Doporučení z první ruky

Veronika Kasíková — osobní instruktorka jógy


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 24 doporučení

To je přesně to, co člověk potřebuje před dlouhým týdnem. Jsem strašně vděčná, že jsem Vás mohla poznat. Musím říct, že atmosféra byla opravdu úžasná a uklidňující, a to díky Vám🙏🏽 Moc ráda jsem Vás doporučila kamarádkám a mamince. Bylo to skvělé, už se těším na další lekce s Vámi :-)

Darina Babayan
Praha 2023

Veronika se mě i ostatním na speciálních hodinách Espresso jógy plně věnuje. Ne jednou se mi poštěstilo mít soukromou hodinu a jsem strašně ráda, jelikož ona jako jediná lektorka, kterou jsem kdy potkala mi byla schopná vysvětlit, jak správně používat svaly a i tak přitom přirozeně či hluboce dýchat. Každá hodina směřuje k našim potřebám a tomu, čemu bychom se rádi věnovali. Hodiny s Veronikou jsou vždy skvělé a zábavné.  

Markéta Krišková
Praha 2023   

Hodiny jógy s Veronikou mě nejen těšily, ale načerpala jsem i spoustu pozitivní energie. Oceňuji opravdu individuální přístup, ale i schopnost vytvořit klidné a pozitivní prostředí pro cvičení. 

Petra Chovancová
Praha 2023

Jóga s Veronikou mě velmi baví a oceňuji individuální přístup. Veronika vždy přesně popisuje, které svaly mají být zapojeny a jak máme dýchat, hodinu si tedy užiju i jako jógový začátečník. Má připravené modifikace cviků pro různé obtížnosti. Příjemná vůně na závěrečnou relaxaci je taková třešnička na dortu.

Marie Kopetová
Praha 2023

Józe se věnuji intenzivně jen půl roku, a přesto jako skoro začátečník, jsem na hodině Veroniky měla výborný pocit z toho, že Veronika je celý čas s námi v kontaktu, pozorně vnímá každý náš pohyb a příjemně nás během této ranní praxe provází. Mohu jen vřele doporučit.

Jana Belling
Praha 2023

Jógu s Veronikou jsem navštívila po delší pauze a byla jsem velmi spokojená. Lekce jsou vedeny profesionálně a zároveň s individuálním přístupem. Na hodiny se ráda pravidelně vracím, kdykoliv mám možnost.

Jitka Štorková
Praha 2023

Lekce jógy s Veronikou jsou pestré a zábavné. Oceňuji její individuální přístup. Hodiny nám obohatila o aromaterapii a ochutnaly jsme její lahodné bylinkové čaje. Po lekci jógy jsem se cítila jak znovuzrozená. Doufám, že se ještě v budoucnu uvidíme.    

Šárka Hartychová
Praha 2023 

Patří Vám velké díky, s jakou trpělivostí jste ke mně vždy na soukromých lekcích přistupovala. Za vaši ochotu si mě i vyslechnout, přestože jste přišla kvůli józe, za vaši laskavost a neuvěřitelně neustále dobrou náladu. Maximální spokojenost s individuálními lekcemi.

Karolína Medková
Praha 2023

Jóga s Verčou je pro mě zpestřením všedního dne. Posouvá mou praxi jógy na uvědomění si těla a mysli. Pomáhá mi s pokrokem v pozicích, jak dělat jógu bezpečně a zároveň si ji i užít. Vždy mě svou přítomností nabije optimismem. Jógu obohacuje o sezónní praktiky a využívá aromaterapii, která se s jógou krásně snoubí. Inspiruje lidi být lepší verzí sama sebe (a to nejen na józe). Svou práci dělá srdcem.

Věra Hermová
Praha 2023

Jógu jsem chtěla vyzkoušet už pořádně dlouhou dobu. Jako naprostý začátečník jsem se ale nikdy nedokopala do lekcí, chyběla mi i motivace. Veronika má v sobě obrovskou energii a nadšení, kterým mě nejen doslova „nakazila“ a nadchla, ale také uklidnila a ujistila, že i jako nový „jogín“ si můžu cvičení užít a mít z něj radost. Veronika je naprostý profík, úžasně provádí celým průběhem cvičení, dbá na to, abych se cítila dobře a navíc mi vždy nabídne možnost snadnější/náročnější verze. Za nic bych neměnila a moc doporučuji! (Soukromé lekce jógy online)

Renata Šimonová
Praha 2023