Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Timko > Reference > Národní muzeum - výstava 100 let Československa

Národní muzeum - výstava 100 let Československa

Sada aplikací pro dotykové obrazovky na výstavě ke 100. výročí založení společného státu. Výstava probíhala v Národním muzeu v Praze a v Slovenskom národnom múzeu v Bratislavě.

Zobrazuji položku č. 9 z celkem 18 položek v této galerii:

Národní muzeum - výstava 100 let Československa
« Předcházející Interaktivní aplikace Jawa  (zobrazit v plné velikosti)Tvorba aplikace pro dotykovou obrazovku v Domě přírody Třeboňska (muzeum)  (zobrazit v plné velikosti)Národní muzeum - výstava 100 let Československa  (náhled aktuálně zobrazené položky)Wüstenrot - PF 2015  (zobrazit v plné velikosti)Mycí linky Benzina - sada reklamních videí  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Tomáš Timko

Tomáš Timko

software Adobe
2D animátor, HTML5 kodér a grafik — 2D animace, reklamní animovaná videa, krátké animované filmy, webové aplikace a hry, aplikace pro interaktivní expozice, e-kurzy na míru a reklamní bannery. 15 let praxe a výtečné reference: Národní muzeum, Opel, Benzina, Wüstenrot, Samsung a další.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 6 doporučení
Mobil: 607 736 734 ~ Email: info@tomastimko.cz ~ Web: tomastimko.cz
Místo: Horní Stropnice (Jihočeský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2021 © Robert Vlach a Tomáš Timko Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS