Doporučení z první ruky

Ing. Veronika Brindzová — PPC specialistka


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Veronika je profesionál každým coulem, pilná PPC/performance včelička, která vaše investice bere téměř za své. Na vzájemné spolupráci oceňuji primárně nadrámcový přístup, pohled na věc a bezproblémovou orientaci v čase i prioritách. Což bývá, ruku na srdce, u agenturních spoluprací mnohokráte kámen úrazu.

Ondřej Fronček
Online Marketing Specialist ve společnosti Allianz Group

Veroničina práce byla vždy velmi precizní. V problematice výkonnostní reklamy má detailní přehled, neustále sleduje nové trendy a vybírá z nich to nejlepší pro své klienty. Veronika je navíc velmi příjemná.

Veronika Vlková
Marketing Communications Manager, Asseco Solutions CZ
www.helios.eu

Pokud uvažujete o spolupráci s Veronikou, neváhejte, je to ta nejlepší volba zkušené specialistky na výkonnostní reklamu. Verča je opravdu výjimečná, co se týče preciznosti, spolehlivosti a zvláště pak i analytického přemýšlení daleko přesahující „pouhou“ optimalizaci PPC kampaní. Jakákoliv kampaň, na kterou se Verča podívá svým pohledem (a ten vždy zahrnuje širší kontext), projevila po jejím zásahu výrazně lepší výsledky. A to i poté, co se to mnohým jejím předchůdcům nepovedlo. S Verčou pracuji přes 4 roky a díky jejímu doporučení jsem zažila nárůst výkonu u mnoha různorodých společností. Navíc je skvělé, že se vždy mohu spolehnout na domluveném termínu a podmínkách. Je to prostě profesionál a skvělý člověk, kterého mohu doporučit s naprosto čistým svědomím.

Veronika Kotková
Online Marketing Specialist
www.pottenpannen.cz veronika.kotkova@pottenpannen.cz 606 738 532