Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Václav Trejdl > Doporučení

Doporučení z první ruky

Václav Trejdl — byznys analytik, informační architekt a konzultant se zaměřením na vývoj aplikací

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Václav Trejdl:
S Václavem jsem pracoval na dvou IT projektech v Kooperativě, kdy on byl řídicí projektu a já za obchodníka uživatele. Týkalo se to implementace biometrického podpisu a vývoje zcela nového softwarového řešení – kalkulačky pro obchodní službu. Václav dokázal tým 12 lidí – obchodníků kterým pořád zvoní telefony – udržet v pozornosti, správně se ptát a analyzovat stávající stav systémů a potřeb uživatelů. Dokázal perfektně přemostit typické propasti mezi IT a uživatelem, který de facto nechce ideálně o SW a jeho procesích nic vědět. Za mne práce v jeho projektech obrovská zkušenost a dobrý pocit.

Marian Skrip

Kooperativa
S Václavem jsem spolupracoval na několika projektech a vždy jsem oceňoval jeho schopnosti ve vedení týmu i celého projektu. Všechny si získal svojí snahou hledat řešení.

Petr Černovský

ředitel divize služeb ve společnosti HEWER, z.s.
Pokud něco vystihuje osobu Václava Trejdla, tak je to spojení IT a obchodu. Měl jsem tu čest s Václavem spolupracovat na tvorbě manažerského informačního systému a vždy jsem oceňoval jeho neustálý nadhled s uměním pohlídání detailu a snahu posouvat věci do zdárného konce.

Petr Křemenák

obchodní ředitel v Kooperativě
pkremenak@koop.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS