Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf — psycholožka a psychoterapeutka se zaměřením na Rodinné konstelace a Arteterapii

Zobrazuji č. 1120 z celkem 20 doporučení prezentace Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf:
Milá Umay, po delším odkládání a hledání „toho, který ví“ a nebyl vzdálen 100 km jsem narazil i na tvé stránky a po decentním přistrčení od mé partnerky jsem se rozhoupal k návštěvě Tvých konstelací v nejbližším možném termínu v Hradci Králové. Měl jsem strach, přiznávám, fakt jsem se musel přinutit. Jít do naprosto neznámého… Ze začátku nervozita, očekávání, první stavění bylo dost těžké, to jsem si „zahrál“ první housle, fakt dost hustý, vzhledem k časové tísni maximálně zvládnuté. Ze svého stavění jsem měl opravdu obavy, kam se to nasměruje, nechala jsi to vyhnít, což bylo v danou chvíli to nejlepší. Další, poslední náhled toho večera jsi také zvládla s přehledem. S tak málo lidmi se nedá postavit složitější vzorec systému. Dle mého názoru jsme dostali všichni maximum, co se z daných situací dalo vytěžit, celý večer jsi to měla pod kontrolou. Už vím, kam se obrátit příště. Díky, přijdu zase.

Milan Vaňous

otesanek@otesanek.net ~ 604 473 074
Milá Yamuno, děkuji za den, kdy jsem poprvé vstoupila do dveří Tvé pracovny a otevřela tím „Pandořinu skříňku“ svého nitra a uvolnila tak přetlak za všechna léta nahromaděných emocí a strachů… Děkuji také Karlu Nejedlému, že vynalezl a propracoval metodu RUŠ, kterou beru jako geniální nástroj vhodný pro každého, kdo chce vyřešit všechny své problémy a být ideálně šťastný. Nutno však říci, že tato metoda nefunguje sama o sobě, ale je zapotřebí nalézt toho ideálního terapeuta, který dokáže tento nástroj uchopit a pomoci klientovi. Já jsem toho svého našla v Tobě, Yamuno. Díky Tvému profesionálnímu vedení, podpoře, porozumění, pochopení a lásce se narodila nová Majka. Po letech trápení, nespokojenosti a neschopnosti řešit to, co mě tíží na duši, jsem byla na pokraji svých sil. A nadešel den zlomu a okamžité úlevy hned po první terapii. Myslela jsem si, že vyřeším vše najednou a bude konec mého trápení, ale to jsem netušila, co všechno má duše skrývá a jak na sobě budu muset tvrdě zapracovat, abych oloupala všechny nánosy a dostala se k tomu čistému jádru. Vím, že to je ta správná cesta a děkuji Ti z celého srdce za to, že mi děláš průvodce. Jsi moje učitelka. Děkuji, děkuji, děkuji!

Majka Müllerová

majkamulerova@seznam.cz
Chtěla bych Vám moc poděkovat za terapii minulý týden. Život se mi otočil k lepšímu, až mě to chvílemi děsí a mám obavy, aby se to nepokazilo. Děkuji Vám, po dlouhé době se cítím dobře.

Jana Marešová

janamaresova88@gmail.com
Děkuji Vám za terapii, kterou jsem u Vás absolvovala. Byla to moje první zkušenost s něčím takovým a musím říct, že velmi zajímavá. Terapie dotekem rozrezonovala mé tělo ještě na dlouhou dobu a přesně jak jste řekla, došlo ihned k čištění. Otevřela jste mi nové dveře… zatím ještě úplně nevím kam, ale důležité je, že otevřela. Víc a víc si uvědomuji, jak málo lásky v mém životě bylo a stále ještě bohužel je. A pochopila jsem, že pokud nebudu mít ráda sama sebe, nemůžu mít dostatečně ráda ani ostatní. Vím, že mám před sebou hodně dlouhou cestu a vím, že musím hodně věcí ve svém životě změnit. Ještě jednou Vám mnohokrát děkuji a moc si vážím Vaší práce, která pro mne byla velkým přínosem.

Jana Kopecká

jana.kopecka@hartl.cz
Milá Yamu, odjížděla jsem od Tebe s tím, že Tě mám velmi ráda… a to Ti chci napsat jako první. Zavládl ve mně klid a další dny jsem pociťovala jako by mi někdo „urval koule“ (žádná agrese, emotivní projevy nevole… jen velmi klidné projevy). Cítím v sobě něhu. Otevřela jsi kus mého já, mou ženu. Já to nedokážu popsat, ale to není vůbec důležité… Sedávám na louce, koukám se do blba, jak to cítím… cítím větší potřebu být s přírodou, dotýkat se země, cítit její energii. Cítím svobodu. Uvědomuji si víc věcí, jakoby podstatu, se kterou můžu dále pracovat. Z celého srdce Ti Yamunko děkuji, že jsi mi „urvala koule“ :)

Adéla Falcmanová

falcmanova.a@kr-ustecky.cz
Milá Yamu, to, co jsem prožila o víkendu (Dotek srdcem), mě hluboce zasáhlo a změnilo. Zároveň se pro mě definitivně uzavřela cesta klasické terapie jako způsobu léčení a do budoucna chci hledat možnosti, jak pracovat se svými klienty účinně. Opět jsem dostala lekci o NE/posuzování, ještě pořád musím na sobě v tomto ohledu pracovat. Jsem vděčná za role, v jakých jsem stála a mohla si skrze ně ošetřit svoje vlastní bolesti a prožít uzdravení a naplnění. Spojení s láskou, světlem, nadějí, radostí… spojení se Zdrojem. V Hovorech s bohem II se říká: „Jakmile najdete vnitřní klid, žádná vnější okolnost nemůže ovlivnit stav vaší mysli.“ A toho lze touto cestou čištění, terapií hlubokým dotykem, intuitivní terapií srdcem a skrze konstelace zažít.

