Doporučení z první ruky

Mgr. Věra Jedličková — advokátka se specializací na zdravotnické právo


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Díky informacím, které jsem měla od Věrky a které jsem si přečetla v její příručce, jsem v porodnici neměla pocit jako by rozhodoval někdo o nás bez nás. Nebála jsem se komunikovat a vyžadovat chvilku na rozmyšlenou. I na oddělení šestinedělí se mnou jednali jinak. Respektovali, že vím co chci.

Zuzana de Vries

Jako začínající dula bych Vám velice ráda poděkovala, že jste pro budoucí rodiče a především rodičky něco takového zpracovala. Ebook Příručka INFORMOVANÉHO rodiče do porodnice je úžasně přehledný a informace v něm předložené jsou skvěle demonstrované na příkladech, tudíž i snadno pochopitelné (což myslím, že zrovna těhotné ženy opravdu ocení). Zároveň obdivuji, že jste informace dokázala podat objektivně a nezaujatě. Vaší knihy si moc vážím a myslím si, že by se měla stát běžnou součástí výbavy budoucích rodičů do porodnice a nejen tam. Ještě jednou Vám děkuji, že jste vytvořila něco, co jsem u nás opravdu postrádala. Nemohu než Vaši knihu doporučit a to také dělám kde můžu. 

Růžena Poznerová
dula

Děkuji Věrce za možnost si přečíst e-book Příručka INFORMOVANÉHO rodiče do porodnice. Už obsah brožury ve mně vzbudil zvědavost a velká očekávání. Vyvolal ve mně také vzpomínku na dobu, kdy jsem pracovala jako sekundární lékař a hledala odpovědi na právní otázky týkající se porodního plánu, negativního reverzu, informovaného souhlasu. Jak by se mi ulevilo tyto informace tehdy mít. V jednotlivých kapitolách je uceleně a komplexně rozebrána právní problematika. Jsou vysvětleny termíny srozumitelným jazykem, uvedeny příklady z praxe i jak postupovat v jednotlivých případech. E-book je podrobný, ucelený, praktický průvodce a rádce.

MUDr. Jitka Blábolilová
celostní gynekoložka