Doporučení z první ruky

Veronika Kasíková — osobní instruktorka jógy


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 37 doporučení

I když jsem, troufám si říct, sportovní typ, se cvičením jógy mám jen malé zkušenosti. Proto jsem uvítala pravidelné jógové firemní lekce. Očekávala jsem od toho protažení těla, bolavých partií, dýchání, relaxaci… Vyhovujeme mi, že každé setkání je trochu jiné, střídají se klidnější spíše relaxační s těmi náročnějšími. Jelikož každý pohyb hezky popíšete a předvedete, je pak daleko jednodušší ho udělat. Oceňuji Vaši trpělivost a výběr z možností, jak jednotlivých cviků a pozic dosáhnout. Taky oceňuji individuální přístup k nám, kdy každá máme jiný limit, kam nás tělo pustí a kam to zkrátka už nejde. Velmi příjemná je vybraná hudba, přírodní vůně kolem dokola a taky Vaše dobré rady. Pondělní lekce se už staly příjemnou a potřebnou součástí mého volného času. Vřele všem doporučuji.

Alena Vlčková
Praha 2024

Lekce jógy s Veronikou mohu jen doporučit. Jsou pestré, pokaždé z nich odcházím příjemně protažená a současně zrelaxovaná i díky příjemné voňavé atmosféře. Velmi oceňuji, že ve skupině na pravidelných firemních lekcích ke každé z nás přistupujete individuálně a pozice přizpůsobujete momentálním potřebám. Skvělé je, že i pečlivě vysvětlíte správné provedení každé ásany. Lekce jógy s Vámi mně prostě baví 🙂

Kristina Mikušová
Praha 2024

Na jógu s Vámi se vždy velmi těším. Lekce jsou pro mne velkým relaxem a velmi příjemným prožitkem, kdy zapomenu na všední starosti. Dokážete navodit velmi příjemnou atmosféru, vnímáte mé potřeby a přání a aromaterapii od Vás v podobě pěstících a masážních olejíčků mám velice ráda. Moc Vám za tyto chvilky děkuji.

Michaela Petráňová
Praha 2024

Jóga s Veronikou je vždy příjemným zážitkem. Hodiny jsou barvité, nápadité, její osobní přístup je nenahraditelný. Před každou hodinou poznala na co se cítíme a vše přizpůsobila našim potřebám. Velkým zpestřením byly lekce s příchutí aromatických bylin a olejů, které jsme si po ukončení lekce s úsměvem na rtech odnášely domů.

Bc. Martina Suchomelová, Dis.
ředitelka společnosti; firemní lekce v Praze 2024

Lekce aromajógy s Veronikou pro mě jsou vždy pohlazením pro duši. Nejenže se tělo protáhne, takže se vždy cítím víc jako funkční člověk, ale i uvolní napětí nahromaděné z nejrůznějších stresů předchozích dnů. Hodiny probíhají pokaždé v příjemné atmosféře dle momentálního rozpoložení, někdy víc na rovnováhu a uvědomění si svého těla, jindy na protažení bolavých zad a ztuhlých nohou po běhání. S příjemnou vůní okolo se alespoň na malou chvíli rozplynou jiné starosti a mohu se soustředit jen na dech, sama sebe, což je v rodinném životě pro mě asi to nejobtížnější - najít si čas sama pro sebe a díky aromahodinám ho mám v plné míře.

Karolína Medková
Praha 2024

K józe jsem měla vždycky skeptický přístup… Nejsem již nejmladší, ani nejsem typ ohebného člověka a mám i pár kilo navíc. Ale díky paní Veronice, která má empatický osobní přístup, vyhoví momentálním potřebám těla, jsem zjistila, že mě jóga baví a prospívá nejen mému tělu, ale i mé mysli. Děkuji Veroniko!

Soňa Smolová
Praha 2024

Veroničiny hodiny jógy jsou různorodé a nápadité: někdy se věnuje více dechu, jindy střídání asán… Oceňuji velmi osobní přístup a laskavost, se kterou cvičení vede. Začít pondělní ráno kurzem jógy je jako dát si k snídani dortík.

Magdalena Koděrová
Praha 2024

Jóga s Veronikou mně velmi nabíjí, vždy přizpůsobí jógu pro jedince. Vždy se pokaždé hodině jógy cítím velmi dobře, protaženě a zároveň uvolněně.

Zuzana Vohralíková
Praha 2024

První hodiny pro mě byly dost náročné (pár týdnů po operaci, kdy tělo nefunguje zcela běžně), ale postupně se vše zlepšuje. Jste velice milá a citlivá k našim možnostem, líbí se mi, když dáváte na výběr, kam až je možné pohyb provést, jak je možné si ho zjednodušit nebo naopak udělat náročnější. Osobně se mi líbí, když zařazujete i dechová cvičení. Moc díky, vždycky se na středeční ráno těším.

Ada Vondrášková
Praha 2024

Ráda chodím na vaše lekce jógy, protože se při nich cítím dobře. Vzhledem k tomu, že mám vysoké standardy, tak je celkem těžké najít lekce jógy, které si opravdu užívám a při kterých se moje tělo cítí dobře. Patříte mezi špičky, díky kterým jsem si zamilovala jógu. Při lekcích je znát, že jógu máte hodně ráda, že máte hodně zkušeností a znalostí. Ve vaší praxi lze poznat, že máte zdravý a láskyplný vztah k vašemu tělu a tu energii naprosto zbožňuju, protože málo lidí má takový vztah k vlastním tělům, dokonce ani někteří instruktoři jógy. Takže vaše lekce jógy nejsou jenom příjemné, hravé a jedinečné, ale zároveň podporují a šíří sebelásku. Také se mi líbí to, jak jsou vaše lekce hezky vybalancované, ani moc těžké ani moc lehké, jsou náročné tak akorát, abych vyšla ze své komfortní zóny a trochu posílila, ale zároveň ne tak náročné, abych se úplně vyčerpala. Další věc, které si vážím je to, že pomáháte lidem s jóga pozicemi, nebo že je dobře vysvětlíte. Bohužel, ne každý instruktor to dělá, takže si cením toho, že vy ano. Lekce jógy u vás rychle ubíhají (protože se nenudím), oceňuji vaší snahu, milou povahu a pozitivitu, kterou se snažíte šířit, například rozdáváním barevných kartiček na konci lekce. Život může být hodně stresující, tak je hezké, že u vás na lekcích můžu najít klid a pozitivitu.

Diana C.
Praha 2024