Doporučení z první ruky

Veronika Kasíková — osobní instruktorka jógy


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

Chtěla bych Vám poděkovat za soukromé hodiny jógy. I když jsem na skupinové hodiny s různými instruktory chodila řadu let, díky Vám pro mě jóga získala úplně jiný rozměr. Nejenže mi cvičení pomohlo s poporodní postavou, ale zároveň jste mi nespočetněkrát pomohla od bolesti zad. Uvědomila jsem si spoustu chyb, kterých jsem se dopouštěla, ale na skupinových hodinách bych je nikdy nezvládla napravit. Děkuji moc.

Dominika Sobolová
Praha 2017

K Veronice jsem se dostala přes facebookovou skupinu, kde jsem hledala reference na lektora jógy / fyzioterapeuta se zaměřením na svaly pánevního dna, který by poskytoval lekce u nás doma v přítomnosti obou dětí (3, 1 let). S Veronikou mám skvělou zkušenost a obdivuji její schopnost přizpůsobit cvičení tomu, že po mně některé dítě leze nebo se na mě věší. Veronika uměla každou situaci využít a měnit cviky tak, aby mi tak děti tvořily přirozenou zátěž. Vždy dobře naladěná a usměvavá, nechápu, jak to dělá :). Od Veroniky máme i esenciální oleje pro děti do 3 let a používáme ho na litry hlavně v přechodném a zimním období. Děkujeme. (se souhlasem autorky překlad ze slovenštiny)

Galina Kůmová
Praha 2017

Veroniko, velice Vám děkuji za soukromou hodinu. Díky Vám už pes hlavou dolů není utrpení, ale pohodová pozice :). Také děkuji za osobní a přívětivý přístup a zevrubné zodpovězení dotazů. Vaše lekce obsahují zdravý poměr všeho, tj. nejedná se o bezduchý aerobik, ani o nekonečné rozjímání.

Vojta Kadlec
Praha 2016

Ihned mě oslovil Veroniky osobitý přístup. I když jsem byla na józe poprvé, vůbec to nevadilo, zajímala se totiž o všechny zúčastněné ve cvičebním sále. Vždy jsem se na hodiny těšila, panovala na nich přátelská atmosféra a vždy jsem se po nich cítila plná energie. Veronika navíc dokázala zodpovídat dotazy každého z nás a dávat reálné a hlavně racionální rady týkající se jógy, cvičení, bolestí a problémů se zády. To byl také důvod, proč jsem na skupinové cvičení k Veronice na doporučení kamarádky začala chodit. Individuální lekce jsem zvolila ve chvíli, kdy jsem procházela těžkým životním obdobím, a bylo to správné rozhodnutí. Cvičení venku, příjemná konverzace a opět pohodová atmosféra dělají z takových lekcí nezaměnitelný zážitek. Ještě bych ráda zmínila aromaterapii, které se Veronika věnuje a kterou jsem u ní také vyzkoušela, krásně doplnila očisťující jógovou terapii a rozhodně zabírá lépe, než kdyby člověk sáhnul po uklidňujících medikamentech a otupoval svou mysl a ubíral si tím energii. Jedná se o přírodní přípravky, individuálně připravené Veronikou pro každého klienta na míru, po předchozím rozebrání životní situace. Její služby mohu s čistým svědomím doporučit a tímto jí za ně děkuji.

Laura Sochorová
Praha 2021

Individuální lekce Gravid jógy s Veronikou jsem začala využívat po zdravotních problémech a omezení na začátku těhotenství. Veroniku znám z veřejných lekcí jógy. Velmi oceňuji její individuální přístup a osobní zodpovědnost k různým potřebám a zdravotním omezením jejích klientů. Baví mě pestrost každé lekce s využitím různorodých pomůcek, ale i židlí, stěn a dalšího nábytku. Dále oceňuji její osobní přístup, názorné ukázky, opravy v jednotlivých polohách, aby zvolené cvičení mělo kýžený efekt, čímž se intenzita cvičení jednoznačně zvyšuje. Jde o výborně vynaložené peníze. Tímto bych jí chtěla poděkovat za její úsilí, časovou flexibilitu a ochotu.

Martina Hurtíková
Praha 2015

Vyzkoušela jsem několik různých lekcí jógy, ale lekce pod vedením Veroniky mne opravdu oslovila. Má ji vždy vedenou s rozmyslem, umí poslouchat tělo a je na ní vidět, že své profesi opravdu rozumí. Na její lekce se vždy těším a odcházím nabitá energií. I jen úsměvem dokáže potěšit.

Renata Babická
Praha 2022

Milá Veroniko, moc děkuji za Vaše soukromé kurzy jógy, které jste mi poskytovala po porodu mojí holčičky. Cvičení mi moc pomohlo ke srovnání postavy a rovněž vylepšilo mé držení těla a problémy se zády, které se objevily v těhotenství a po něm. Cvičení navíc bylo v pohodlí domova, takže se dalo super skloubit s péčí o malou.

Tamara Brixiová
Praha 2016

Individuální hodiny s Veronikou jsem začala navštěvovat kvůli bolestem zad po dvou porodech. Během několika týdnů bolesti zad zmizely a do léta se mi, jako bonus, podařilo krásně zpevnit břicho. Veronika vždycky vystihla, co právě potřebuji. Lekce jsou velmi precizně vedené, Veronika klade důraz na detail provedení a celé tělo bere jako komplex. Zároveň dokáže skvěle motivovat k dalšímu posunu. Po hodině jsem se vždy cítila výborně psychicky i fyzicky a taky jsem byla namotivována pro jednoduché domácí cvičení. Už se těším, že dále budu využívat její služby.

Eva Netíková
Praha 2015

Verčina jóga mi dává pocit energie a odolnosti ve všedním životě. Její pozitivní vyzařování je nakažlivé.

Štěpánka Adámková
Praha 2016

Jóga je vedena individuálně s osobním přístupem, má stále dobrou náladu.

Věra Marková
Praha 2015