Mgr. Věra Jedličková

advokátka se specializací na zdravotnické právo

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Utrpěli jste újmu při poskytování zdravotní péče?

Pomůžu vám dosáhnout spravedlivého zadostiučinění. Morálně i finančně.

Jsem advokátka s 12+ lety praxe, posledních 6 let se zaměřením výhradně na práva pacientů. Odborně, věcně a s respektem vám pomohu, když potřebujete:

  • odškodnit v případě újmy na zdraví
  • odškodnit při zanedbání péče
  • pomoci v jakékoliv oblasti zdravotnického práva

Moc dobře vím, jak české zdravotnictví umí být nekompromisní, personál tvrdý a neempatický. Znám pocity bezmoci a zoufalství, které můžete zažívat, když ve zdravotnickém zařízení narazíte na nesprávné lidi.

Dostali jste se do nesnází? Zavolejte mi nebo napište »

Nejdůležitější je prevence

Konfliktům je třeba předcházet, proto svou aktivitu zaměřuji primárně na osvětu a prevenci. Popularizuji témata práv pacientů, protože jedině pacient znalý svých práv je schopen vést rovnocenný dialog s lékařem.

A když prevence selže

Dostali jste se do potíží i přes všechnu prevenci? Jako advokátka vám pomůžu vyřešit nepříjemnou situaci věcně, v klidu a hlavně s respektem vůči vám i zdravotníkům. Výsledkem mé práce je spravedlivé morální či finanční zadostiučinění. Za 12 let praxe jak v advokátní kanceláři, tak na okresním soudu jsem se setkala s ledasčím. Protože znám praxi z obou stran, dokáži vás efektivně zastupovat před soudem i ostatními úřady.

  • S.O.S. konzultace – Jste v nemocnici a řešíte nějaký akutní problém? Nechtějí vás pustit domů, za vaším dítětem nebo blízkým? Potřebujete okamžitě poradit, co dělat? Využijte rychlou telefonickou konzultaci.
  • Právní stanovisko – Právní stanovisko vám poslouží jako odborný podklad pro řešení problému. Lámete si hlavu nad tím, co můžete ve své situaci dělat? Jak je to správně podle zákona? Právní analýza vám vše objasní.
  • Příprava případu – Když jste rozhodnuti řešit svůj problém právní cestou a svěřit jej do rukou profesionála.
Mgr. Věra Jedličková
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Mgr. Věra Jedličková
Nad Údolím 228
Liberec
463 12
Mobil:739 288 131
Email:advokatka@verajedlickova.cz
Web:verajedlickova.cz
Facebook:spravemzivot
LinkedIn:verajedlickova
IČ:05906563

Doporučení
z první ruky

Díky informacím, které jsem měla od Věrky a které jsem si přečetla v její příručce, jsem v porodnici neměla pocit jako by rozhodoval někdo o nás bez nás. Nebála jsem se komunikovat a vyžadovat chvilku na rozmyšlenou. I na oddělení šestinedělí se mnou jednali jinak. Respektovali, že vím co chci.

Zuzana de Vries