Doporučení z první ruky

Ing. Václav Duda — produkt marketingový konzultant se zaměřením na zákaznickou zkušenost a interní procesy


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Pokud hledáte někoho, kdo si poradí s velkou mírou nejistoty, neznámého a dosáhne skvělých výsledků, pak je to Václav. Najal jsem ho do nového oddělení, které nemělo pevný obchodní plán ani strategii uvedení na trh. Tehdy jsme měli jen vizi nového produktu a služby. Během několika měsíců dokázal Václav vypracovat skvělý plán. Není jen stratég, dokáže se také pustit do praktické části práce. Václav má bystrý intelekt a je radost s ním spolupracovat. Obchodní diskuse s ním byly vždy velmi plodné. Václav je senior, který je zapálený pro poskytování inovativních a obchodně úspěšných řešení. Je velkým přínosem pro každý tým produktového marketingu.

Michal Vydržel
Senior Vice-President, Y Soft Corp.

Václav patří mezi neúnavné pracanty, který je oddaný své práci. Když k nám přišel z jiného odvětví, rychle se přizpůsobil a naučil se nové produkty. Spolupracovali jsme v týmu produktového managementu a na tvorbě nové strategie pro uvádění novinek na trh.

Tijana Slokar
Managing Director Feydom Prague

Václav byl součástí mého týmu v ETA. Bylo skvělé ho v týmu mít, protože je vynikající produktový manažer, který rychle získal znalosti o spotřební elektronice, i když přišel z jiného odvětví. Navíc inicioval zajímavé projekty, které dovedl do úspěšného konce. Václav má silné analytické a projektově-manažerské schopnosti.

Jan Šach
Country Manager Czech Republic & Slovakia at Haier Europe