Iva C.

ivca.c@email.cz
Milá Umay, děkuji za již druhou skvělou terapii. Hned po první terapii v květnu se mi úplně změnil vztah s maminkou (díky obrazu z minulosti, který jsme spolu čistily). K mamince, kterou jsem opravdu těžko snášela ve své blízkosti, teď cítím spoustu lásky a je to nesmírně osvobozující. A mám výbornou novinu a ozývám se po vyšetření v nemocnici, jak jsem Vám slíbila – 5 cm velký nález, který jsem měla na levém vaječníku, je 5 dní po sezení s Vámi za pomoci intuitivní terapie a terapie hlubokým dotekem menší o více než 2 cm a nezhoubný. Takže další operace se nekoná. Je mi krásně. Vaše schopnost vcítění se je naprosto úžasná, to se musí zažít, to nejde popsat :) Ze srdce děkuji za vedení a pomoc.

Milena L.

milena.s.l@seznam.cz
Dobrý večer Péťo, je to už nějaký čas, co jsem u Vás byla na individuální terapii kvůli rozchodu s přítelem, se kterým jsem byla 6 let. Od té doby jsem v podstatě ani jednou nebrečela, což sama nechápu :), ale je to pro mě velká úleva. Chtěla bych Vám moc poděkovat, protože to byl krok správným směrem a hodně mi pomohl.

Pavlína K.

Ahoj Yamunko, posílám nejčerstvější výsledek ze včerejší rodinné konstelace. Byli jsme na ní já, manželka a syn (8 let), zpočátku hlavně kvůli tématu špatného stravovacího prospívání syna od jeho narození. Narodil se sedmý měsíc a bojoval o život v inkubátoru. Bohužel spíše nejedl než jedl a doktoři už nevěděli, co s tím. Průběh RK nechci sdělovat, je to pro nás specifické, ale to nejhlavnější bylo to, že jsme podvědomě (ne schválně) na syna nakládali to svoje a místo toho, abychom mu dodávali energii do života, tak jí dodával on do nás. Tím mimo jiné vzniklo i jeho astma. Celá naše rodina byla nastavená špatně, ve špatných pozicích. A špatných energiích. A malý v tom byl uvězněný a byla blokovaná jeho životní energie. Během konstelace se podařilo správně nastavit pozice a směr energií a pochopit proč to špatné nastavení bylo, i když to bylo bolestné. Každý má právo být malým a to se vším všudy. Původně to měla být konstelace Matýskova, ale byla to konstelace nás všech. Z mé RK z července tohoto roku, kde vzešel výsledek, že jsem předčasně usekl pupeční šňůru. S mojí mámou se ukázala veliká souvislost se ZMĚNOU vnímání a respektování Matýska jako dítěte, které je malé dokud bude potřebovat i pomocí zhojení mé bolesti mého vnitřního dítěte, bez čehož by to nemohlo být úspěšně dokončeno. Změny se už v nás nastartovaly a mezi prvními výsledky je respektování mezi námi členy rodiny jednotlivci a Matýsek má volnou cestu být malým dokud to bude potřebovat. Dnes je první den bez spreje na astma a taky výrazná ZMĚNA chuti k jídlu a k ŽIVOTU. Moc si vážíme Yamunky, která nám hrozně MOC pomohla. Je to človíček se srdcem na správném místě a taky človíčkem na správném místě :-)

Marek Žalman

marekzalman@gmail.com
Milá Yamuno, na seminář THD jsem se přihlásila po silném impulsu, který přišel během mého prožívání s partnerem probíhající na úrovni těla, doteků, naciťování a napojení. Chtěla bych Ti poděkovat a vyjádřit úctu a vděčnost za průběh a atmosféru po celou dobu semináře. Oceňuji Tvůj individuální přístup, se kterým jsi se nám jako průvodkyně, učitelka a terapeutka věnovala. Tvé zkušenosti s terapií hlubokým dotekem i vaginálním mapováním, které jsi se nám snažila předat, pro mne byly velmi cennými radami, informacemi. Tvá práce a přítomnost byla velmi citlivá, napojená, jasná, byla v ní cítit velká zkušenost, láska, síla, úcta a moudrost ke každému z nás. Atmosféra a síla, která byla po oba dny v prostoru a v nás byla velmi silná, hluboká, léčivá. To, co jsme během těch pár dnů prožili, odžili, vyzkoušeli, poznali, odpustili, objevili, vyléčili, uvolnili a přijali, se nedá popsat slovy! Vše ve velkých hloubkách a v širokém rozsahu. Mnohá témata, mnohé bolesti, mnohá traumata, mnohé strachy, to vše se odkrývalo. Jsem ve velké vděčnosti k celému procesu, k uvolněné síle, která je nyní možná prožívat v lásce a nových možnostech. Děkuji Tobě a všem zúčastněným za vzájemnou důvěru, podporu, přítomnost, moudrost, pokoru a inspiraci. Děkuji nám, za naši odvahu a neomezenou sílu, se kterou jsme tím vším procházeli a stále je v nás a v našich životech, v našem projevu. Cítím se nyní čistší, uvolněnější, prozíravější, láskyplnější sama k sobě i ostatním, více se přijímající a milující svou vlastní jedinečnost a svou osobní cestu životy. Vděčnost za možnost vyléčit své tělo, své buňky, své srdce, své ženství, očistit své lůno a zdroj ženské síly, tvořivosti a moudrosti, zároveň i narovnání vztahu muž a žena. Děkuji.

Zuzana Dvořáková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS