguje výborně. Pokud zvažujete využít služby copywritera, Tomáše vřele doporučuji.

Dávid Tkáč
spolumajitel společnosti DataFriends
datafriends.cz david.tkac@datafriends.cz

Tomášovi jsem projekt svěřil na základě předchozích zkušeností z jiných projektů. Pro naši agenturu zabývající se transplantací vlasů v Turecku zpracoval kreativní zadání a texty na web, vytvořil více než 20 článků na blog a především obsáhlý e-book a řadu dalších bonusových materiálů. Samotný ebook je skutečný unikát a je první svého druhu v ČR. Čtenáři naleznout na jednom místě všechny potřebné informace a konkrétní zkušenosti a postupy. Obdivuji, jak profesionálně k tématu přistoupil – jeho práce nezačíná psaním, ale výzkumem daného tématu a jeho porozumění, až následně dochází k tvorbě samotných textů. Bez problémů si poradil i s odbornými lékařskými tématy, čerpal přímo ze zahraničních vědeckých studií a článků, které vhodně nakombinoval tak, aby výsledek byl srozumitelný a pochopitelný i pro běžného čtenáře. Tomáše rád doporučím, protože se jedná o skutečného profesionála, kterých v oboru tolik není. Oceňuji, že je pro něj vždy prioritou porozumění cílové skupině a dané problematice společně s cíli klienta a až pak se pouští do psaní. To je za mě jediný správný postup.

Kamil Prouza
Folikuli.cz
folikuli.cz

S Tomášem jsme spolupracovali na případových studiích pro náš web a byli jsme nadmíru spokojeni jak s výsledkem práce, tak i s komunikací v jejím průběhu. Výsledné texty jsou nejen čtivé, ale také vystavěné na kvalitní rešerši. Tomáš dokázal velmi rychle pochopit naše potřeby i potřeby cílové skupiny a přišel se spoustou návrhů, jak texty lépe uchopit. Pokud hledáte kvalitního copywritera, Tomáš je rozhodně skvělou volbou.

Barbora Valentová
procesní manažer
www.instinct.ag bara@instinct.ag

Na Tomáše je spoleh. Pracuje samostatně a výstupy dodá vždycky včas. Spolupracujeme na zakázkách pro poskytovatele hostingových služeb, kde nám pomáhá přetvářet texty z „ajťáčtiny“ do řeči běžného laického zákazníka. Tomášovi se rychle podařilo naladit na naši tonalitu, spolupráci hodnotím jako velmi efektivní.

Petra Špičková
Projektová manažerka
www.ignum.cz
Michaela Tóthová

Tomáš mi pomáhal s úpravou textů na webových stránkách klienta, který se zabývá archivací dokumentů a digitalizací (www.ironmountain.cz). Spolupráce probíhala několik měsíců a během celé doby byl mou „pravou rukou“, bez něj bych to nezvládla s takovou lehkostí. Pomáhá mi také s úpravou článků na blog. Oceňuji, že mohu poslat texty v angličtině a Tomáš si s nimi poradí a „přeloží“ do srozumitelné a poutavé češtiny. Těším se na další spolupráci!

Michaela Tóthová
webdesignérka
Vojtěch Bruk

S Tomášem jsem se setkal již na dvou projektech a jeho výstupy jsou zpravidla vysoce nadstandardní. Tomáš je spolehlivý, kreativní a rozumí procesu vývoje webu, takže jeho výstupy jsou vždy uzpůsobeny jeho potřebám. Tomáš má také řadu hloubkových přesahů do různých oblastí digitálu, díky čemuž je u něj přidaná hodnota spíše pravidlem, nikoliv výjimkou. Spolupráci mohu jedině doporučit.

Vojtěch Bruk
webdesignér a tvůrce webových stránek

S Tomášem jsem spolupracoval na několika projektech. Práce a komunikace – vše bylo velmi profesionální a příjemné. Určitě doporučuji.

Petr Hebký
vývojář webových a mobilních aplikací pro Android a iOS

S Tomášem jsme spolupracovali několik měsíců v rámci zlepšení textací na mém nově vznikajícím webu. Oceňuju rychlou komunikaci, vysokou odbornost a hlavně chytlavé texty, díky kterým se můj web posunul o několik úrovní výš. Díky moc a toto určitě nebyla naše poslední spolupráce. :)

Mgr. Lukáš Tuček
LT Detailing – prémiová péče o vozy
www.ltdetailing.cz info@ltdetailing.cz

Spolupráce s Tomášem funguje skvěle. Nejvíce oceňuji, že nad projektem komplexně přemýšlí a přispívá nejen skvělými texty, ale má i super podněty, na co se zaměřit a co dál zlepšit. Už jen úpravou popisků zvedl konverzní poměr našeho e-shopu o 31 %. Celkově jsem se spoluprací velmi spokojen a jsem rád, že jsem na Tomáše narazil. Určitě mohu vřele doporučit jeho služby dalším lidem.

Anatoly Kopshin
Nanoprotech.cz
www.nanoprotech.cz anatoly@nanoprotech.cz 773 191 204